-
Gwarancja 5 lat
-
Wsparcie pozakupowe
-
FV z odroczonym terminem płatności dla szkół
5 599,00 zł
Metody płatności:
Laptopy Dell Pro: Najinteligentniejsze, najbezpieczniejsze i najłatwiejsze w zarządzaniu biznesowe komputery osobiscie.
Seria Dell Pro zastąpiła jedne z najbardziej znanych rodzin notebooków Dell - serię Latitude. Czerpie ona z dziedzictwa tej serii i kontynuuje rozwiązania, które doceniają użytkownicy tych laptopów.
Dell Pro zostały zaprojektowane, tak aby mogły sprostać najwyższym wymaganiom stawianym przez środowisko biznesowe. Pro to flagowe modele klasy biznesowej marki Dell. Charakteryzują się eleganckim wyglądem i wydajną konfiguracją. Dedykowane są profesjonalistom, którzy za główny cel stawiają sobie niezawodność i wydajność zakupionego notebooka.
Najlepszy laptop dla firm
Notebooki DELL Pro ze względu na wszechstronne zastosowania oraz łatwość w obsłudze są chętnie wybierane przez firmy, instytucje i środowisko biznesowe. Topowe modele notebooków serii Pro wyposażone są w modemy do łączności LTE i 5G ze wsparciem eSIM. Wiele modeli notebooków Dell serii Pro ze względu na bezawaryjność i wyjątkową trwałość konstrukcji uważa się za liderów w swojej klasie.
Laptopy DELL Pro dostępne są z procesorami Intel Core Ultra z technologią Intel vPro lub Snapdragon X Series. W
połączeniu z szybką pamięcią RAM, zaawansowanymi systemami chłodzenia i odprowadzania ciepła komputery te
są w stanie sprostać dzisiejszym wymaganiom w zakresie wielozadaniowości.
Laptop dopasowany do wymagań
Zadbaj o produktywność pracowników oferując nowe notebooki Dell Pro. Seria notebooków Pro obejmuje zarówno lekkie i niewielkie urządzenia, jak i wzmocnione, wytrzymałe modele.
Notebooki Dell Pro oferują zarówno styl, jak i dużą mobilność w każdych warunkach
Nowa, szeroka oferta notebooków obejmuje wiele funkcji ułatwiających zarządzanie i podniesienie wydajności. W zależności od konfiguracji sprzętowej oferuje:
1.Port USB 3.2 Type-A pierwszej generacji
2.Port USB 3.2 1. generacji Type-A z funkcją Power Share
3.Port RJ-45 Ethernet (1 GbE)
4.Gniazdo blokady klinowej
5.Złącze zasilania z wtykiem okrągłym 4,5 mm
6.HDMI 2.1
7.Porty USB Type-C Thunderbolt™ 4.0 z obsługą funkcji Power Delivery 3.1 i standardu DisplayPort™ 2.1
8.Globalne gniazdo zestawu słuchawkowego
1.Wysokość (z przodu): 19,85 mm
Wysokość (z tyłu): 20,55 mm
Wysokość (maksymalna): 21,35 mm
2.Głębokość: 251,40 mm (9,89”)
3.Szerokość: 358,00 mm (14,09”)
Waga podstawowa: 1,92 kg
Zalety noteboooków Dell Pro:
Powyższy opis dotyczy serii Dell Pro. Szczegółowa specyfikacja znajduje się w tabeli poniżej.
Intel Core Ultra 5 to średniej klasy procesor przeznaczony do podstawowych zastosowań zarówno w komputerach stacjonarnych, jak i laptopach. Intel Ultra 5 wykorzystuje nową konstrukcję chipletów Intela, integrując CPU, zintegrowany procesor graficzny Intel Arc i NPU w jednym projekcie SoC. To procesor dla użytkowników, którzy oczekują wydajności i niskiego zapotrzebowania na prąd. Procesor Intel Core Ultra to poprawiona wydajność obliczeniowa, efektywność energetyczna. Procesor Intel Core Ultra 7 charakteryzuje się także lepszą zintegrowaną kartą graficzna Intel Arc i współpracą z najnowszymi podzespołami względem poprzedników.
Karty graficzne Intel ARC to nowoczesna seria GPU, zaprojektowana z myślą o graczach i twórcach treści. Oparte na architekturze Xe HPG, oferują wydajność w grach, akcelerację AI oraz zaawansowane wsparcie dla Ray Tracingu.
Laptop 16-calowy to nowość w ofercie laptopów. 16-calowy laptop to rozsądny kompromis między mobilnością a wydajnością. Ciągle umożliwia on swobodne przenoszenie, jak jego mniejsze odpowiedniki, a równocześnie oferuje stosunkowo dużą powierzchnię roboczą ekranu i wygodę użytkowania.
