-
Gwarancja 5 lat
-
Wsparcie pozakupowe
-
FV z odroczonym terminem płatności dla szkół
2 299,00 zł
Metody płatności:
Monitor ProLite TF2438MSC-B1 o rozdzielczości Full HD (1920×1080) z otwartą ramką i panelem IPS oferuje wyjątkowe kolory i szerokie kąty widzenia. 10-punktowa technologia dotykowa Optical Bonded Projective Capacitive (PCAP) zapewnia płynną i dokładną reakcję na dotyk oraz mniejsze odbicie światła, a dodatkowo wyświetlacz jest chroniony przed wilgocią jej potencjalnym rozwojem. Solidna metalowa obudowa i odporne na zarysowania szkło 7H z powłoką zapobiegającą pozostawianiu odcisków palców sprawiają, że monitor jest szczególnie dopasowany do integracji w wymagających środowiskach. Monitor spełnia również normę ochrony IPX1, dzięki czemu jest odporny na kapiącą na niego przez wodę. Elastyczna podstawa może być ustawiona pod różnymi kątami, zapewniając wygodę i ergonomię użytkowania, a zintegrowany system zarządzania kablami ukrywa wszystkie kable i przewody elektryczne, zapewniając schludne i wolne od kabli miejsce pracy. ProLite T2438MSC-B1 może być używany w orientacji poziomej, pionowej i skierowany do góry. Idealne rozwiązanie do interaktywnego oznakowania, sprzedaży detalicznej, punktów sprzedaży i interaktywnych prezentacji.
Światło niebieskie, jako część widma światła widzialnego jest czymś zupełnie naturalnym w przyrodzie, lecz naukowo udowodniono, że nadmierna ekspozycja na jego działania może powodować negatywne skutki w zdrowiu człowieka. Precyzując problemy zaczynać się mogą od suchości i pieczenia oczu aż po zwyrodnienia siatkówki i plamki żółtej. IIYAMA dba o zdrowie swoich Klientów, dlatego stosuje wbudowaną natywnie w monitor funkcję redukcji niebieskiego światła (Blue Light Reducer), która ogranicza emisję światła, które jest najbardziej niezdrowe dla oczu.
Ekran możesz zamocować na dowolnym uchwycie/ramieniu montażowym zgodnym ze standardem VESA.
| Przekątna | 23.8″, 60.5cm |
| Panel | IPS LED |
| Rozdzielczośćfizyczna | 1920×1080 (FullHD) |
| Format obrazu | 16:9 |
| Jasność | 525 cd/m² z panelem dotykowym |
| Kontrast statyczny | 1000:1 |
| Czas reakcji | 5ms |
| Kąty widzenia | ▷ 178° △ 178° |
| Powierzchnia robocza szer. x wys. | 527 x 296.5mm, 20.7 x 11.7″ |
| Synchronizacja pozioma | 30 – 83KHz |
| Kolory | 16.7mln |
| Plamka | 0.275mm |
| Orientacja | pozioma, pionowa, face-up |
| Interfejs dotykowy | USB |
| Grubość szkła | 3.6mm |
| Punkty dotykowe | 10 |
| Dotyk wykonywany | rysik, palcem, w rękawiczce |
| Przepuszczalność światła | 87% |
| Technologia dotykowa | bonded PCAP |
| Twardość szkła | 7H |
| Porty USB | x2 (USB3.2 Gen 1 (5Gbps, 5V, 900mA)) |
| HDCP | tak |
| Ekstra | Optyczne łączenie PCAP, metalowa obudowa, powłoka chroniąca przed odciskami palców, wodoodporna funkcja dotykowa |
| Cyfrowe wejścia sygnału | HDMIx1DisplayPortx1 |
| Wyjścia audio | Głośniki wbudowane |
| Blokada przycisków OSD | tak |
| Redukcja niebieskiego światła | tak |
| Języki menu OSD | EN, DE, FR, CN, RU, JP, NL, PL |
| Przyciski | Menu, w górę/Eco, w dół/głośność, enter/ wybór wejścia, Zasilanie |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Wszystkie monitory iiyama są Plug & Play i kompatybilne z systemami Windows i Linux. Szczegóły odnośnie wsparcia systemów operacyjnych przez monitory dotykowe znajdują się w pliku dostępnym w sekcji Do pobrania. |
| Parametry regulowane | regulacje obrazu (jasność, kontrast, i-Style Colour,ACR, ECO, OD, technologia X-Res), ustawienia kolorów (gamma, zakres RGB, temperatura kolorów), ustawienia obrazu (tryb wyświetlania,redukcja niebieskiego światła, ostre i miękkie), OSD (pozycja pozioma, pozycja pionowa, wygaszenie OSD, tło menu OSD, język, informacje), ekstra (przywróć, DDC/CI, wybór wejścia, głośność, wycisz, LED, logo startowe, touch switch) |
| 60950 test spadającej piłki | tak |
| Plug&Play | DDC2B |
| Szerokość ramki (boki, góra, dół) | 17.25mm, 20.3mm, 20.3mm |
| Standard VESA | 100 x 100mm |
| Wygląd | Edge to edge glass |
| Obudowa | metal |
| Konstrukcja bez wentylatora | tak |
| Osłona na kable | tak |
| Kable | zasilający, USB,HDMI |
| Instrukcje | skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa |
| Zasilacz | wewnętrzny |
| Zasilanie | AC 100 – 240V, 50/60Hz |
| Zużycie energii | 22W typowo, 1.5W stand by, 0.3W off mode |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Certyfikaty | CE, TÜV-Bauart, EAC, RoHS support, ErP, WEEE, REACH, UKCA, cTUVus |
| Wymiary produktu szer. x wys. x gł. | 561.5 x 366 x 239.5mm |
| Waga (bez pudła) | 8.2kg |
| Waga (z pudłem) | 10kg |
| Wymiary pudła szer. x wys. x gł. | 650 x 430 x 155mm |
| Produkty z serii | T2238MSC-B1 |
| Odporność na kurz i wodę | IP1X (front) |
| REACH SVHC | powyżej 0.1% ołowiu |
| Przekątna | 24″ |
| Kod EAN | 4948570122905 |
| Podmiot odpowiedzialny | iiyama Corporation, Wijkermeerstraat 8 2131 HA Hoofddorp The Netherlands phone: +31 204460404, email: reg@iiyama.com (GPRS Declaration) |
| Karta produktu PDF | Pobierz |
| Pełna specyfikacja i instrukcja obsługi | Pobierz |
| Rysunek techniczny | Pobierz |
| Etykieta energetyczna UK | Pobierz |
| Etykieta energetyczna EU | Pobierz |
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się