-
Gwarancja 5 lat
-
Wsparcie pozakupowe
-
FV z odroczonym terminem płatności dla szkół
2 810,00 zł
Metody płatności:

Elektryczny wózek antykolizyjny do wyświetlaczy wielkoformatowych (do VESA 800×600 mm) to wyjątkowe rozwiązanie, które łączy elastyczność montażu z niezwykle prostą instalacją – wystarczy zaledwie pięć kroków, by urządzenie było gotowe do pracy w każdej sali konferencyjnej.Mobilny stojak oferuje elektryczną regulację wysokości w zakresie 950 mm, zapewniając płynną i cichą zmianę położenia ekranu. Sterowanie możliwe jest bezpośrednio z kompatybilnych monitorów iiyama z serii TE lub za pomocą dołączonego panelu sterowania. Kółka o średnicy 4 cali, obracające się w każdym kierunku i wyposażone w system wyciszania, umożliwiają bezpieczne i wygodne przemieszczanie wózka.Zintegrowany uchwyt obsługuje większość standardów VESA, dzięki czemu podnośnik doskonale sprawdza się z ekranami o przekątnej do 98 cali i wadze do 120 kg.*Do montażu ekranu 105-calowego wymagany jest dodatkowy zestaw montażowy MD-ADAP001.

Na monitor iiyama MD-CAR2031-B1 zakupiony w oficjalnym sklepie iiyama-sklep.pl Producent udziela 36 msc gwarancji. Jakiekolwiek problemy rozwiązywane są błyskawicznie przez infolinię lub zgłoszenie RMA online. Serwis zamawia kuriera i na własny koszt odbiera monitor z każdego miejsca w Polsce. Po wykonanej naprawie/wymianie monitora również na własny koszt wysyła monitor do właściciela. Szybko i bez żadnych opłat. Ważne: Gwarancja 3 lata obowiązuje zarówno osoby prywatne jak i zakupy firmowe.
| Regulacja wysokości | 950mm, Centre of the screen is 850 – 1800mm |
| Ilość ekranów | 1 |
| VESA max. | 800 x 600mm |
| Wielkość ekranu | 55” – 105” |
| Waga max. | 120kg / monitor |
| Extra | Dla ekranów do 98″ (105″ wymaga dodatkowego zestawu montażowego – MD-ADAP001), zarządzanie kablami, niestandardowe kable (zasilanie, USB, panel sterowania) |
| Wymiary produktu szer. x wys. x gł. | 1036 x 850 to 1800 x 738mm |
| Waga (bez pudła) | 40.9kg |
| Waga (z pudłem) | 43.5kg |
| Wymiary pudła szer. x wys. x gł. | 1132 x 182 x 754mm |
| Typ | Czarny, 1,8 m |
| Powiązane produkty | MD CAR2011-B1 |
| Kod EAN | 4948570033270 |
| Maksymalna waga monitora | 120kg / monitor |
| Podmiot odpowiedzialny | iiyama Corporation, Wijkermeerstraat 8 2131 HA Hoofddorp The Netherlands phone: +31 204460404, email: reg@iiyama.com (GPRS Declaration) |
| Karta produktu PDF | Pobierz |
| Rysunek techniczny | Pobierz |
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się