-
Gwarancja 5 lat
-
Wsparcie pozakupowe
-
FV z odroczonym terminem płatności dla szkół
1 695,00 zł
Metody płatności:
17” ekran dotykowy ProLite T1721MSC-B2 bazuje na technologii pojemnościowej, oferując optymalnie płynną i dokładną reakcję na dotyk. Dzięki szklanej powłoce gwarantuje wysoką trwałość, odporność na zarysowania i doskonałą jakość obrazu. Solidna i stabilna podstawa wspiera ekran dzięki regulowanej podstawce oferującej kąt nachylenia do 80 stopni. Przyciski menu umieszczone z tyłu ekranu mogą być zablokowane, aby zapobiec niepożądanym manipulacjom. Dodatkowo posiadają funkcję dezaktywacji ekranu dotykowego, ułatwiającą proces czyszczenia. ProLite T1721MSC-B2 to niezwykle wydajne rozwiązanie dotykowe, idealne do zastosowań w sklepach detalicznych.
Światło niebieskie, jako część widma światła widzialnego jest czymś zupełnie naturalnym w przyrodzie, lecz naukowo udowodniono, że nadmierna ekspozycja na jego działania może powodować negatywne skutki w zdrowiu człowieka. Precyzując problemy zaczynać się mogą od suchości i pieczenia oczu aż po zwyrodnienia siatkówki i plamki żółtej. IIYAMA dba o zdrowie swoich Klientów, dlatego stosuje wbudowaną natywnie w monitor funkcję redukcji niebieskiego światła (Blue Light Reducer), która ogranicza emisję światła, które jest najbardziej niezdrowe dla oczu.
Ekran możesz zamocować na dowolnym uchwycie/ramieniu montażowym zgodnym ze standardem VESA.
| Przekątna | 17″, 43cm |
| Panel | TN LED |
| Rozdzielczośćfizyczna | 1280×1024 |
| Format obrazu | 5:4 |
| Jasność | 230 cdm² z panelem dotykowym |
| Kontrast statyczny | 1000:1 |
| Czas reakcji | 5ms |
| Kąty widzenia | ▷ 170° △ 160° |
| Powierzchnia robocza szer. x wys. | 338 x 270.5mm, 13.3 x 10.6″ |
| Synchronizacja pozioma | 31.4 – 80KHz |
| Kolory | 16.7mln |
| Plamka | 0.264mm |
| Interfejs dotykowy | USB |
| Grubość szkła | 1.5mm |
| Punkty dotykowe | 10 |
| Dotyk wykonywany | rysik, palcem, w rękawiczce (latex) |
| Przepuszczalność światła | 85% |
| Technologia dotykowa | pojemnościowa |
| Twardość szkła | 7H |
| Porty USB | x1 |
| HDCP | tak |
| Analogowe wejścia sygnału | VGAx1 |
| Cyfrowe wejścia sygnału | HDMIx1 |
| Wyjścia audio | Głośniki wbudowaneMini jack x1 |
| Blokada przycisków OSD | tak |
| Redukcja niebieskiego światła | tak |
| Języki menu OSD | EN, DE, FR, ES, IT, CN, JP |
| Przyciski | Menu, W górę/ W lewo/ Auto, W dół/ W prawo, Powrót/ Exit, Power |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Wszystkie monitory iiyama są Plug & Play i kompatybilne z systemami Windows i Linux. Szczegóły odnośnie wsparcia systemów operacyjnych przez monitory dotykowe znajdują się w pliku dostępnym w sekcji Do pobrania. |
| Parametry regulowane | obraz (podświetlenie, jasność, kontrast, ostrość), ekran (autokonfiguracja, pozycja pozioma, pozycja pionowa, taktowanie, faza), kolory (temperatura kolorów, tryb obraz), wejście, audio (głośność, wycisz, źródło dźwięku), inne (przywróć, czas OSD, pozycja pozioma OSD, pozycja pionowa OSD, język), informacje |
| System zarządzania kablami | tak |
| Plug&Play | DDC2B |
| Kąt pochylenia | 70° w górę; 10° w dół |
| Standard VESA | 100 x 100mm |
| Wygląd | Edge to edge glass |
| Obudowa | czarna, matowa |
| Kable | zasilający, USB,HDMI |
| Instrukcje | skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa |
| Pozostałe | zasilacz, arkusz Mylar (do mocowania VESA) |
| Zasilacz | zewnętrzny |
| Zasilanie | DC 12 V |
| Zużycie energii | 20W typowo, 1.5W stand by, 0.3W off mode |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Certyfikaty | CE, RoHS support, ErP, WEEE, cULus, REACH, UKCA |
| Wymiary produktu szer. x wys. x gł. | 392.5 x 364 x 198mm |
| Waga (bez pudła) | 4.4kg |
| Waga (z pudłem) | 5.8kg |
| Wymiary pudła szer. x wys. x gł. | 537 x 500 x 172mm |
| MTBF | 50000 godzin |
| Odporność na kurz i wodę | IPX3 (front) |
| REACH SVHC | powyżej 0.1% ołowiu |
| Energy efficiency class (Regulation (EU) 2017/1369) | E |
| Przekątna | 17″ |
| Kod EAN | 4948570120659 |
| Podmiot odpowiedzialny | iiyama Corporation, Wijkermeerstraat 8 2131 HA Hoofddorp The Netherlands phone: +31 204460404, email: reg@iiyama.com (GPRS Declaration) |
| Karta produktu PDF | Pobierz |
| Pełna specyfikacja i instrukcja obsługi | Pobierz |
| T1721MSC-B1 ElaIPCTouch 1.0.0.11.zip | Pobierz |
| Etykieta energetyczna UK | Pobierz |
| Etykieta energetyczna EU | Pobierz |
| Rysunek techniczny | Pobierz |
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się