-
Gwarancja 5 lat
-
Wsparcie pozakupowe
-
FV z odroczonym terminem płatności dla szkół
1 332,00 zł
Metody płatności:
ProLite T2255MSC z rozdzielczością Full HD (1920×1080) i precyzyjną 10-punktową technologią dotykową PCAP zapewnia płynną i dokładną reakcję na dotyk. Wyposażony w technologię IPS LCD, oferuje wyjątkową wydajność kolorów i szerokie kąty widzenia. Specjalna powłoka Nano zapewnia gładszy dotyk i mniejszy opór przy dotyku. Dzięki niej ekran jest mniej statyczny i podatny na zabrudzenia, kurz i odciski palców.Monitor obsługuje technologię MPP2.0 (Microsoft Pen Protocol), która jest stosowana w cyfrowych piórach i rysikach do użytku z kompatybilnymi urządzeniami. Pióro lub rysik może wchodzić w interakcję z monitorem ProLite T2255MSC, umożliwiając użytkownikom pisanie, rysowanie i nawigację na ekranie. Jest ono bardzo precyzyjne i obsługuje funkcję pochylania, co oznacza, że użytkownicy mogą regulować grubość i kąt linii poprzez pochylanie pióra, zapewniając bardziej naturalne i intuicyjne doświadczenie pisania i rysowania.Jego elastyczna podstawa może być ustawiona pod kilkoma kątami, tworząc wygodne i ergonomiczne doświadczenie użytkownika. Doskonały wybór dla szerokiej gamy kreatywnych zastosowań.
Światło niebieskie, jako część widma światła widzialnego jest czymś zupełnie naturalnym w przyrodzie, lecz naukowo udowodniono, że nadmierna ekspozycja na jego działania może powodować negatywne skutki w zdrowiu człowieka. Precyzując problemy zaczynać się mogą od suchości i pieczenia oczu aż po zwyrodnienia siatkówki i plamki żółtej. IIYAMA dba o zdrowie swoich Klientów, dlatego stosuje wbudowaną natywnie w monitor funkcję redukcji niebieskiego światła (Blue Light Reducer), która ogranicza emisję światła, które jest najbardziej niezdrowe dla oczu.
Technologia Flicker-free niweluje problem migotania dzięki zastosowaniu kontroli jasności ekranu poprzez regulację natężenia prądu (DC dimming). Funkcja redukcji niebieskiego światła ogranicza emisję światła, które jest najbardziej niezdrowe dla oczu.
Ekran możesz zamocować na dowolnym uchwycie/ramieniu montażowym zgodnym ze standardem VESA.
| Przekątna | 21.5″, 54.5cm |
| Panel | IPS LED |
| Rozdzielczośćfizyczna | 1920×1080 (FullHD) |
| Format obrazu | 16:9 |
| Jasność | 360 cdm² z panelem dotykowym |
| Kontrast statyczny | 1000:1 |
| Czas reakcji | 5ms |
| Kąty widzenia | ▷ 178° △ 178° |
| Powierzchnia robocza szer. x wys. | 478.7 x 260mm, 18.8 x 10.2″ |
| Synchronizacja pozioma | 30 – 83KHz |
| Odświeżanie | 60Hz |
| Plamka | 0.249mm |
| Interfejs dotykowy | USB |
| Punkty dotykowe | 10 |
| Dotyk wykonywany | rysik, palcem, w rękawiczce (lateks) |
| Przepuszczalność światła | 90% |
| Technologia dotykowa | pojemnościowa |
| Twardość szkła | 7H |
| Porty USB | x2 (3.2 Gen 1 (5Gbps, DC5V, 900mA)) |
| Cyfrowe wejścia sygnału | HDMIx1DisplayPortx1 |
| Wyjścia audio | Głośniki wbudowaneMini jack x1 |
| Blokada przycisków OSD | tak |
| Flicker free | tak |
| Redukcja niebieskiego światła | tak |
| Języki menu OSD | EN, DE, FR, ES, IT, PT, RU, JP, NL, PL |
| Przyciski | Joystick: prawo / menu / enter, lewo / wejście / wyjście, góra / eco, dół |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Wszystkie monitory iiyama są Plug & Play i kompatybilne z systemami Windows i Linux. Szczegóły odnośnie wsparcia systemów operacyjnych przez monitory dotykowe znajdują się w pliku dostępnym w sekcji Do pobrania. |
| Parametry regulowane | Regulacje obrazu (jasność, kontrast, i-Style Colour, kontrastACR, ECO, OD, technologia X-Res), ustawienia kolorów (gamma, zakres RGB, temperatura kolorów, tryb wyświetlania,redukcja niebieskiego światła, ostre i miękkie), OSD (pozycja pozioma, pozycja pionowa, wygaszenie OSD, tło menu OSD, język, informacje), ekstra (przywróć, DDC/CI, wybór wejścia, głośność, wycisz, logo startowe, LED) |
| Funkcja „palm rejection” | tak |
| Plug&Play | DDC2B |
| Kąt pochylenia | 15° w górę; 70° w dół |
| Standard VESA | 100 x 100mm |
| Wygląd | Edge to edge glass |
| Obudowa | czarna, matowa |
| Kable | zasilający, USB,HDMI |
| Zasilacz | wewnętrzny |
| Zasilanie | AC 100 – 240V, 50/60Hz |
| Zużycie energii | 16W typowo, 1.5W stand by, 0.3W off mode |
| Klasa efektywności energetycznej | D |
| Certyfikaty | CE, TÜV-Bauart, EAC, RoHS support, ErP, WEEE, REACH, UKCA, cTUVus |
| Wymiary produktu szer. x wys. x gł. | 493.5 x 289.5 x 48.5mm |
| Waga (bez pudła) | 3.2kg |
| MTBF | 50000 godzin (wyłączając podświetlenie) |
| Produkty z serii | T2455MSC-B1,T2755MSC-B1 |
| Dokładność dotyku | +- 2mm |
| REACH SVHC | powyżej 0.1% ołowiu |
| Energy efficiency class (Regulation (EU) 2017/1369) | D |
| Przekątna | 22″ |
| Kod EAN | 4948570121625 |
| Podmiot odpowiedzialny | iiyama Corporation, Wijkermeerstraat 8 2131 HA Hoofddorp The Netherlands phone: +31 204460404, email: reg@iiyama.com (GPRS Declaration) |
| Karta produktu PDF | Pobierz |
| Pełna specyfikacja i instrukcja obsługi | Pobierz |
| Etykieta energetyczna UK | Pobierz |
| Rysunek techniczny | Pobierz |
| Etykieta energetyczna EU | Pobierz |
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się