-
Gwarancja 5 lat
-
Wsparcie pozakupowe
-
FV z odroczonym terminem płatności dla szkół
4 129,00 zł
Metody płatności:
ProLite TF3215MC-B2AG (31.5’’) to monitor wykorzystujący technologie pojemnościową wbudowany w przykuwającą wzrok ramkę Edge to Edge z powłoką antyrefleksową, która w znacznym stopniu redukuje odblaski/odbicia w otoczeniu o dużym stopniu jasności zapewniając jednocześnie dużą ostrość i czytelność obrazu. Wytrzymała ramka wyposażona w piankową uszczelkę zapewnia bezproblemową integrację z kioskami natomiast klasyfikacja IP65 oznacza, że front monitora charakteryzuje się wysoką odpornością na kurz i wodę, dzięki czemu idealnie nadaje się do zastosowań publicznych. Orientacja pozioma i pionowa monitora zapewnia elastyczne możliwości montażu w prawie każdej instalacji. TF3215MC-B1AG to idealne rozwiązanie dla integratorów kiosków, środowisk przemysłowych, sterowni i interaktywnych multimediów.
Ekran możesz zamocować na dowolnym uchwycie ściennym czy sufitowym zgodnym ze standardem VESA w danym rozmiarze. Uchwyt ten zagwarantuje także możliwość montażu monitora na wózku jezdnym, elektrycznej kolumnie czy też innych konstrukcjach zgodnym z VESA
Monitor opracowany w technologii gwarantującej certyfikat 24/7 – oznacza gotowość do pracy ciągłej 24 godziny 7 dni w tygodniu. Tylko najwyższej klasy sprzęt, zbudowany na wyselekcjonowanych podzespołach może spełniać takie kryteria
Panel VA gwarantuje doskonały współczynnik kontrastu, dzięki czemu wszystkie niuanse między jasnymi i ciemnymi kolorami są doskonale widoczne. VA to także szerokie kąty widzenia a przede wszystkim doskonała czerń.
Powłoka antyrefleksyjna, którą dodatkowo pokryty jest cały ekran tego monitora niemal całkowicie eliminuje problem załamywania się światła na jego powierzchni i dodatkowo zabezpiecza go przed zabrudzeniami i zarysowaniami. Nie widać tak bardzo na niej odcisków palców czy kurzu.
| Przekątna | 31.5″, 80cm |
| Panel | VA LED |
| Rozdzielczośćfizyczna | 1920×1080 (FullHD) |
| Format obrazu | 16:9 |
| Jasność | 425 cdm² z panelem dotykowym |
| Kontrast statyczny | 3000:1 |
| Czas reakcji | 8ms |
| Kąty widzenia | ▷ 178° △ 178° |
| Powierzchnia robocza szer. x wys. | 698.4 x 392.8mm, 27.5 x 15.5″ |
| Synchronizacja pozioma | 30 – 68KHz |
| Kolory | 16.7mln |
| Plamka | 0.3637mm |
| Orientacja | pozioma, pionowa |
| Interfejs dotykowy | USB |
| Punkty dotykowe | 30 |
| Dotyk wykonywany | palcem, w rękawiczce (lateks), |
| Przepuszczalność światła | 85% |
| Technologia dotykowa | pojemnościowa |
| Twardość szkła | 6H |
| HDCP | tak |
| Ekstra | Dotyk through glass, powłoka szklana AG |
| Analogowe wejścia sygnału | VGAx1 |
| Cyfrowe wejścia sygnału | HDMIx1DisplayPortx1 |
| Blokada przycisków OSD | tak |
| Języki menu OSD | EN, DE, FR, ES, IT, CN, JP |
| Przyciski | Menu, W górę/ Jasność, W dół/ Kontrast, Wybierz, Power |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Wszystkie monitory iiyama są Plug & Play i kompatybilne z systemami Windows i Linux. Szczegóły odnośnie wsparcia systemów operacyjnych przez monitory dotykowe znajdują się w pliku dostępnym w sekcji Do pobrania. |
| Testy | IK-7 |
| Parametry regulowane | kontrast, jasność, autokonfiguracja, ustawienia poziome, ustawienia pionowe, faza, taktowanie, autokonfiguracja, zaawansowane ( temp. kolorów, ostrość), OSD ( czas wygaszania menu OSD, pozycja menu OSD, pozycja OSD w pionie, pozycja OSD w poziomie, touch switch), opcje (przywróć, język, wybór źródła sygnału, tryb wyświetlania)gnału, język menu OSD, temperatura kolorów |
| Maksymalny czas pracy bez przerwy | 24/7 |
| Tryb kiosk | tak |
| 60950 test spadającej piłki | tak |
| System zarządzania kablami | cable cover |
| Plug&Play | DDC2B |
| Standard VESA | 200 x 200mm |
| Wygląd | Open Frame |
| Obudowa | metal |
| Konstrukcja bez wentylatora | tak |
| Osłona na kable | tak |
| Kable | zasilający, USB,HDMI |
| Instrukcje | skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa |
| Zasilacz | wewnętrzny |
| Zasilanie | AC 100 – 240V, 50/60Hz |
| Zużycie energii | 32W typowo, 1.5W stand by, 0.3W off mode |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Wymiary produktu szer. x wys. x gł. | 743 x 437 x 61mm |
| Ilość na palecie | 21pcs |
| Waga (bez pudła) | 10kg |
| Waga (z pudłem) | 12.85kg |
| Wymiary pudła szer. x wys. x gł. | 890 x 630 x 155mm |
| MTBF | 50000 godzin |
| Produkty z serii | TF1015MC-B2,TF1515MC-B2,TF2215MC-B2,TF2415MC-B2,TF3215MC-B2 |
| Odporność na kurz i wodę | IP65 (front) |
| Dokładność dotyku | +- 2mm |
| Wodoszczelny | tak |
| Warunki pracy – temperatura | 0°C – 40°C |
| Warunki składowania – temperatura | – 20°C – 60°C |
| Through-Glass | 6mm |
| Polecane do | retail |
| Wymiary palety szer. x wys. x gł. | 1000 x 2040 x 1200mm |
| REACH SVHC | powyżej 0.1% ołowiu |
| Przekątna | 32″ |
| Kod EAN | 4948570123674 |
| Podmiot odpowiedzialny | iiyama Corporation, Wijkermeerstraat 8 2131 HA Hoofddorp The Netherlands phone: +31 204460404, email: reg@iiyama.com (GPRS Declaration) |
| Karta produktu PDF | Pobierz |
| Pełna specyfikacja i instrukcja obsługi | Pobierz |
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się