-
Gwarancja 5 lat
-
Wsparcie pozakupowe
-
FV z odroczonym terminem płatności dla szkół
2 434,00 zł
Metody płatności:
ProLite TF2215MC-B2 (21.5 cm) to monitor multi-touch wykorzystujący, gwarantującą trwałość i odporność na zarysowania, technologię pojemnościową. Co więcej ewentualne zarysowania ekranu nie mają wpływu na działanie funkcji dotykowej. Front monitora jest jedną gładką szklaną powierzchnią i posiada klasyfikację IP65 oznaczającą, że może on pracować w pomieszczeniach o dużym zapyleniu oraz że jest odporny na działania strumieni wody. Piankowa otulina wzdłuż krawędzi obudowy zapewnia idealne dopasowanie monitora do miejsca montażu. Monitor może zostać wyposażony w zewnętrzne listwy montażowe, które można zamówić osobno (OMK3-1). Gwarantuje to łatwość instalacji we wszelkiego rodzaju kioskach interaktywnych i punktach sprzedaży.
Ekran możesz zamocować na dowolnym uchwycie ściennym czy sufitowym zgodnym ze standardem VESA w danym rozmiarze. Uchwyt ten zagwarantuje także możliwość montażu monitora na wózku jezdnym, elektrycznej kolumnie czy też innych konstrukcjach zgodnym z VESA
Kupując monitor iiyama TF2215MC-B2 przez internet należy liczyć się z tym, że ekran musi przejechać czasem nawet kilkaset kilometrów w rękach kurierów. Zadbaliśmy o to, aby nasze monitory zostały wyjątkowo do tego przygotowane. Specjalnie zaprojektowane kartony z super-bezpiecznymi wypełniaczami amortyzującymi upadki czy uderzenia w transporcie gwarantują pewną dostawę Twojego nowego monitora prosto na Twoje biurko. Przetestowaliśmy to już na setkach tysięcy wysłanych kurierami monitorów. Niezależnie od naszych zabezpieczeń, zawsze radzimy obejrzeć dokładnie karton przy kurierze, aby potwierdzić brak uszkodzeń kartonu.
| Przekątna | 21.5″, 54.6cm |
| Panel | IPS LED |
| Rozdzielczośćfizyczna | 1920×1080 (FullHD) |
| Format obrazu | 16:9 |
| Jasność | 315 cdm² z panelem dotykowym |
| Kontrast statyczny | 1000:1 |
| Czas reakcji | 14ms |
| Kąty widzenia | ▷ 178° △ 178° |
| Powierzchnia robocza szer. x wys. | 476.064 x 267.786mm, 18.7 x 10.5″ |
| Synchronizacja pozioma | 31.4 – 82KHz |
| Synchronizacja pionowa | 56 – 75Hz |
| Plamka | 0.24795mm |
| Orientacja | pozioma, pionowa, face-up |
| Interfejs dotykowy | USB |
| Punkty dotykowe | 10 |
| Dotyk wykonywany | rysik, palcem, w rękawiczce (lateks) |
| Przepuszczalność światła | 90% |
| Technologia dotykowa | pojemnościowa |
| Twardość szkła | 7H |
| HDCP | tak |
| Ekstra | powłoka zapobiegająca odciskom palców, dotyk through glass |
| Analogowe wejścia sygnału | VGAx1 |
| Cyfrowe wejścia sygnału | HDMIx1DisplayPortx1 |
| Wyjścia audio | Mini jack x1 |
| Blokada przycisków OSD | tak |
| Języki menu OSD | EN, DE, FR, ES, IT, CN, JP |
| Przyciski | Menu, w górę / Jasność, W dół / Kontrast, Wybierz, Power |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Wszystkie monitory iiyama są Plug & Play i kompatybilne z systemami Windows i Linux. Szczegóły odnośnie wsparcia systemów operacyjnych przez monitory dotykowe znajdują się w pliku dostępnym w sekcji Do pobrania. |
| Parametry regulowane | obraz (kontrast, jasność, pozycja pozioma, pozycja pionowa, taktowanie, faza, autokonfiguracja), zaawansowane (temperatura kolorów, ostrość), OSD (czas wygaszania menu OSD, pozycja menu OSD w poziomie, pozycja menu OSD w pionie), opcje (przywróć, język, wybór sygnału, tryb wyświetlania) |
| 60950 test spadającej piłki | tak |
| Plug&Play | DDC2B |
| Standard VESA | 100 x 100mm |
| Wygląd | Open Frame |
| Obudowa | czarna |
| Pilot | tak |
| Kable | zasilający, USB,HDMI, DP |
| Instrukcje | skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa |
| Pozostałe | zasilacz, Touch Panel Driver Disk (CD-ROM), zewnętrzny panel sterujący |
| Zasilacz | zewnętrzny |
| Zasilanie | DC 12 V |
| Zużycie energii | 20.8W typowo, 1.05W stand by, 0.32W off mode |
| Zużycie energii w trybie pracy | 21W |
| Klasa efektywności energetycznej | A |
| Roczne zużycie energii | 30kWh/rok* |
| Certyfikaty | CB, CE, RoHS support, ErP, WEEE, CU, cULus, REACH |
| Power in Standby | 1.05W stand by |
| Power in OFF Mode | 0.32W off mode |
| Wymiary produktu szer. x wys. x gł. | 520 x 315 x 42.5mm |
| Waga (bez pudła) | 4.4kg |
| Przekątna obszaru widocznego | 55cm; 21.5″; (22″ segment) |
| Powiązane produkty | OMK3-1 |
| Producent | iiyama |
| Rozdzielczość | 1920×1080 (FullHD) |
| Odporność na kurz i wodę | IP65 (front) |
| Wodoszczelny | tak |
| Warunki pracy – temperatura | 0°C – 40°C |
| Warunki składowania – temperatura | – 20°C – 60°C |
| Through-Glass | 6mm |
| Czas reakcji(GTG) | 14ms |
| REACH SVHC | powyżej 0.1% ołowiu |
| Energy efficiency class (Regulation (EU) 2017/1369) | F |
| Przekątna | 22″ |
| Kod EAN | 4948570116768 |
| Podmiot odpowiedzialny | iiyama Corporation, Wijkermeerstraat 8 2131 HA Hoofddorp The Netherlands phone: +31 204460404, email: reg@iiyama.com (GPRS Declaration) |
| Karta produktu PDF | Pobierz |
| Pełna specyfikacja i instrukcja obsługi | Pobierz |
| Rysunek techniczny | Pobierz |
| Etykieta energetyczna UK | Pobierz |
| TF2215MC-2A CE_TUV.pdf | Pobierz |
| Etykieta energetyczna EU | Pobierz |
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się