-
Gwarancja 5 lat
-
Wsparcie pozakupowe
-
FV z odroczonym terminem płatności dla szkół
1 967,00 zł
Metody płatności:
iiyama T2754MSC-B1AG to 27-calowy monitor Full HD multi-touch wykorzystujący technologię pojemnościową i wyposażony w gwarantującą doskonałe odwzorowanie kolorów i szerokie kąty widzenia matrycę w technologii IPS. Został dodatkowo wzbogacony o powłokę antyrefleksyjną zapewniającą doskonałą czytelność obrazu w mocno oświetlonych lub nasłonecznionych pomieszczeniach. Regulowana podstawa może być ustawiona pod różnymi kątami, zapewniając wygodę i ergonomię użytkowania. ProLite T2754MSC-B1AG to idealne rozwiązanie do digital signage, sprzedaży detalicznej w sklepach, POS i prezentacji interaktywnych.
Kupując monitor iiyama T2754MSC-B1AG przez internet należy liczyć się z tym, że ekran musi przejechać czasem nawet kilkaset kilometrów w rękach kurierów. Zadbaliśmy o to, aby nasze monitory zostały wyjątkowo do tego przygotowane. Specjalnie zaprojektowane kartony z super-bezpiecznymi wypełniaczami amortyzującymi upadki czy uderzenia w transporcie gwarantują pewną dostawę Twojego nowego monitora prosto na Twoje biurko. Przetestowaliśmy to już na setkach tysięcy wysłanych kurierami monitorów. Niezależnie od naszych zabezpieczeń, zawsze radzimy obejrzeć dokładnie karton przy kurierze, aby potwierdzić brak uszkodzeń kartonu.
Powłoka antyrefleksyjna, którą dodatkowo pokryty jest cały ekran tego monitora niemal całkowicie eliminuje problem załamywania się światła na jego powierzchni i dodatkowo zabezpiecza go przed zabrudzeniami i zarysowaniami. Nie widać tak bardzo na niej odcisków palców czy kurzu.
Światło niebieskie, jako część widma światła widzialnego jest czymś zupełnie naturalnym w przyrodzie, lecz naukowo udowodniono, że nadmierna ekspozycja na jego działania może powodować negatywne skutki w zdrowiu człowieka. Precyzując problemy zaczynać się mogą od suchości i pieczenia oczu aż po zwyrodnienia siatkówki i plamki żółtej. IIYAMA dba o zdrowie swoich Klientów, dlatego stosuje wbudowaną natywnie w monitor funkcję redukcji niebieskiego światła (Blue Light Reducer), która ogranicza emisję światła, które jest najbardziej niezdrowe dla oczu.
Technologia Flicker-free niweluje problem migotania dzięki zastosowaniu kontroli jasności ekranu poprzez regulację natężenia prądu (DC dimming). Funkcja redukcji niebieskiego światła ogranicza emisję światła, które jest najbardziej niezdrowe dla oczu.
Ekran możesz zamocować na dowolnym uchwycie/ramieniu montażowym zgodnym ze standardem VESA.
