-
Gwarancja 5 lat
-
Wsparcie pozakupowe
-
FV z odroczonym terminem płatności dla szkół
3 987,00 zł
Metody płatności:
ProLite OTF1616MC-B1, wbudowany w solidną, szklaną ramkę od krawędzi do krawędzi, zapewnia wysoką trwałość i odporność na zarysowania, dzięki czemu idealnie nadaje się do intensywnego użytkowania w miejscach publicznych. Orientacja pozioma, pionowa i face-up zapewniają elastyczność każdej instalacji. Z kolei dzięki jasności do 935 cd/m², wyświetlane treści będą widoczne nawet w bardzo jasnym otoczeniu. Antyodblaskowy wyświetlacz jest odporny na promieniowanie UV i posiada stopień ochrony IP65, co zapewnia ochronę przed światłem słonecznym, kurzem i wodą od przodu. Dodatkowo, może pracować w temperaturach od -20°C do +60°C.Monitor został wyposażony w inteligentne sensory. Czujnik zbliżeniowy wyłącza ekran, gdy nikogo nie ma w pobliżu, czujnik światła otoczenia dostosowuje jasność ekranu, a czujnik temperatury kontroluje prędkość wentylatora w celu chłodzenia. Skutkuje to oszczędnością energii i wydłużoną trwałością produktu. Aby ułatwić integrację, ProLite OTF1616MC-B1 można wyposażyć w opcjonalne zewnętrzne wsporniki montażowe (OMK5-1).
Ekran możesz zamocować na dowolnym uchwycie ściennym czy sufitowym zgodnym ze standardem VESA w danym rozmiarze. Uchwyt ten zagwarantuje także możliwość montażu monitora na wózku jezdnym, elektrycznej kolumnie czy też innych konstrukcjach zgodnym z VESA
Dzięki bardzo wysokiej jasności, panel idealnie nadaje się do zastosowania w mocno oświetlonych pomieszczeniach – takich jak na przykład wystawy sklepowe. Treści wyświetlane na ekranie są doskonale czytelne, nawet jeśli światło pada na nie bezpośrednio. Wyświetlacz sam dostosowuje podświetlenie ekranu do zmieniających się warunków zewnętrznych, dzięki czemu obraz jest zawsze jasny i klarowny.
Panel VA gwarantuje doskonały współczynnik kontrastu, dzięki czemu wszystkie niuanse między jasnymi i ciemnymi kolorami są doskonale widoczne. VA to także szerokie kąty widzenia a przede wszystkim doskonała czerń.
| Przekątna | 15.6″, 39.5cm |
| Panel | VA LED |
| Rozdzielczośćfizyczna | 1920×1080 (FullHD) |
| Format obrazu | 16:9 |
| Jasność | 935 cd/m² z panelem dotykowym |
| Kontrast statyczny | 800:1 |
| Czas reakcji | 25ms |
| Kąty widzenia | ▷ 178° △ 178° |
| Powierzchnia robocza szer. x wys. | 345.2 x 194.6mm, 13.6 x 7.7″ |
| Synchronizacja pozioma | 31.5 – 67.5kHz |
| Odświeżanie | 60Hz |
| Kolory | 16.2mln |
| Plamka | 0.179mm |
| Orientacja | pozioma, pionowa, face-up |
| Interfejs dotykowy | USB |
| Grubość szkła | 3.15mm |
| Punkty dotykowe | 10 |
| Dotyk wykonywany | palcem, w rękawiczce (lateks) |
| Przepuszczalność światła | 85% |
| Technologia dotykowa | pojemnościowa |
| Twardość szkła | 7H |
| HDCP | tak |
| Ekstra | powłoka zapobiegająca odciskom palców, odporność na promieniowanie UV, czujnik światła otoczenia, czujnik zbliżeniowy, automatyczne sterowanie wentylatorem do chłodzenia |
| Analogowe wejścia sygnału | VGAx1 |
| Cyfrowe wejścia sygnału | HDMIx1DisplayPortx1 |
| Wyjścia audio | Mini jack x1 |
| Sterowanie | RJ45(LAN) x1 |
| Języki menu OSD | EN, DE, FR, ES, IT, CN, JP |
| Przyciski | Menu, w górę / Jasność, W dół / Kontrast, Wybierz, Power |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Wszystkie monitory iiyama działają w trybie Plug & Play i są kompatybilne z systemami Windows i Linux. Szczegółowe informacje dotyczące obsługiwanego systemu operacyjnego dla modeli dotykowych można znaleźć w instrukcji dostępnej w sekcji „Pobierz”. |
| Parametry regulowane | obraz (kontrast, jasność, ustawienie poziome, ustawienie pionowe, faza, taktowanie, autokonfiguracja), zaawansowane (temperatura koloru, ostrość), OSD (wygaszenie, pozycja OSD, pozycja pozioma OSD, pozycja pionowa OSD, Touch Switch, fabryczne), opcje (przywróć, język, wybierz źródło, tryb wyświetlania, czujnik wentylatora, czujnik obecności, czujnik światła) |
| Funkcja „palm rejection” | tak |
| 60950 test spadającej piłki | tak |
| Plug&Play | DDC2B |
| Standard VESA | 100 x 100mm |
| Wygląd | Open Frame |
| Obudowa | czarna |
| Osłona na kable | tak |
| Pilot | tak |
| Kable | zasilający, USB,HDMI, DP |
| Instrukcje | skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa |
| Pozostałe | Zasilacz sieciowy, zewnętrzny panel sterowania (pilot) |
| Zasilacz | zewnętrzny |
| Zasilanie | DC 12 V |
| Zużycie energii | 24W typowo, 1.5W stand by, 0.3W off mode |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Certyfikaty | CE, EAC, RoHS support, ErP, WEEE, cULus, REACH, UKCA |
| Wymiary produktu szer. x wys. x gł. | 398.5 x 246 x 42mm |
| Waga (bez pudła) | 3kg |
| Waga (z pudłem) | 4.62kg |
| Wymiary pudła szer. x wys. x gł. | 485 x 370 x 150mm |
| Pozostałe | OMK5-1 |
| MTBF | 60000 godzin |
| Ramiona / stojaki / uchwyty | OMK5-1 |
| Odporność na kurz i wodę | IP65 (front) |
| Wodoszczelny | tak |
| Through-Glass | 6mm |
| Warunki pracy – temperatura (-°/+°) | -20°C – 60°C |
| REACH SVHC | powyżej 0.1% ołowiu |
| Przekątna | 16″ |
| Kod EAN | 4948570123742 |
| Podmiot odpowiedzialny | iiyama Corporation, Wijkermeerstraat 8 2131 HA Hoofddorp The Netherlands phone: +31 204460404, email: reg@iiyama.com (GPRS Declaration) |
| Karta produktu PDF | Pobierz |
| Pełna specyfikacja i instrukcja obsługi | Pobierz |
| Rysunek techniczny | Pobierz |
| Etykieta energetyczna EU | Pobierz |
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się