-
Gwarancja 5 lat
-
Wsparcie pozakupowe
-
FV z odroczonym terminem płatności dla szkół
3 895,00 zł
Metody płatności:
ProLite TF3215MC-B2 z 30-punktową technologią dotykową PCAP to monitor z przyciągającą wzrok szklaną konstrukcją od krawędzi do krawędzi z otwartą ramką. Jego bezramkowa szklana powierzchnia zapewnia wysoką trwałość i odporność na zarysowania, co czyni go idealnym produktem do systemów kioskowych i zastosowań publicznych. Technologia panelu VA zapewnia wyższy kontrast i głębsze odcienie czerni.Monitor jest wyposażony w piankową uszczelkę oraz stopień ochrony IP65, co gwarantuje odporność na kurz i wodę od frontu. Możliwość montażu w orientacji pionowej i poziomej zapewnia elastyczność instalacji, umożliwiając pracę 24/7 w niemal każdej konfiguracji. TF3215MC-B2 to idealne rozwiązanie dla kiosków, środowisk przemysłowych, pomieszczeń kontrolnych i interaktywnych aplikacji multimedialnych.
Ekran możesz zamocować na dowolnym uchwycie ściennym czy sufitowym zgodnym ze standardem VESA w danym rozmiarze. Uchwyt ten zagwarantuje także możliwość montażu monitora na wózku jezdnym, elektrycznej kolumnie czy też innych konstrukcjach zgodnym z VESA
Monitor opracowany w technologii gwarantującej certyfikat 24/7 – oznacza gotowość do pracy ciągłej 24 godziny 7 dni w tygodniu. Tylko najwyższej klasy sprzęt, zbudowany na wyselekcjonowanych podzespołach może spełniać takie kryteria
Panel VA gwarantuje doskonały współczynnik kontrastu, dzięki czemu wszystkie niuanse między jasnymi i ciemnymi kolorami są doskonale widoczne. VA to także szerokie kąty widzenia a przede wszystkim doskonała czerń.
| Przekątna | 31.5″, 80cm |
| Panel | VA LED |
| Rozdzielczośćfizyczna | 1920×1080 (FullHD) |
| Format obrazu | 16:9 |
| Jasność | 460 cdm² z panelem dotykowym |
| Kontrast statyczny | 3000:1 |
| Czas reakcji | 8ms |
| Kąty widzenia | ▷ 178° △ 178° |
| Powierzchnia robocza szer. x wys. | 698.4 x 392.8mm, 27.5 x 15.5″ |
| Synchronizacja pozioma | 30 – 68KHz |
| Kolory | 16.7mln |
| Plamka | 0.3637mm |
| Orientacja | pozioma, pionowa |
| Interfejs dotykowy | USB |
| Grubość szkła | 3mm |
| Punkty dotykowe | 30 |
| Dotyk wykonywany | palcem, w rękawiczce (lateks), |
| Przepuszczalność światła | 92% |
| Technologia dotykowa | pojemnościowa |
| Twardość szkła | 7H |
| HDCP | tak |
| Ekstra | dotyk through-glass |
| Analogowe wejścia sygnału | VGAx1 |
| Cyfrowe wejścia sygnału | HDMIx1DisplayPortx1 |
| Blokada przycisków OSD | tak |
| Języki menu OSD | EN, DE, FR, ES, IT, CN, JP |
| Przyciski | Menu, W górę/ Jasność, W dół/ Wycisz, Wybierz, Power |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Wszystkie monitory iiyama są Plug & Play i kompatybilne z systemami Windows i Linux. Szczegóły odnośnie wsparcia systemów operacyjnych przez monitory dotykowe znajdują się w pliku dostępnym w sekcji Do pobrania. |
| Testy | IK-7 |
| Parametry regulowane | obraz (kontrast, jasność, pozycja pozioma, pozycja pionowa, faza, zegar, auto regulacje), zaawansowane, (temperatura kolorów, ostrość), OSD (wygaszenie, pozycja, pozycja pozioma OSD, pozycja pionowa OSD, przełącznik dotykowy), opcje (przywróć, język, wybierz źródło, tryb wyświetlania, ustawienia fabryczne) |
| Maksymalny czas pracy bez przerwy | 24/7 |
| Tryb kiosk | tak |
| 60950 test spadającej piłki | tak |
| System zarządzania kablami | tak |
| Plug&Play | DDC2B |
| Standard VESA | 200 x 200mm |
| Wygląd | Open Frame |
| Obudowa | metal |
| Konstrukcja bez wentylatora | tak |
| Osłona na kable | tak |
| Kable | zasilający, USB,HDMI |
| Instrukcje | skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa |
| Zasilacz | wewnętrzny |
| Zasilanie | AC 100 – 240V, 50/60Hz |
| Zużycie energii | 32W typowo, 1.5W stand by, 0.3W off mode |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Certyfikaty | CE, EAC, RoHS support, ErP, WEEE, REACH, UKCA |
| Wymiary produktu szer. x wys. x gł. | 743 x 437 x 61mm |
| Waga (bez pudła) | 10kg |
| Waga (z pudłem) | 13.3kg |
| Wymiary pudła szer. x wys. x gł. | 890 x 630 x 155mm |
| MTBF | 50000 godzin |
| Produkty z serii | TF1015MC-B2,TF1515MC-B2,TF2215MC-B2,TF2415MC-B2 |
| Odporność na kurz i wodę | IP65 (front) |
| Dokładność dotyku | +- 2mm |
| Wodoszczelny | tak |
| Warunki pracy – temperatura | 0°C – 40°C |
| Warunki składowania – temperatura | – 20°C – 60°C |
| Through-Glass | 6mm |
| Polecane do | retail |
| REACH SVHC | powyżej 0.1% ołowiu |
| Przekątna | 32″ |
| Kod EAN | 4948570123667 |
| Podmiot odpowiedzialny | iiyama Corporation, Wijkermeerstraat 8 2131 HA Hoofddorp The Netherlands phone: +31 204460404, email: reg@iiyama.com (GPRS Declaration) |
| Karta produktu PDF | Pobierz |
| Pełna specyfikacja i instrukcja obsługi | Pobierz |
| Etykieta energetyczna EU | Pobierz |
| TF3215MC-1 CE DoC.pdf | Pobierz |
| Rysunek techniczny | Pobierz |
| Driver instruction EETI_02_2021.pdf | Pobierz |
| Etykieta energetyczna UK | Pobierz |
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się