| Przekątna | 27″, 68.6cm |
| Panel | IPS LED |
| Rozdzielczośćfizyczna | 1920×1080 (FullHD) |
| Format obrazu | 16:9 |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1000:1 |
| KontrastACR | 80M:1 |
| Czas reakcji | 4ms |
| Kąty widzenia | ▷ 178° △ 178° |
| Powierzchnia robocza szer. x wys. | 597.89 x 336.31mm, 23.5 x 13.2″ |
| Synchronizacja pozioma | 30 – 83KHz |
| Odświeżanie | 60Hz |
| Kolory | 16.7mln |
| Plamka | 0.311mm |
| Interfejs dotykowy | USB |
| Punkty dotykowe | 10 |
| Dotyk wykonywany | rysik, palcem, w rękawiczce (lateks) |
| Przepuszczalność światła | 85% |
| Technologia dotykowa | pojemnościowa |
| Porty USB | x1 (v.3.2 (Gen 1, 5Gbit)) |
| HDCP | tak |
| Ekstra | powłoka zapobiegająca odciskom palców |
| Analogowe wejścia sygnału | VGAx1 |
| Cyfrowe wejścia sygnału | HDMIx1 |
| Wyjścia audio | Głośniki wbudowaneMini jack x1 |
| Blokada przycisków OSD | tak |
| Flicker free | tak |
| Redukcja niebieskiego światła | tak |
| Języki menu OSD | EN, DE, FR, ES, IT, PT, RU, JP, NL, PL |
| Przyciski | Zasilanie, Menu, + / Głośność, – / Eco, Wybierz / Wyjdź |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Wszystkie monitory iiyama są Plug & Play i kompatybilne z systemami Windows i Linux. Szczegóły odnośnie wsparcia systemów operacyjnych przez monitory dotykowe znajdują się w pliku dostępnym w sekcji Do pobrania. |
| Udogodnienia | kompatybilny z Kensington-lock™ |
| Parametry regulowane | ustawienia obrazu (jasność, kontrast, ECO, i-Style Colour, ACR), geometria (taktowanie, faza, pozycja pozioma, pozycja pionowa, format), ustawienia kolorów (gamma, temperatura kolorów), OSD (pozycja pozioma menu OSD, pozycja pionowa menu OSD czas wygaszania menu OSD, język, automatyczne wyłączenie, aktywacja dotykiem), ekstra (przywróć, wejście, wejście audio, logo startowe, LED, overdrive, informacje) |
| Funkcja „palm rejection” | tak |
| Plug&Play | DDC2B |
| Regulacja wysokości | 297,5mm |
| Kąt pochylenia | 5° w górę; 90° w dół |
| Standard VESA | 100 x 100mm |
| Wygląd | Ultra thin bezel |
| Obudowa | czarna, matowa |
| Kable | zasilający, USB,HDMI |
| Instrukcje | skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa |
| Pozostałe | REACH SVHCpowyżej 0.1% ołowiu |
| Zasilacz | zewnętrzny |
| Zasilanie | DC 19 V |
| Zużycie energii | 27W typowo, 0.5W stand by, 0.3W off mode |
| Zużycie energii w trybie pracy | 27W |
| Klasa efektywności energetycznej | A |
| Roczne zużycie energii | 38kWh/rok* |
| Certyfikaty | CE, EAC, RoHS support, ErP, WEEE, REACH, UKCA |
| Power in Standby | 0.5W stand by |
| Power in OFF Mode | 0.29W off mode |
| Wymiary produktu szer. x wys. x gł. | 612 x 418.5 x 121mm |
| Ilość na palecie | 20pcs |
| Waga (bez pudła) | 6.6kg |
| Waga (z pudłem) | 8.4kg |
| Wymiary pudła szer. x wys. x gł. | 688 x 477 x 204mm |
| Przekątna obszaru widocznego | 69cm; 27″; (27″ segment) |
| MTBF | 50000 godzin (wyłączając podświetlenie) |
| Powiązane produkty | T2454MSC-B1AG |
| Produkty z serii | T2454MSC-B1AG |
| Producent | iiyama |
| Model | ProLite T2754MSC-B1AG |
| Rozdzielczość | 1920×1080 (FullHD) |
| Dokładność dotyku | +- 2mm |
| Wymiary palety szer. x wys. x gł. | 1246 x 2058 x 698mm |
| REACH SVHC | powyżej 0.1% ołowiu |
| Energy efficiency class (Regulation (EU) 2017/1369) | F |
| Przekątna | 27″ |
| Kod EAN | 4948570118632 |
| Podmiot odpowiedzialny | iiyama Corporation, Wijkermeerstraat 8 2131 HA Hoofddorp The Netherlands phone: +31 204460404, email: reg@iiyama.com (GPRS Declaration) |
| Karta produktu PDF | Pobierz |
| Pełna specyfikacja i instrukcja obsługi | Pobierz |
| Etykieta energetyczna UK | Pobierz |
| Rysunek techniczny | Pobierz |
| AC_adapter_T754MSC-B1AG.pdf | Pobierz |
| Etykieta energetyczna EU | Pobierz |
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się