-
Gwarancja 5 lat
-
Wsparcie pozakupowe
-
FV z odroczonym terminem płatności dla szkół
Hewlett Packard Enterprise ProLiant DL20 Gen11 E-2434 32G 4SFF P78087-425 to kompaktowy serwer Rack 1U z procesorem Intel Xeon E-2434 4C / 3,4 GHz, 32 GB pamięci DDR5 ECC i obsługą do 4 dysków 2,5″ SSD/SATA. Doskonały wybór dla małych i średnich firm szukających niezawodnego i wydajnego serwera w formacie 1U.
10 199,00 zł
Metody płatności:
Hewlett Packard Enterprise ProLiant DL20 Gen11 E-2434 32G 4SFF P78087-425 to serwer Rack 1U nowej generacji HPE, wyposażony w procesor Intel Xeon E-2434 4 rdzenie / 3,4 GHz, który zapewnia wysoką wydajność przy energooszczędnym zużyciu energii.
Serwer posiada 32 GB pamięci DDR5 ECC (1 slot zajęty z 4 dostępnych, możliwość rozbudowy do 128 GB), obsługuje do 4 dysków 2,5" SSD/SATA z funkcją RAID 0,1,10,5 dzięki wbudowanemu kontrolerowi Embedded Intel VROC SATA.
Wbudowana karta sieciowa HPE embedded 1Gb 4-port BCM5719 gwarantuje stabilne połączenia sieciowe. Zasilacz 800 W z funkcją hot-plug i trzy wentylatory dbają o ciągłość pracy i odpowiednie chłodzenie.
Obudowa Rack 1U ma wymiary 43,2 mm wysokości, 434,6 mm szerokości i 378,4 mm głębokości, waży 12 kg, a serwer objęty jest 3-letnią gwarancją części, pracy i onsite z obsługą next business day.
Procesor Intel Xeon E-2434, 4 rdzenie / 3,4 GHz, 55 W
32 GB DDR5 Unbuffered ECC, możliwość rozbudowy do 128 GB
Obsługa do 4 dysków 2,5" SSD/SATA
Embedded Intel VROC SATA – RAID 0,1,10,5
Wbudowana karta sieciowa HPE 1Gb 4-port Ethernet
Zasilacz 800 W z funkcją hot-plug
Trzy wentylatory zapewniające odpowiednie chłodzenie
Kompaktowa obudowa Rack 1U, 12 kg wagi
3 lata części, 3 lata pracy, 3 lata onsite next business day
Akcesoria w zestawie: HPE Easy Install Rail 12 Kit
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Model | HPE ProLiant DL20 Gen11 |
| Liczba zainstalowanych procesorów | 1 szt. |
| Maks. obsługiwana liczba procesorów | 1 szt. |
| Procesor | Intel Xeon E-2434, 4C, 3,4 GHz, 55 W |
| Pamięć RAM | 32 GB DDR5 Unbuffered ECC |
| Maks. pamięć RAM | 128 GB (4 sloty: 1 zajęty / 3 wolne) |
| Kontroler RAID | Embedded Intel VROC SATA – RAID 0,1,10,5 |
| Dyski zainstalowane | Brak |
| Maks. liczba dysków | 4 x 2,5" SFF |
| Obsługa hot-swap dysków | Nie |
| Sloty rozszerzeń | 1 x PCIe 5.0 x16 |
| Interfejs sieciowy | HPE embedded 1Gb 4-port BCM5719 |
| Porty zewnętrzne |
1 x 15-pin D-Sub 1 x DisplayPort 1 x USB 2.0 serwisowe 4 x RJ-45 LAN 7 x USB 3.0 |
| Obudowa | Rack 1U |
| Zasilacz | 1 x 800 W, hot-plug (możliwość 2 zasilaczy) |
| Wentylatory | 3, brak obsługi hot-plug |
| Wymiary (W x S x G) | 43,2 mm x 434,6 mm x 378,4 mm |
| Waga | 12 kg |
| Gwarancja | 3 lata części, 3 lata pracy, 3 lata onsite next business day |
| Akcesoria w zestawie | HPE Easy Install Rail 12 Kit |
| Oznaczenia / Data Act | Link |
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się