-
Gwarancja 5 lat
-
Wsparcie pozakupowe
-
FV z odroczonym terminem płatności dla szkół
1 498,00 zł
Metody płatności:
iiyama ProLite T1521MSC-B2 to monitor multi-touch wykorzystujący, zapewniającą trwałość i odporność na zarysowania, technologię pojemnościową. Co więcej ewentualne zarysowania ekranu nie mają wpływu na działanie funkcji dotykowej. Obudowa monitora nie ma ramki zasłaniającej ekran z przodu – jest on jedną gładką, szklaną taflą na całej swej powierzchni. Łatwo więc utrzymać go w czystości. Regulacja położenia ekranu (do 70° w górę) w połączeniu z możliwością instalacji na ścianie gwarantuje komfort użytkowania monitora i oszczędność miejsca. Przyciski obsługi umieszczone są w tylnej części obudowy ekranu. Można też je zablokować i deaktywować funkcję dotykową.
Ekran możesz zamocować na dowolnym uchwycie/ramieniu montażowym zgodnym ze standardem VESA.
| Przekątna | 15″, 38cm |
| Panel | TN LED |
| Rozdzielczośćfizyczna | 1024×768 |
| Format obrazu | 4:3 |
| Jasność | 325 cdm² z panelem dotykowym |
| Kontrast statyczny | 800:1 |
| Czas reakcji | 8ms |
| Kąty widzenia | ▷ 170° △ 160° |
| Powierzchnia robocza szer. x wys. | 304 x 228mm |
| Synchronizacja pozioma | 31.4 – 60KHz |
| Kolory | 16.7mln |
| Plamka | 0.297mm |
| Interfejs dotykowy | USB |
| Grubość szkła | 1.2mm |
| Punkty dotykowe | 10 |
| Dotyk wykonywany | rysik, palcem, w rękawiczce (latex) |
| Przepuszczalność światła | 88% |
| Technologia dotykowa | pojemnościowa |
| Twardość szkła | 7H |
| Analogowe wejścia sygnału | VGAx1 |
| Cyfrowe wejścia sygnału | HDMIx1 |
| Wyjścia audio | Głośniki wbudowane |
| Blokada przycisków OSD | tak |
| Języki menu OSD | EN, DE, FR, ES, IT, RU, JP, NL |
| Przyciski | Menu, W górę/ W lewo/ Auto, W dół/ W prawo, Powrót/ Exit, Power |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Wszystkie monitory iiyama są Plug & Play i kompatybilne z systemami Windows i Linux. Szczegóły odnośnie wsparcia systemów operacyjnych przez monitory dotykowe znajdują się w pliku dostępnym w sekcji Do pobrania. |
| Parametry regulowane | obraz (podświetlenie, jasność, kontrast, ostrość), ekran (autokonfiguracja, pozycja pozioma, pozycja pionowa, taktowanie, faza), kolor (temperatura kolorów, tryb obrazu), audio (głośność, wycisz), inne (przywróć, czas OSD, pozycja pozioma OSD, pozycja pionowa OSD, język), informacje |
| System zarządzania kablami | tak |
| Plug&Play | DDC2B |
| Kąt pochylenia | 70° w górę; 10° w dół |
| Standard VESA | 75 x 75mm |
| Wygląd | Edge to edge glass |
| Obudowa | czarna, matowa |
| Kable | zasilający, USB,HDMI |
| Instrukcje | skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa |
| Pozostałe | zasilacz, arkusz Mylar (do mocowania VESA) |
| Zasilacz | zewnętrzny |
| Zasilanie | DC 12 V |
| Zużycie energii | 16W typowo, 1.5W stand by, 0.5W off mode |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Certyfikaty | CE, EAC, RoHS support, ErP, WEEE, cULus, REACH, UKCA |
| Wymiary produktu szer. x wys. x gł. | 340.5 x 308 x 198mm |
| Waga (bez pudła) | 3.5kg |
| Odporność na kurz i wodę | IPX3 (front) |
| REACH SVHC | powyżej 0.1% ołowiu |
| Energy efficiency class (Regulation (EU) 2017/1369) | E |
| Przekątna | 15″ |
| Kod EAN | 4948570120642 |
| Podmiot odpowiedzialny | iiyama Corporation, Wijkermeerstraat 8 2131 HA Hoofddorp The Netherlands phone: +31 204460404, email: reg@iiyama.com (GPRS Declaration) |
| Karta produktu PDF | Pobierz |
| Pełna specyfikacja i instrukcja obsługi | Pobierz |
| Etykieta energetyczna UK | Pobierz |
| T1521MSC driver 1.0.0.11 for XP.zip | Pobierz |
| Etykieta energetyczna EU | Pobierz |
| Rysunek techniczny | Pobierz |
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się