-
Gwarancja 5 lat
-
Wsparcie pozakupowe
-
FV z odroczonym terminem płatności dla szkół
2 810,00 zł
Metody płatności:
Monitor ProLite TF2738MSC-B2 o rozdzielczości 1920×1080 Full i technologii pojemnościowej z 10 punktami dotykowymi zapewnia płynną i dokładną reakcję na dotyk. Technologia matrycy IPS LED gwarantuje doskonałe korony i szerokie kąty widzenia. Solidna obudowa monitora z szklaną powłoką typu edge-to-edge sprawia, że bez problemu można go wbudować w blat. Oprócz tego front monitora jest odporny na wodę zgodnie z normą IPX1. Panel wyposażono w głośniki i trzy cyfrowe wejścia sygnału (DVI, HDMI i DisplayPort). Monitor ProLite TF2738MSC-B2 jest idealnym wyborem do wszelkiego rodzaju kiosków interaktywnych, digital signage, punktów sprzedaży, prezentacji gamingowych i interaktywnych.
Ekran możesz zamocować na dowolnym uchwycie ściennym czy sufitowym zgodnym ze standardem VESA w danym rozmiarze. Uchwyt ten zagwarantuje także możliwość montażu monitora na wózku jezdnym, elektrycznej kolumnie czy też innych konstrukcjach zgodnym z VESA
Światło niebieskie, jako część widma światła widzialnego jest czymś zupełnie naturalnym w przyrodzie, lecz naukowo udowodniono, że nadmierna ekspozycja na jego działania może powodować negatywne skutki w zdrowiu człowieka. Precyzując problemy zaczynać się mogą od suchości i pieczenia oczu aż po zwyrodnienia siatkówki i plamki żółtej. IIYAMA dba o zdrowie swoich Klientów, dlatego stosuje wbudowaną natywnie w monitor funkcję redukcji niebieskiego światła (Blue Light Reducer), która ogranicza emisję światła, które jest najbardziej niezdrowe dla oczu.
| Przekątna | 27″, 68.6cm |
| Panel | IPS LED |
| Rozdzielczośćfizyczna | 1920×1080 (FullHD) |
| Format obrazu | 16:9 |
| Jasność | 425 cdm² z panelem dotykowym |
| Kontrast statyczny | 1000:1 |
| KontrastACR | 12M:1 |
| Czas reakcji | 5ms |
| Kąty widzenia | ▷ 178° △ 178° |
| Powierzchnia robocza szer. x wys. | 597.6 x 336.2mm, 23.5 x 13.2″ |
| Synchronizacja pozioma | 30 – 80KHz |
| Kolory | 16.7mln |
| Plamka | 0.311mm |
| Orientacja | pozioma, pionowa, face-up |
| Interfejs dotykowy | USB |
| Grubość szkła | 3.6mm |
| Punkty dotykowe | 10 |
| Dotyk wykonywany | rysik, palcem, w rękawiczce (latex) |
| Przepuszczalność światła | 85% |
| Technologia dotykowa | pojemnościowa |
| Twardość szkła | 6H |
| HDCP | tak |
| Cyfrowe wejścia sygnału | DVIx1HDMIx1DisplayPortx1 |
| Wyjścia audio | Głośniki wbudowane |
| Blokada przycisków OSD | tak |
| Redukcja niebieskiego światła | tak |
| Języki menu OSD | EN, DE, FR, CN, RU, JP, NL, PL |
| Przyciski | Menu, W górę/ Głośność, W dół/ i-Style Colour, Wybierz/ Wejście, Power |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Wszystkie monitory iiyama są Plug & Play i kompatybilne z systemami Windows i Linux. Szczegóły odnośnie wsparcia systemów operacyjnych przez monitory dotykowe znajdują się w pliku dostępnym w sekcji Do pobrania. |
| Parametry regulowane | obraz (kontrast, jasność,ACR, ECO, Overdrive), wejście, regulacje audio (głośność, wycisz, wejście audio), ustawienia kolorów, informacje, ręczne ustawienia obrazu (ostrość, regulacje trybu video,redukcja niebieskiego światła, technologia X-Res), konfiguracja menu (język, pozycja menu OSD, wygaszenie menu OSD, tło menu OSD, logo startowe, LED), przywróć |
| Maksymalny czas pracy bez przerwy | 16/7 |
| 60950 test spadającej piłki | tak |
| Plug&Play | DDC2B |
| Szerokość ramki (boki, góra, dół) | 24.5mm, 24mm, 24mm |
| Standard VESA | 100 x 100mm, 200 x 100mm |
| Wygląd | Open Frame |
| Obudowa | czarna, matowa |
| Konstrukcja bez wentylatora | tak |
| Osłona na kable | tak |
| Kable | zasilający, USB,HDMI,mDP- DP, DP |
| Instrukcje | skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa |
| Pozostałe | REACH SVHCpowyżej 0.1% ołowiu |
| Zasilacz | wewnętrzny |
| Zasilanie | AC AC – 100V, 240/V, 50Hz |
| Zużycie energii | 25W typowo, 1.5W stand by, 0.3W off mode |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Certyfikaty | CE, TÜV-Bauart, EAC, RoHS support, ErP, WEEE, REACH, UKCA |
| Wymiary produktu szer. x wys. x gł. | 648.5 x 386.5 x 52mm |
| Ilość na palecie | 36pcs |
| Waga (bez pudła) | 8.3kg |
| Waga (z pudłem) | 9.4kg |
| Wymiary pudła szer. x wys. x gł. | 746 x 500 x 123mm |
| Odporność na kurz i wodę | IP1X (front) |
| Wymiary palety szer. x wys. x gł. | 747 x 1107 x 2005mm |
| REACH SVHC | powyżej 0.1% ołowiu |
| Energy efficiency class (Regulation (EU) 2017/1369) | F |
| Przekątna | 27″ |
| Kod EAN | 4948570118199 |
| Podmiot odpowiedzialny | iiyama Corporation, Wijkermeerstraat 8 2131 HA Hoofddorp The Netherlands phone: +31 204460404, email: reg@iiyama.com (GPRS Declaration) |
| Karta produktu PDF | Pobierz |
| Pełna specyfikacja i instrukcja obsługi | Pobierz |
| 3237_4237 Android Linux.zip | Pobierz |
| 38 Series_A4.pdf | Pobierz |
| iLFD TOUCH_A4.pdf | Pobierz |
| iLFD TOUCH_A4x4.pdf | Pobierz |
| TF2738MSC-2 CE_TUV.pdf | Pobierz |
| Rysunek techniczny | Pobierz |
| Etykieta energetyczna EU | Pobierz |
| Etykieta energetyczna UK | Pobierz |
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się