-
Gwarancja 5 lat
-
Wsparcie pozakupowe
-
FV z odroczonym terminem płatności dla szkół
1 332,00 zł
Metody płatności:
ProLite T2254MSC-B2AG to 21,5” monitor dotykowy Full HD, stworzony z myślą o wyjątkowych doświadczeniach interaktywnych. Wyposażony w intuicyjną, 10-punktową technologię dotykową PCAP z Optical Bonding, zapewnia precyzyjną obsługę przy minimalnych odblaskach oraz ochronę przed wilgocią i kondensacją. Obsługa aktywnego rysika (MPP 2.0) umożliwia naturalne pisanie i rysowanie z czułością na nacisk i nachylenie, jak długopisem po papierze. Żywe kolory matrycy IPS gwarantują wyraźny, naturalny obraz pod każdym kątem. Nowoczesna konstrukcja ze szkłem od krawędzi do krawędzi, powłoką antyodblaskową i łatwym czyszczeniem sprawdzi się w intensywnie użytkowanych przestrzeniach, takich jak handel, hotelarstwo, służba zdrowia czy miejsca publiczne. Dzięki ergonomicznej regulacji, systemowi zarządzania kablami, wbudowanemu audio i bogatym opcjom łączności (HDMI, DisplayPort, hub USB 3.2), to doskonałe rozwiązanie dla systemów POS, kiosków samoobsługowych i cyfrowej komunikacji wizualnej.
Powłoka antyrefleksyjna, którą dodatkowo pokryty jest cały ekran tego monitora niemal całkowicie eliminuje problem załamywania się światła na jego powierzchni i dodatkowo zabezpiecza go przed zabrudzeniami i zarysowaniami. Nie widać tak bardzo na niej odcisków palców czy kurzu.
Częstotliwość odświeżania na poziomie 100Hz powoduje, że monitor jest w stanie odświeżyć sygnał do kilku razy częściej w porównaniu do standardowych monitorów. Dzięki temu uzyskiwana jest doskonała płynność obrazu oraz brak efektu smużenia nawet w czasie wyświetlania najbardziej wymagających grafik.
Światło niebieskie, jako część widma światła widzialnego jest czymś zupełnie naturalnym w przyrodzie, lecz naukowo udowodniono, że nadmierna ekspozycja na jego działania może powodować negatywne skutki w zdrowiu człowieka. Precyzując problemy zaczynać się mogą od suchości i pieczenia oczu aż po zwyrodnienia siatkówki i plamki żółtej. IIYAMA dba o zdrowie swoich Klientów, dlatego stosuje wbudowaną natywnie w monitor funkcję redukcji niebieskiego światła (Blue Light Reducer), która ogranicza emisję światła, które jest najbardziej niezdrowe dla oczu.
Technologia Flicker-free niweluje problem migotania dzięki zastosowaniu kontroli jasności ekranu poprzez regulację natężenia prądu (DC dimming). Funkcja redukcji niebieskiego światła ogranicza emisję światła, które jest najbardziej niezdrowe dla oczu.
Ekran możesz zamocować na dowolnym uchwycie/ramieniu montażowym zgodnym ze standardem VESA.
