-
Gwarancja 5 lat
-
Wsparcie pozakupowe
-
FV z odroczonym terminem płatności dla szkół
1 469,00 zł
Metody płatności:
ProLite T2455MSC z rozdzielczością Full HD (1920×1080) i dokładną 10-punktową technologią dotykową PCAP zapewnia płynną i precyzyjną reakcję na dotyk. Wyposażony w technologię ekranu LCD IPS, oferuje wyjątkową jakość kolorów i szerokie kąty widzenia. Specjalna powłoka Nano zapewnia płynniejszy dotyk i mniejszy opór. Sprawia, że ekran jest mniej statyczny i podatny na zabrudzenia (kurz i odciski palców). Wbudowana kamera internetowa i mikrofon sprawiają, że T2455MSC jest również kompletnym rozwiązaniem do komunikacji online. Elastyczny stojak można ustawić pod różnymi kątami, co zapewnia wygodę i ergonomię użytkowania.
Dzięki zintegrowanej kamerze internetowej monitor staje się kompletnym rozwiązaniem do komunikacji online. Dodatkowo podczas rozmowy możesz używać ekranu dotykowego, aby w łatwy sposób kontrolować prezentację i dodawać adnotacje.
Światło niebieskie, jako część widma światła widzialnego jest czymś zupełnie naturalnym w przyrodzie, lecz naukowo udowodniono, że nadmierna ekspozycja na jego działania może powodować negatywne skutki w zdrowiu człowieka. Precyzując problemy zaczynać się mogą od suchości i pieczenia oczu aż po zwyrodnienia siatkówki i plamki żółtej. IIYAMA dba o zdrowie swoich Klientów, dlatego stosuje wbudowaną natywnie w monitor funkcję redukcji niebieskiego światła (Blue Light Reducer), która ogranicza emisję światła, które jest najbardziej niezdrowe dla oczu.
Technologia Flicker-free niweluje problem migotania dzięki zastosowaniu kontroli jasności ekranu poprzez regulację natężenia prądu (DC dimming). Funkcja redukcji niebieskiego światła ogranicza emisję światła, które jest najbardziej niezdrowe dla oczu.
Ekran możesz zamocować na dowolnym uchwycie/ramieniu montażowym zgodnym ze standardem VESA.
| Przekątna | 23.8.”, 60.5cm |
| Panel | IPS LED |
| Rozdzielczośćfizyczna | 1920×1080 (FullHD) |
| Format obrazu | 16:9 |
| Jasność | 360 cdm² z panelem dotykowym |
| Kontrast statyczny | 1000:1 |
| Czas reakcji | 5ms |
| Kąty widzenia | ▷ 178° △ 178° |
| Powierzchnia robocza szer. x wys. | 527 x 296.5mm, 20.7 x 11.7″ |
| Synchronizacja pozioma | 30 – 83KHz |
| Kolory | 16.7mln |
| Plamka | 0.274mm |
| Interfejs dotykowy | USB |
| Punkty dotykowe | 10 |
| Dotyk wykonywany | rysik, palcem, w rękawiczce (lateks) |
| Przepuszczalność światła | 90% |
| Technologia dotykowa | pojemnościowa |
| Twardość szkła | 7H |
| Porty USB | x2 (v.3.2 (Gen 1, 5Gbit)) |
| HDCP | tak |
| Ekstra | powłoka zapobiegająca odciskom palców, kamera internetowa i mikrofon |
| Cyfrowe wejścia sygnału | HDMIx1DisplayPortx1 |
| Wyjścia audio | Głośniki wbudowaneMini jack x1 |
| Blokada przycisków OSD | tak |
| Flicker free | tak |
| Redukcja niebieskiego światła | tak |
| Języki menu OSD | EN, DE, FR, ES, IT, PT, RU, JP, NL, PL |
| Przyciski | Menu, W górę / ECO, W dół, Głośność, Wybierz / Wejście sygnału, Zasilanie |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Wszystkie monitory iiyama są Plug & Play i kompatybilne z systemami Windows i Linux. Szczegóły odnośnie wsparcia systemów operacyjnych przez monitory dotykowe znajdują się w pliku dostępnym w sekcji Do pobrania. |
| Udogodnienia | kompatybilny z Kensington-lock™ |
| Parametry regulowane | Regulacje obrazu (jasność, kontrast, i-Style Colour, kontrastACR, ECO, OD, technologia X-Res), ustawienia kolorów (gamma, zakres RGB, temperatura kolorów, tryb wyświetlania,redukcja niebieskiego światła, ostre i miękkie), OSD (pozycja pozioma, pozycja pionowa, wygaszenie OSD, tło menu OSD, język, informacje), ekstra (przywróć, DDC/CI, wybór wejścia, głośność, wycisz, logo startowe, LED) |
| Funkcja „palm rejection” | tak |
| Plug&Play | DDC2B |
| Kąt pochylenia | 15° w górę; 65° w dół |
| Standard VESA | 100 x 100mm |
| Wygląd | Edge to edge glass |
| Obudowa | czarna, matowa |
| Kable | zasilający, USB,HDMI |
| Instrukcje | skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa |
| Pozostałe | rura spiralna |
| Zasilacz | wewnętrzny |
| Zasilanie | AC 100 – 240V, 50/60Hz |
| Zużycie energii | 18W typowo, 1.5W stand by, 0.3W off mode |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Certyfikaty | CE, TÜV-Bauart, EAC, PSE, RoHS support, ErP, WEEE, VCCI, REACH, CCC, UKCA, cTUVus |
| Wymiary produktu szer. x wys. x gł. | 566 x 337.5 x 43.5mm |
| Waga (bez pudła) | 4.4kg |
| Przekątna obszaru widocznego | 61cm; 24″; (24″ segment) |
| Produkty z serii | T2255MSC-B1,T2755MSC-B1 |
| Dokładność dotyku | +- 2mm |
| REACH SVHC | powyżej 0.1% ołowiu |
| Energy efficiency class (Regulation (EU) 2017/1369) | E |
| Przekątna | 24″ |
| Kod EAN | 4948570118960 |
| Podmiot odpowiedzialny | iiyama Corporation, Wijkermeerstraat 8 2131 HA Hoofddorp The Netherlands phone: +31 204460404, email: reg@iiyama.com (GPRS Declaration) |
| Karta produktu PDF | Pobierz |
| Pełna specyfikacja i instrukcja obsługi | Pobierz |
| Rysunek techniczny | Pobierz |
| T2454MSC-1AG CE_TUV.pdf | Pobierz |
| Etykieta energetyczna EU | Pobierz |
| Etykieta energetyczna UK | Pobierz |
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się