-
Gwarancja 5 lat
-
Wsparcie pozakupowe
-
FV z odroczonym terminem płatności dla szkół
2 342,00 zł
Metody płatności:
Monitor TF1934MC-B7X Full HD multi-touch wykorzystujący technologię pojemnościową wbudowany w elegancką szklaną ramkę edge-to-edge. Panel w technologii LCD IPS oferuje wyjątkową jakość kolorów i szerokie kąty widzenia, dzięki czemu TF1934MC jest idealnym wyświetlaczem do interaktywnych zastosowań digital signage. Front monitora posiada klasyfikację IP65 oznaczającą, że monitor może pracować w pomieszczeniach o dużym zapyleniu oraz że jest odporny na działania strumieni wody. Wytrzymała ramka gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania nawet w wymagającym środowisku. ProLite TF1934MC-B7X to idealny wyświetlacz dla integratorów kiosków, digital signage, handlu detalicznego, prezentacji interaktywnych takich jak np. turnieje gamingowe. Aby ułatwić integrację, TF1934MC-B7X można wyposażyć w opcjonalne zewnętrzne uchwyty montażowe (OMK1-1), co czyni go idealnym rozwiązaniem dla integratorów kiosków i sklepów detalicznych.
Ekran możesz zamocować na dowolnym uchwycie ściennym czy sufitowym zgodnym ze standardem VESA w danym rozmiarze. Uchwyt ten zagwarantuje także możliwość montażu monitora na wózku jezdnym, elektrycznej kolumnie czy też innych konstrukcjach zgodnym z VESA
| Przekątna | 19″, 48cm |
| Panel | IPS LED |
| Rozdzielczośćfizyczna | 1280×1024 |
| Format obrazu | 5:4 |
| Jasność | 315 cdm² z panelem dotykowym |
| Kontrast statyczny | 1000:1 |
| Czas reakcji | 14ms |
| Kąty widzenia | ▷ 178° △ 178° |
| Powierzchnia robocza szer. x wys. | 376.5 x 301.1mm, 14.8 x 11.9″ |
| Synchronizacja pozioma | 31.4 – 80KHz |
| Synchronizacja pionowa | 50 – 75Hz |
| Kolory | 16.7mln |
| Plamka | 0.294mm |
| Orientacja | pozioma, pionowa, face-up |
| Interfejs dotykowy | USB |
| Punkty dotykowe | 10 |
| Dotyk wykonywany | rysik, palcem, w rękawiczce (latex) |
| Przepuszczalność światła | 90% |
| Technologia dotykowa | pojemnościowa |
| Twardość szkła | 7H |
| HDCP | tak |
| Ekstra | powłoka zapobiegająca odciskom palców, dotyk through glass |
| Analogowe wejścia sygnału | VGAx1 |
| Cyfrowe wejścia sygnału | HDMIx1DisplayPortx1 |
| Blokada przycisków OSD | tak |
| Języki menu OSD | EN, DE, FR, ES, IT, CN, JP |
| Przyciski | Menu, W górę/ Jasność, W dół/ Kontrast, Wybierz, Power |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Wszystkie monitory iiyama są Plug & Play i kompatybilne z systemami Windows i Linux. Szczegóły odnośnie wsparcia systemów operacyjnych przez monitory dotykowe znajdują się w pliku dostępnym w sekcji Do pobrania. |
| Parametry regulowane | obraz (kontrast, jasność, pozycja pozioma, pozycja pionowa, taktowanie, faza, autokonfiguracja), zaawansowane (temperatura kolorów, ostrość), OSD (czas wygaszania menu OSD, pozycja menu OSD w poziomie, pozycja menu OSD w pionie, zmiana trybu dotyku), opcje (przywróć, język, wybór sygnału, tryb wyświetlania, tryb wyświetlania, ustawienia fabryczne) |
| Funkcja „palm rejection” | tak |
| Plug&Play | DDC2B |
| Standard VESA | 100 x 100mm |
| Wygląd | Open Frame |
| Obudowa | czarna, matowa |
| Osłona na kable | tak |
| Kable | zasilający, USB,HDMI, DP |
| Instrukcje | skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa |
| Pozostałe | zasilacz, Touch Panel Driver Disk (CD-ROM) |
| Zasilacz | zewnętrzny |
| Zasilanie | DC 12 V |
| Zużycie energii | 21W typowo, 1.5W stand by, 1.5W off mode |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Certyfikaty | CE, EAC, RoHS support, ErP, WEEE, cULus, REACH |
| Wymiary produktu szer. x wys. x gł. | 416 x 344 x 46.5mm |
| Waga (bez pudła) | 4.4kg |
| Wymiary pudła szer. x wys. x gł. | 16.4 x 13.5 x 1.8mm |
| Pozostałe | OMK1-1 |
| Powiązane produkty | RC TOUCHV01,OMK1-1 |
| Ramiona / stojaki / uchwyty | OMK1-1 |
| Odporność na kurz i wodę | IP65 (front) |
| Through-Glass | 6mm |
| REACH SVHC | powyżej 0.1% ołowiu |
| Energy efficiency class (Regulation (EU) 2017/1369) | F |
| Przekątna | 19″ |
| Kod EAN | 4948570118403 |
| Podmiot odpowiedzialny | iiyama Corporation, Wijkermeerstraat 8 2131 HA Hoofddorp The Netherlands phone: +31 204460404, email: reg@iiyama.com (GPRS Declaration) |
| Karta produktu PDF | Pobierz |
| Pełna specyfikacja i instrukcja obsługi | Pobierz |
| PCAP driver for Windows XP.zip | Pobierz |
| Etykieta energetyczna UK | Pobierz |
| Etykieta energetyczna EU | Pobierz |
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się