-
Gwarancja 5 lat
-
Wsparcie pozakupowe
-
FV z odroczonym terminem płatności dla szkół
1 639,00 zł
Metody płatności:
ProLite TF1015MC to monitor multi-touch wykorzystujący, gwarantującą trwałość i odporność na zarysowania, technologię pojemnościową. Co więcej ewentualne zarysowania ekranu nie mają wpływu na działanie funkcji dotykowej. Technologia panelu IPS zapewnia dokładne i spójne odwzorowanie kolorów oraz szerokie kąty widzenia. Front monitora jest jedną gładką szklaną powierzchnią i posiada klasyfikację IP65 oznaczającą, że może on pracować w pomieszczeniach o dużym zapyleniu oraz że jest odporny na działania strumieni wody. Piankowa otulina wzdłuż krawędzi obudowy zapewnia idealne dopasowanie monitora do miejsca montażu. Monitor może zostać wyposażony w zewnętrzne listwy montażowe, które można zamówić osobno (OMK2-1). Gwarantuje to łatwość instalacji we wszelkiego rodzaju kioskach interaktywnych i punktach sprzedaży.
Ekran możesz zamocować na dowolnym uchwycie ściennym czy sufitowym zgodnym ze standardem VESA w danym rozmiarze. Uchwyt ten zagwarantuje także możliwość montażu monitora na wózku jezdnym, elektrycznej kolumnie czy też innych konstrukcjach zgodnym z VESA
| Przekątna | 10.1″, 25.7cm |
| Panel | IPS LED |
| Rozdzielczośćfizyczna | 1280×800 |
| Format obrazu | 16:10 |
| Jasność | 425 cdm² z panelem dotykowym |
| Kontrast statyczny | 800:1 |
| Czas reakcji | 29ms |
| Kąty widzenia | ▷ 178° △ 178° |
| Powierzchnia robocza szer. x wys. | 216.96 x 135.6mm, 8.5 x 5.3″ |
| Synchronizacja pozioma | 30 – 49.7kHz |
| Kolory | 16.7mln |
| Plamka | 0.1695mm |
| Orientacja | pozioma, pionowa, face-up |
| Interfejs dotykowy | USB |
| Grubość szkła | 3.3mm |
| Punkty dotykowe | 10 |
| Dotyk wykonywany | rysik, palcem, w rękawiczce (lateks) |
| Przepuszczalność światła | 85% |
| Technologia dotykowa | pojemnościowa |
| Twardość szkła | 7H |
| Porty USB | x1 |
| HDCP | tak |
| Ekstra | powłoka zapobiegająca odciskom palców, funkcja touch through glass |
| Analogowe wejścia sygnału | VGAx1 |
| Cyfrowe wejścia sygnału | HDMIx1DisplayPortx1 |
| Wyjścia audio | Mini jack x1 |
| Sterowanie | RJ45(LAN) x1 |
| Blokada przycisków OSD | tak |
| Języki menu OSD | EN, DE, FR, ES, IT, CN, JP |
| Przyciski | Menu, W górę/ Jasność, W dół/ Kontrast, Wybierz, Power |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Wszystkie monitory iiyama działają w trybie Plug & Play i są kompatybilne z systemami Windows i Linux. Szczegółowe informacje dotyczące obsługiwanego systemu operacyjnego dla modeli dotykowych można znaleźć w instrukcji dostępnej w sekcji „Pobierz”. |
| Parametry regulowane | obraz (kontrast, jasność, pozycja pozioma, pozycja pionowa, taktowanie, faza, autokonfiguracja), zaawansowane (temperatura kolorów, ostrość), OSD (czas wygaszania menu OSD, pozycja menu OSD w poziomie, pozycja menu OSD w pionie), opcje (przywróć, język, wybór sygnału, tryb wyświetlania) |
| Funkcja „palm rejection” | tak |
| 60950 test spadającej piłki | tak |
| Plug&Play | DDC2B |
| Standard VESA | 100 x 100mm |
| Wygląd | Open Frame |
| Obudowa | czarna |
| Osłona na kable | tak |
| Pilot | tak |
| Kable | zasilający, USB,HDMI, DP |
| Instrukcje | skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa |
| Pozostałe | zasilacz, zewnętrzny panel sterujący |
| Zasilacz | zewnętrzny |
| Zasilanie | DC 12 V |
| Zużycie energii | 6W typowo, 1.5W stand by, 0.3W off mode |
| Klasa efektywności energetycznej | C |
| Certyfikaty | CE, EAC, RoHS support, ErP, WEEE, cULus, REACH, UKCA |
| Wymiary produktu szer. x wys. x gł. | 260.5 x 183.5 x 39.5mm |
| Waga (bez pudła) | 1.4kg |
| Wymiary pudła szer. x wys. x gł. | 310 x 160 x 370mm |
| Pozostałe | OMK2-1 |
| MTBF | 50000 godzin |
| Powiązane produkty | OMK2-1 |
| Ramiona / stojaki / uchwyty | OMK2-1 |
| Produkty z serii | TF2415MC-B2,TF1515MC-B2,TF1215MC-B1,TF3215MC-B2 |
| Odporność na kurz i wodę | IP65 (front) |
| Wodoszczelny | tak |
| Warunki pracy – temperatura | 0°C – 40°C |
| Warunki składowania – temperatura | – 20°C – 60°C |
| Through-Glass | 6mm |
| REACH SVHC | powyżej 0.1% ołowiu |
| Waga (bez stopy) | 2.7kg |
| Przekątna | 10″ |
| Kod EAN | 4948570124107 |
| Podmiot odpowiedzialny | iiyama Corporation, Wijkermeerstraat 8 2131 HA Hoofddorp The Netherlands phone: +31 204460404, email: reg@iiyama.com (GPRS Declaration) |
| Karta produktu PDF | Pobierz |
| Pełna specyfikacja i instrukcja obsługi | Pobierz |
| TF1015MC-2 CE_TUV.pdf | Pobierz |
| Rysunek techniczny | Pobierz |
| Etykieta energetyczna EU | Pobierz |
| Etykieta energetyczna UK | Pobierz |
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się