Karty graficzne Intel ARC to nowoczesna seria GPU, zaprojektowana z myślą o graczach i twórcach treści. Oparte na architekturze Xe HPG, oferują wydajność w grach, akcelerację AI oraz zaawansowane wsparcie dla Ray Tracingu.
Laptop 16-calowy to nowość w ofercie laptopów. 16-calowy laptop to rozsądny kompromis między mobilnością a wydajnością. Ciągle umożliwia on swobodne przenoszenie, jak jego mniejsze odpowiedniki, a równocześnie oferuje stosunkowo dużą powierzchnię roboczą ekranu i wygodę użytkowania.
Karty graficzne Intel ARC to nowoczesna seria GPU, zaprojektowana z myślą o graczach i twórcach treści. Oparte na architekturze Xe HPG, oferują wydajność w grach, akcelerację AI oraz zaawansowane wsparcie dla Ray Tracingu.
System Windows 11 operuje niezwykłą wydajnością. Dzięki nowoczesnej architekturze i zoptymalizowanym procesom, Windows 11 Pro działa szybciej i sprawniej niż jego poprzednicy. Windows 11 chroni Twoje dane i prywatność, co jest szczególnie ważne w dzisiejszych czasach, kiedy to cyberataki są coraz poważniejszym problemem.
Laptop 16-calowy to nowość w ofercie laptopów. 16-calowy laptop to rozsądny kompromis między mobilnością a wydajnością. Ciągle umożliwia on swobodne przenoszenie, jak jego mniejsze odpowiedniki, a równocześnie oferuje stosunkowo dużą powierzchnię roboczą ekranu i wygodę użytkowania.
Praca przy słabym oświetleniu dzięki opcjonalnej klawiaturze z podświetleniem nigdy nie była tak przyjemna.
Przeciwodblaskowa powłoka zwiększa komfort pracy w niekorzystnych warunkach oświetleniowych. Zmniejsza ilość blików i odbić wywołanych przez promienie słoneczne.
Zastosowanie najnowszej technologii LED do podświetlania ekranu pozwala na osiągniecie lepszych parametrów obrazu. Ekran jest równomiernie podświetlony, a wszystkie kolory maja identyczna barwę. Technologia LED pozwala ograniczać koszty i oszczędza energie.
Dzięki wbudowanej kamerze internetowej z mikrofonem można bez przeszkód komunikować się ze znajomymi lub rodzina. Korzystanie ze Skype, prowadzenie wideokonferencji lub chatów nigdy nie było prostsze. Kamera internetowa dzięki dodatkowemu oprogramowaniu detekcji twarzy może służyć do ochrony komputera przed dostępem osób niepowołanych.
Technologia Bluetooth na dobre zadomowiła się w urządzeniach przenośnych. Dzięki niej przesyłanie danych miedzy urządzeniami jest bardzo wygodne. Nie zużywa dużo energii. Pozwala na podłączenie słuchawek, zestawu słuchawkowego, myszki, klawiatury lub gamepada.
Standard WIFI to obecnie jeden z najpopularniejszych standardów bezprzewodowej liczności. Umożliwia polaczenie się z siecią domowa lub Internetem i korzystanie z Internetu bez potrzeby rozwijania dodatkowych kabli i przewodów. Szybka karta sieciowa WIFI zastosowana w laptopie pozwala na szybkie pobieranie plików z Internetu, stremowanie filmów HD i muzyki orz przeglądanie stron internetowych.
Technologia Waves MaxxAudio pozwala na emitowanie dźwięku w doskonałej jakości. Przydaje się podczas słuchania muzyki, grania w gry czy oglądania filmów.
Złącze HDMI to standard w przesyłaniu nieskompresowanego obrazu wysokiej rozdzielczości. Dzięki HDMI można przesłać obraz na ekran wielkoformatowego telewizora, projektora lub monitora LCD za sprawa wygodnego kabla. Tego rodzaju cyfrowy przekaz jest gwarancja najwyższej jakości obrazu.
USB 3.0 to lepsza odsłona tego popularnego interfejsu do przesyłu danych. Pozwala on na przesyłanie danych z maksymalna prędkością 5 Gbit/s. Jest to wynik o 10x lepszy niż w przypadku poprzedniej wersji USB 2.0. Dodatkowo najnowszy standard USB pozwala na większa oszczędność energii i szybsze ładowanie urządzeń przenośnych, takich jak smartfony czy tablety.