| Przekątna | 21.5″, 54.6cm |
| Panel | IPS LED |
| Rozdzielczośćfizyczna | 1920×1080 (FullHD) |
| Format obrazu | 16:9 |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1300:1 |
| Czas reakcji | 4ms |
| Kąty widzenia | ▷ 178° △ 178° |
| Powierzchnia robocza szer. x wys. | 476 x 268mm, 18.7 x 10.5″ |
| Synchronizacja pozioma | 30 – 120kHz |
| Odświeżanie | 100Hz |
| Kolory | 16.7mln |
| Plamka | 0.082mm |
| Orientacja | pozioma, face-up |
| Interfejs dotykowy | USB |
| Punkty dotykowe | 10 |
| Dotyk wykonywany | palcem, w rękawiczce (lateks), |
| Technologia dotykowa | optical bonding PCAP |
| Twardość szkła | 7H |
| Porty USB | x2 (v.3.2 (Gen 1, 5Gbit)) |
| HDCP | tak |
| Ekstra | Optical Bonding PCAP, powłoka przeciwodblaskowa, obsługa MPP2.0, certyfikacja TCO10 & EPEAT |
| Cyfrowe wejścia sygnału | HDMIx1DisplayPortx1 |
| Wyjścia audio | Głośniki wbudowaneMini jack x1 |
| Blokada przycisków OSD | tak |
| Flicker free | tak |
| Redukcja niebieskiego światła | tak |
| Języki menu OSD | EN, DE, FR, ES, IT, PT, RU, JP, NL, PL |
| Przyciski | Joystick/Przycisk zasilania – Zasilanie/Menu, W górę/Wybór wejścia, W dół, W lewo/Eco/i-Syle color/Redukcja niebieskiego światła, W prawo/Głośność |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Wszystkie monitory iiyama są Plug & Play i kompatybilne z systemami Windows i Linux. Szczegóły odnośnie wsparcia systemów operacyjnych przez monitory dotykowe znajdują się w pliku dostępnym w sekcji Do pobrania. |
| Parametry regulowane | regulacje obrazu (jasność, kontrast, eco,ACR, OD, technologia X-Res, black tuner), ustawienia kolorów (6-osiowy, i-Style coulour,redukcja niebieskiego światła, gamma, zakres RGB, temperatura kolorów), OSD (pozycja pozioma OSD, pozycja pionowa, rotacja OSD, wygaszenie, tło, DDC/CI, informacje o wyświetlaczu), język, różne (ostrość, regulacje trybu wideo, logo startowe, dioda zasilania, ładowanie USB), wybór wejścia, ustawienia audio (głośność, wyciszenie dźwięku), przywróć |
| Tryb kiosk | tak |
| System zarządzania kablami | tak |
| Plug&Play | DDC2B |
| Regulacja wysokości | 112mm |
| Kąt pochylenia | 90° w górę; 5° w dół |
| Standard VESA | 100 x 100mm |
| Wygląd | Edge to edge glass |
| Obudowa | czarna, matowa |
| Osłona na kable | tak |
| Kable | zasilający, USB,HDMI |
| Instrukcje | skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa |
| Pozostałe | Śrubokręt |
| Zasilacz | wewnętrzny |
| Zasilanie | AC 100 – 240V, 50/60Hz |
| Zużycie energii | 15W typowo, 0.5W stand by, 0.3W off mode |
| Klasa efektywności energetycznej | D |
| Certyfikaty | CE, EAC, RoHS support, ErP, WEEE, EPEAT, REACH, UKCA |
| Wymiary produktu szer. x wys. x gł. | 489 x 355 x 241mm |
| Waga (bez pudła) | 4.9kg |
| Waga (z pudłem) | 7.6kg |
| Wymiary pudła szer. x wys. x gł. | 570 x 367 x 151mm |
| MTBF | 50000 godzin (wyłączając podświetlenie) |
| Dokładność dotyku | +- 2mm |
| REACH SVHC | powyżej 0.1% ołowiu |
| Waga (bez stopy) | 2.9kg |
| Energy efficiency class (Regulation (EU) 2017/1369) | D |
| Przekątna | 22″ |
| Kod EAN | 4948570125715 |
| Podmiot odpowiedzialny | iiyama Corporation, Wijkermeerstraat 8 2131 HA Hoofddorp The Netherlands phone: +31 204460404, email: reg@iiyama.com (GPRS Declaration) |
| Karta produktu PDF | Pobierz |
| Pełna specyfikacja i instrukcja obsługi | Pobierz |
| TW1025LASC-B1PNR LED control.zip | Pobierz |
| Rysunek techniczny | Pobierz |
| Etykieta energetyczna UK | Pobierz |
| Etykieta energetyczna EU | Pobierz |
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się