-
Gwarancja 5 lat
-
Wsparcie pozakupowe
-
FV z odroczonym terminem płatności dla szkół
1 192,00 zł
Metody płatności:
Dzięki rozdzielczości Full HD (1920×1080) i dokładnej 10-punktowej technologii dotykowej Projective Capacitive, ProLite T2252MSC-B2 zapewnia płynną i dokładną reakcję na dotyk. Wyposażony w technologię IPS, oferuje wyjątkowe odwzorowanie kolorów i szerokie kąty widzenia, co czyni go idealnym wyborem dla szerokiej gamy aplikacji interaktywnych. Elastyczna podstawa może być ustawiona pod różnymi kątami, tworząc wygodne i ergonomiczne miejsce pracy. Ponadto, szkło od krawędzi do krawędzi i ultra cienka konstrukcja tworzą przyciągające wzrok wykończenie. ProLite T2252MSC-B2 to idealne rozwiązanie do interaktywnych oznakowań, sprzedaży detalicznej, punktów sprzedaży i interaktywnych prezentacji.
Światło niebieskie, jako część widma światła widzialnego jest czymś zupełnie naturalnym w przyrodzie, lecz naukowo udowodniono, że nadmierna ekspozycja na jego działania może powodować negatywne skutki w zdrowiu człowieka. Precyzując problemy zaczynać się mogą od suchości i pieczenia oczu aż po zwyrodnienia siatkówki i plamki żółtej. IIYAMA dba o zdrowie swoich Klientów, dlatego stosuje wbudowaną natywnie w monitor funkcję redukcji niebieskiego światła (Blue Light Reducer), która ogranicza emisję światła, które jest najbardziej niezdrowe dla oczu.
Ekran możesz zamocować na dowolnym uchwycie/ramieniu montażowym zgodnym ze standardem VESA.
| Przekątna | 21.5″, 54.5cm |
| Panel | IPS LED |
| Rozdzielczośćfizyczna | 1920×1080 (FullHD) |
| Format obrazu | 16:9 |
| Jasność | 225 cdm² z panelem dotykowym |
| Kontrast statyczny | 1000:1 |
| Czas reakcji | 5ms |
| Kąty widzenia | poziomo/pionowo: 89°/89°, prawo/lewo: 44.5°/44.5°, góra/dół: 44.5°/44.5° |
| Powierzchnia robocza szer. x wys. | 478.6 x 260mm |
| Synchronizacja pozioma | 30 – 83KHz |
| Kolory | 16.7mln |
| Plamka | 0.249mm |
| Interfejs dotykowy | USB |
| Punkty dotykowe | 10 |
| Dotyk wykonywany | rysik, palcem, w rękawiczce |
| Przepuszczalność światła | 90% |
| Technologia dotykowa | pojemnościowa |
| Twardość szkła | 7H |
| Porty USB | x2 (USB 3.2 Gen 1 (5Gbps, 5V, 900mA)) |
| HDCP | tak |
| Ekstra | Anti-fingerprint coating, touch support with gloved hand (thickness +2mm) |
| Cyfrowe wejścia sygnału | HDMIx1DisplayPortx1 |
| Wyjścia audio | Głośniki wbudowaneMini jack x1 |
| Blokada przycisków OSD | tak |
| Redukcja niebieskiego światła | tak |
| Języki menu OSD | EN, DE, FR, IT, CN, RU, JP, CZ, NL, PL |
| Przyciski | Joystick: prawo/menu/wejdź, lewo/wejście/wyjście, góra/eco, dół, zasilanie |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Wszystkie monitory iiyama są Plug & Play i kompatybilne z systemami Windows i Linux. Szczegóły odnośnie wsparcia systemów operacyjnych przez monitory dotykowe znajdują się w pliku dostępnym w sekcji Do pobrania. |
| Udogodnienia | kompatybilny z Kensington-lock™ |
| Parametry regulowane | regulacje obrazu (jasność, kontrast, i-Style Colour, kontrastACR, eco, OD, technologia X-Res), ustawienia kolorów (gamma, zakres RGB, temperatura kolorów), ustawienia obrazów (tryb wyświetlania,redukcja niebieskiego światła, ostre i miękkie), OSD (pozycja pozioma, pozycja pionowa, wygaszenie OSD, tło menu OSD, język, informacje), ekstra (przywróć, DDC/CI, wybór wejścia, głośność, wycisz, LED, logo startowe, touch switch) |
| Funkcja „palm rejection” | tak |
| Plug&Play | DDC2B |
| Kąt pochylenia | 90° w górę; 5° w dół |
| Standard VESA | 100 x 100mm |
| Wygląd | Edge to edge glass |
| Obudowa | czarna, matowa |
| Osłona na kable | tak |
| Kable | zasilający, USB,HDMI |
| Instrukcje | skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa |
| Zasilacz | wewnętrzny |
| Zasilanie | AC 100 – 240V, 50/60Hz |
| Zużycie energii | 11W typowo, 1.5W stand by, 0.3W off mode |
| Klasa efektywności energetycznej | C |
| Certyfikaty | CE, TÜV-Bauart, EAC, RoHS support, ErP, WEEE, REACH, UKCA, cTUVus |
| Wymiary produktu szer. x wys. x gł. | 493.5 x 361.5 x 239.5mm |
| Waga (bez pudła) | 4.5kg |
| Waga (z pudłem) | 6kg |
| Wymiary pudła szer. x wys. x gł. | 560 x 350 x 150mm |
| Powiązane produkty | T2252MSC-W2 |
| Produkty z serii | T2452MSC-B1,T2252MSC-W2,T2452MSC-W1,T2752MSC-B1,T2752MSC-W1 |
| REACH SVHC | powyżej 0.1% ołowiu |
| Przekątna | 22″ |
| Kod EAN | 4948570121809 |
| Podmiot odpowiedzialny | iiyama Corporation, Wijkermeerstraat 8 2131 HA Hoofddorp The Netherlands phone: +31 204460404, email: reg@iiyama.com (GPRS Declaration) |
| Karta produktu PDF | Pobierz |
| Pełna specyfikacja i instrukcja obsługi | Pobierz |
| Rysunek techniczny | Pobierz |
| Etykieta energetyczna EU | Pobierz |
| Etykieta energetyczna UK | Pobierz |
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się