USB-C to najnowszy standard komunikacji, który staje się coraz bardziej poplarny. USB typ C pozwala na przesył danych z prędkością nawet 10 Gbit/s (2x szybciej niż USB 3.0). USB-C w zależności od konfiguracji i modelu może (ale nie musi) obsługiwać za pomocą tego standardu przesył wideo w rozdzielczości 4K (tryb alternatywny) oraz obsługiwać tryb zasilania Power Delivery (więcej informacji w sekcji specyfikacja techniczna).
Technologia Thunderbolt to rewolucyjna technologia I/O, która umożliwia podłączanie monitorów wysokiej rozdzielczości i wysoce wydajnych urządzeń do jednego niewielkiego portu USB typu C. Zapewnia szybką transmisję danych dzięki dwóm niezależnym kanałom i jest to radykalna zmiana dotychczasowego sposobu myślenia o możliwościach rozbudowy.
Laptop posiada wyjątkowo mocne zawiasy, które potrafią wytrzymać nawet kilkadziesiąt tysięcy otwarć i zamknięć klapy.
Zintegrowany w laptopie dotykowy touchpad pozwala na wszechstronne sterowanie oprogramowaniem. Pozwala na przewijanie, klikanie i wykonywanie gestów za pomocą 1 lub wielu palców.
Dzięki wbudowanemu czytnikowi linii papilarnych, dane zgromadzone w laptopie są zawsze chronione przed dostępem osób niepowołanych.
Usługa ProSupport gwarantuje błyskawiczny kontakt z doświadczonymi fachowcami przez całą dobę i na całym świecie, dzięki czemu ekspresowo rozwiążesz problemy, utrzymasz produktywność i wyeliminujesz zakłócenia działalności. W ramach usługi ProSupport firma Dell gwarantuje:
Sprzęt Dell jest dostarczany z pakietem usług serwisowych i pomocy technicznej, które zostały przygotowane z myślą o potrzebach klientów.
| Producent | Dell |
| Produkt | Laptop |
| Rodzaj konfiguracji | Bazowa |
| Model | Pro 16 PC16250 |
| Stan | Produkt nowy, oryginalny |
| Gwarancja | 3 lata On-Site ProSupport NBD |
| Kolor obudowy | Srebrny |
| Kamera internetowa | Tak |
| Procesor | Intel Core Ultra 5 |
| Generacja procesora | Arrow Lake |
| Typ procesora | Model: Core Ultra 5 235U Częstotliwość: 4,9 GHz Cache: 12 MB Obsługiwane gniazda: FCBGA2049 Obsługiwana pamięć: Up to LPDDR5/x 8400 MT/s Up to DDR5 6400 MT/s Zestaw instrukcji: 64-bit Rozszerzony zestaw instrukcji: Intel SSE4.1, Intel SSE4.2, Intel AVX2 |
| Liczba rdzeni procesora | 12 |
| Liczba zainstalowanych procesorów | 1 |
| PassMark procesora | 17757 |
| Pamięć zainstalowana | 16 GB |
| Typ pamięci | 1 x 16 GB 5600MT/s DDR5 |
| Liczba banków pamięci | 2 |
| Liczba wolnych banków pamięci | 1 |
| Maksymalna ilość pamięci | 64 GB |
| Dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Przekątna ekranu | 16" |
| Rozdzielczość | 1920x1200 (WUXGA) |
| Technologia matrycy | IPS |
| Jasność matrycy | 300 cd/m² |
| Zintegrowana karta graficzna | Intel Arc Graphics |
| PassMark karty zintegrowanej | 5502 |
| Rodzaj karty graficznej | Zintegrowana |
| Interfejsy | 1 x Thunderbolt 4 (z Power Delivery i DisplayPort 1.4) 1 x USB-C 3.2 Gen 2 (z Power Delivery i DisplayPort 1.4) 1 x USB-A 3.2 Gen 1 1 x USB-A 3.2 Gen 1 (z PowerShare) 1 x HDMI 2.1 1 x Gniazdo słuchawkowe 1 x RJ-45 1 x Gniazdo zasilania |
| Komunikacja | Wi-Fi 6E (802.11ax) Bluetooth |
| Złącze Thunderbolt | Thunderbolt 4 |
| Złącze HDMI | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Multimedia | Kamera internetowa Liczba wbudowanych głośników: 2 Wbudowany mikrofon System audio MaxxAudio Pro |
| Wprowadzanie danych | Klawiatura podświetlana |
| Układ klawiatury | Międzynarodowy |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Zasilanie | Zasilacz 65W |
| Przycisk Copilot | Tak |
| Kensington Lock | Tak |
| Bateria | Bateria 3-ogniwowa |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Wymiary | Szerokość: 358 mm Głębokość: 252 mm Wysokość: 21 mm |
| Waga | 1,92 kg |
| Kod producenta | BTO105_PC16250_EMEA |
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się