-
Gwarancja 5 lat
-
Wsparcie pozakupowe
-
FV z odroczonym terminem płatności dla szkół
1 471,00 zł
Metody płatności:
Dzięki rozdzielczości Full HD (1920×1080) i precyzyjnej 10-punktowej technologii dotykowej In-cell Projective Capacitive, ProLite T2454MSC-B2AG gwarantuje płynną i dokładną reakcję na dotyk. Wyposażony w matrycę IPS LCD, zapewnia wyjątkowe odwzorowanie kolorów i szerokie kąty widzenia, co czyni go doskonałym wyborem dla różnorodnych interaktywnych zastosowań.Powłoka Anti-Glare minimalizuje odbicia i wpływ zewnętrznych źródeł światła, poprawiając jakość obrazu pod względem kontrastu, ostrości i wiernego odwzorowania kolorów. Dodatkowo, elastyczna podstawa umożliwia regulację kąta nachylenia, zapewniając komfort i ergonomię użytkowania.ProLite T2454MSC-B2AG to idealne rozwiązanie dla interaktywnych oznakowań, sprzedaży detalicznej, punktów sprzedaży oraz nowoczesnych prezentacji.
Powłoka antyrefleksyjna, którą dodatkowo pokryty jest cały ekran tego monitora niemal całkowicie eliminuje problem załamywania się światła na jego powierzchni i dodatkowo zabezpiecza go przed zabrudzeniami i zarysowaniami. Nie widać tak bardzo na niej odcisków palców czy kurzu.
Światło niebieskie, jako część widma światła widzialnego jest czymś zupełnie naturalnym w przyrodzie, lecz naukowo udowodniono, że nadmierna ekspozycja na jego działania może powodować negatywne skutki w zdrowiu człowieka. Precyzując problemy zaczynać się mogą od suchości i pieczenia oczu aż po zwyrodnienia siatkówki i plamki żółtej. IIYAMA dba o zdrowie swoich Klientów, dlatego stosuje wbudowaną natywnie w monitor funkcję redukcji niebieskiego światła (Blue Light Reducer), która ogranicza emisję światła, które jest najbardziej niezdrowe dla oczu.
Ekran możesz zamocować na dowolnym uchwycie/ramieniu montażowym zgodnym ze standardem VESA.
| Przekątna | 23.8″, 60.5cm |
| Panel | IPS LED |
| Rozdzielczośćfizyczna | 1920×1080 (FullHD) |
| Format obrazu | 16:9 |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1000:1 |
| KontrastACR | 5M:1 |
| Czas reakcji | 4ms |
| Kąty widzenia | ▷ 178° △ 178° |
| Powierzchnia robocza szer. x wys. | 527.04 x 296.46mm, 20.7 x 11.7″ |
| Synchronizacja pozioma | 30 – 83KHz |
| Odświeżanie | 75Hz |
| Kolory | 16.7mln |
| Plamka | 0.274mm |
| Interfejs dotykowy | USB |
| Punkty dotykowe | 10 |
| Dotyk wykonywany | rysik, palcem, w rękawiczce (lateks) |
| Technologia dotykowa | pojemnościowa |
| Porty USB | x2 (v.3.2 (Gen 1, 5Gbit)) |
| HDCP | tak |
| Cyfrowe wejścia sygnału | HDMIx1DisplayPortx1 |
| Wyjścia audio | Głośniki wbudowane |
| Wejścia audio | Mini jack x1 |
| Blokada przycisków OSD | tak |
| Redukcja niebieskiego światła | tak |
| Języki menu OSD | EN, DE, FR, ES, IT, PT, RU, JP, NL, PL |
| Przyciski | Zasilanie, menu, +, -, wyjście |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Wszystkie monitory iiyama są Plug & Play i kompatybilne z systemami Windows i Linux. Szczegóły odnośnie wsparcia systemów operacyjnych przez monitory dotykowe znajdują się w pliku dostępnym w sekcji Do pobrania. |
| Udogodnienia | kompatybilny z Kensington-lock™ |
| Parametry regulowane | jasność (kontrast, jasność, i-Style Colour,ACR, Eco), ustawienia obrazu (format obrazu), ustawienia kolorów (gamma, 6-osiowa, temperatura kolorów), konfiguracja OSD (pozycja pozioma OSD, pozycja pionowa OSD, czas OSD, język), ekstra (przywróć, DDC/CI, wybór wejścia, OD, logo startowe, informacje) |
| Funkcja „palm rejection” | tak |
| Plug&Play | DDC2B |
| Regulacja wysokości | 110mm |
| Kąt pochylenia | 3.5° w górę; 89° w dół |
| Standard VESA | 100 x 100mm |
| Wygląd | Ultra thin bezel |
| Obudowa | czarna, matowa |
| Kable | zasilający, USB,HDMI |
| Instrukcje | skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa |
| Zasilacz | wewnętrzny |
| Zasilanie | AC 100 – 240V, 50/60Hz |
| Zużycie energii | 17W typowo, 1.5W stand by, 0.3W off mode |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Certyfikaty | CE, EAC, RoHS support, ErP, WEEE, REACH, UKCA |
| Wymiary produktu szer. x wys. x gł. | 540 x 371 x 238.5mm |
| Waga (bez pudła) | 5.6kg |
| Waga (z pudłem) | 8.3kg |
| Wymiary pudła szer. x wys. x gł. | 615 x 410 x 170mm |
| MTBF | 50000 godzin (wyłączając podświetlenie) |
| Produkty z serii | T2454MSC-B1AG,T2754MSC-B1AG,T2254MSC-B1AG,T2254MSC-B2AG |
| REACH SVHC | powyżej 0.1% ołowiu |
| Energy efficiency class (Regulation (EU) 2017/1369) | E |
| Przekątna | 24″ |
| Kod EAN | 4948570125210 |
| Podmiot odpowiedzialny | iiyama Corporation, Wijkermeerstraat 8 2131 HA Hoofddorp The Netherlands phone: +31 204460404, email: reg@iiyama.com (GPRS Declaration) |
| Karta produktu PDF | Pobierz |
| Pełna specyfikacja i instrukcja obsługi | Pobierz |
| Etykieta energetyczna EU | Pobierz |
| T2454MSC-1AG CE_TUV.pdf | Pobierz |
| Etykieta energetyczna UK | Pobierz |
| Rysunek techniczny | Pobierz |
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się