-
Gwarancja 5 lat
-
Wsparcie pozakupowe
-
FV z odroczonym terminem płatności dla szkół
2 119,00 zł
Metody płatności:
ProLite T2755QSC z rozdzielczością WQHD (2560×1440) i technologią panelu IPS oferuje wyjątkowe kolory i szerokie kąty widzenia. 10-punktowa technologia dotykowa Optical Bonded Projective Capacitive (PCAP) zapewnia płynną i dokładną reakcję na dotyk oraz mniejsze odbicie światła. Dodatkowo wyświetlacz jest chroniony przed wilgocią i potencjalnym rozwojem wilgoci. Specjalna powłoka zapobiegająca odciskom palców zapewnia płynniejszy dotyk i mniejszy opór podczas przesuwania. Dzięki niej ekran jest mniej podatny na zabrudzenia, kurz i odciski palców.Monitor obsługuje technologię MPP2.0 (Microsoft Pen Protocol), która jest używana w cyfrowych piórach i rysikach do użytku z kompatybilnymi urządzeniami. Pióro lub rysik może współpracować z ProLite T2755QSC, umożliwiając użytkownikom pisanie, rysowanie i nawigację na ekranie. Pióro jest bardzo precyzyjne i obsługuje funkcję pochylania, co oznacza, że użytkownicy mogą regulować grubość i kąt linii, przechylając pióro, zapewniając bardziej naturalne i intuicyjne wrażenia podczas pisania i rysowania. Jego elastyczna podstawa może być ustawiona pod różnymi kątami, zapewniając wygodę i ergonomię użytkowania. Jest to doskonały wybór do szerokiej gamy kreatywnych zastosowań.
Dzięki rozdzielczości natywnej WQHD 2560 x 1440 (3,7 megapiksela) ten panel wyświetla niemal 77% więcej informacji niż w przypadku rozdzielczości Full HD
Światło niebieskie, jako część widma światła widzialnego jest czymś zupełnie naturalnym w przyrodzie, lecz naukowo udowodniono, że nadmierna ekspozycja na jego działania może powodować negatywne skutki w zdrowiu człowieka. Precyzując problemy zaczynać się mogą od suchości i pieczenia oczu aż po zwyrodnienia siatkówki i plamki żółtej. IIYAMA dba o zdrowie swoich Klientów, dlatego stosuje wbudowaną natywnie w monitor funkcję redukcji niebieskiego światła (Blue Light Reducer), która ogranicza emisję światła, które jest najbardziej niezdrowe dla oczu.
Technologia Flicker-free niweluje problem migotania dzięki zastosowaniu kontroli jasności ekranu poprzez regulację natężenia prądu (DC dimming). Funkcja redukcji niebieskiego światła ogranicza emisję światła, które jest najbardziej niezdrowe dla oczu.
Ekran możesz zamocować na dowolnym uchwycie/ramieniu montażowym zgodnym ze standardem VESA.
| Przekątna | 27″, 68.4cm |
| Panel | IPS LED |
| Rozdzielczośćfizyczna | 2560×1440 (WQHD) |
| Format obrazu | 16:9 |
| Jasność | 360 cdm² z panelem dotykowym |
| Kontrast statyczny | 1000:1 |
| Czas reakcji | 5ms |
| Kąty widzenia | ▷ 178° △ 178° |
| Powierzchnia robocza szer. x wys. | 597 x 336mm, 23.5 x 13.2″ |
| Synchronizacja pozioma | 30 – 100KHz |
| Odświeżanie | 75Hz |
| Kolory | 16.7mln |
| Plamka | 0.233mm |
| Interfejs dotykowy | USB |
| Punkty dotykowe | 10 |
| Dotyk wykonywany | rysik, palcem, w rękawiczce (lateks) |
| Przepuszczalność światła | 90% |
| Technologia dotykowa | bonded PCAP |
| Twardość szkła | 7H |
| Porty USB | x2 (3.2 Gen 1 (5Gbps, DC5V, 900mA)) |
| HDCP | tak |
| Ekstra | powłoka zapobiegająca odciskom palców, MPP2.0 |
| Cyfrowe wejścia sygnału | HDMIx1DisplayPortx1 |
| Wyjścia audio | Głośniki wbudowaneMini jack x1 |
| Blokada przycisków OSD | tak |
| Flicker free | tak |
| Redukcja niebieskiego światła | tak |
| Języki menu OSD | EN, DE, FR, ES, IT, PT, RU, JP, NL, PL |
| Przyciski | Naciśnij/enter, prawo/głośność, lewo/eco/wyjście, góra/wybór sygnału, dół, zasilanie |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Wszystkie monitory iiyama są Plug & Play i kompatybilne z systemami Windows i Linux. Szczegóły odnośnie wsparcia systemów operacyjnych przez monitory dotykowe znajdują się w pliku dostępnym w sekcji Do pobrania. |
| Udogodnienia | kompatybilny z Kensington-lock™ |
| Parametry regulowane | Regulacje obrazu (jasność, kontrast, i-Style Colour, kontrastACR, ECO, OD, technologia X-Res), ustawienia kolorów (gamma, zakres RGB, temperatura kolorów, tryb wyświetlania,redukcja niebieskiego światła, ostre i miękkie), OSD (pozycja pozioma, pozycja pionowa, wygaszenie OSD, tło menu OSD, język, informacje), ekstra (przywróć, DDC/CI, wybór wejścia, głośność, wycisz, logo startowe, LED) |
| Funkcja „palm rejection” | tak |
| Plug&Play | DDC2B |
| Kąt pochylenia | 15° w górę; 70° w dół |
| Standard VESA | 100 x 100mm |
| Wygląd | Edge to edge glass |
| Obudowa | czarna, matowa |
| Kable | zasilający, USB,HDMI |
| Instrukcje | skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa |
| Pozostałe | rura spiralna |
| Zasilacz | wewnętrzny |
| Zasilanie | AC 100 – 240V, 50/60Hz |
| Zużycie energii | 35W typowo, 1.5W stand by, 0.3W off mode |
| Klasa efektywności energetycznej | D |
| Certyfikaty | CE, TÜV-Bauart, EAC, RoHS support, ErP, WEEE, REACH, UKCA, cTUVus |
| Wymiary produktu szer. x wys. x gł. | 614 x 364.5 x 49mm |
| Waga (bez pudła) | 5.8kg |
| Waga (z pudłem) | 7.3kg |
| Wymiary pudła szer. x wys. x gł. | 710 x 460 x 130mm |
| MTBF | 50000 godzin (wyłączając podświetlenie) |
| Produkty z serii | T2455MSC-B1,T2255MSC-B1,T2755MSC-B1 |
| Dokładność dotyku | +- 2mm |
| REACH SVHC | powyżej 0.1% ołowiu |
| Energy efficiency class (Regulation (EU) 2017/1369) | D |
| Przekątna | 27″ |
| Kod EAN | 4948570122981 |
| Podmiot odpowiedzialny | iiyama Corporation, Wijkermeerstraat 8 2131 HA Hoofddorp The Netherlands phone: +31 204460404, email: reg@iiyama.com (GPRS Declaration) |
| Karta produktu PDF | Pobierz |
| Pełna specyfikacja i instrukcja obsługi | Pobierz |
| Etykieta energetyczna UK | Pobierz |
| Rysunek techniczny | Pobierz |
| Etykieta energetyczna EU | Pobierz |
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się