-
Gwarancja 5 lat
-
Wsparcie pozakupowe
-
FV z odroczonym terminem płatności dla szkół
2 108,00 zł
Metody płatności:
ProLite TF1215MC-B1 Open Frame ze wzmocnionym panelem gwarantuje wysoką trwałość i odporność na zarysowania, dzięki czemu idealnie sprawdza się w miejscach intensywnego użytkowania do zastosowań zewnętrznych i wewnętrznych w miejscach publicznych. Monitor można zainstalować w pozycji poziomej, pionowej lub stolikowej. Ponadto TF1215MC-B1 może pracować w temperaturach od -20°C do +60°C, a jego front posiada klasyfikację IP65, świadczącą o tym, że wyświetlacz może pracować w pomieszczeniach o dużym zapyleniu oraz że jest odporny na działania strumieni wody. Dzięki tym właściwościom jest niezawodnym rozwiązaniem dla punktów odbioru i kiosków. Monitor może zostać wyposażony w zewnętrzne listwy montażowe, które można zamówić osobno (OMK3-1). Gwarantuje to łatwość instalacji we wszelkiego rodzaju kioskach interaktywnych i punktach sprzedaży.
Ekran możesz zamocować na dowolnym uchwycie ściennym czy sufitowym zgodnym ze standardem VESA w danym rozmiarze. Uchwyt ten zagwarantuje także możliwość montażu monitora na wózku jezdnym, elektrycznej kolumnie czy też innych konstrukcjach zgodnym z VESA
Kupując monitor iiyama TF1215MC-B1 przez internet należy liczyć się z tym, że ekran musi przejechać czasem nawet kilkaset kilometrów w rękach kurierów. Zadbaliśmy o to, aby nasze monitory zostały wyjątkowo do tego przygotowane. Specjalnie zaprojektowane kartony z super-bezpiecznymi wypełniaczami amortyzującymi upadki czy uderzenia w transporcie gwarantują pewną dostawę Twojego nowego monitora prosto na Twoje biurko. Przetestowaliśmy to już na setkach tysięcy wysłanych kurierami monitorów. Niezależnie od naszych zabezpieczeń, zawsze radzimy obejrzeć dokładnie karton przy kurierze, aby potwierdzić brak uszkodzeń kartonu.
| Przekątna | 12.1″, 31cm |
| Panel | IPS LED |
| Rozdzielczośćfizyczna | 1024×768 |
| Format obrazu | 4:3 |
| Jasność | 450 cdm² z panelem dotykowym |
| Kontrast statyczny | 1000:1 |
| Czas reakcji | 25ms |
| Kąty widzenia | ▷ 178° △ 178° |
| Powierzchnia robocza szer. x wys. | 245.8 x 184.3mm, 9.7 x 7.2″ |
| Synchronizacja pozioma | 31.4 – 60KHz |
| Synchronizacja pionowa | 56 – 75Hz |
| Kolory | 16.2mln |
| Plamka | 0.24mm |
| Orientacja | pozioma, pionowa, face-up |
| Interfejs dotykowy | USB |
| Grubość szkła | 3.15mm |
| Punkty dotykowe | 10 |
| Dotyk wykonywany | palcem, w rękawiczce (lateks), |
| Przepuszczalność światła | 85% |
| Technologia dotykowa | pojemnościowa |
| Twardość szkła | 7H |
| HDCP | tak |
| Ekstra | powłoka zapobiegająca odciskom palców, dotyk through glass |
| Analogowe wejścia sygnału | VGAx1 |
| Cyfrowe wejścia sygnału | HDMIx1DisplayPortx1 |
| Wyjścia audio | Mini jack x1 |
| Blokada przycisków OSD | tak |
| Języki menu OSD | EN, DE, FR, ES, IT, CN, JP |
| Przyciski | Menu, w górę / Jasność, W dół / Kontrast, Wybierz, Power |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Wszystkie monitory iiyama są Plug & Play i kompatybilne z systemami Windows i Linux. Szczegóły odnośnie wsparcia systemów operacyjnych przez monitory dotykowe znajdują się w pliku dostępnym w sekcji Do pobrania. |
| Parametry regulowane | obraz (kontrast, jasność, ustawienie poziome, ustawienie pionowe, faza, taktowanie, autokonfiguracja), zaawansowane (temperatura koloru, ostrość) OSD (czas, pozycja OSD, ustawienie poziome OSD, ustawienie pionowe OSD, przełącznik dotykowy), opcje (reset, język, wybór źródła, tryb wyświetlania, fabryczne) |
| Funkcja „palm rejection” | tak |
| 60950 test spadającej piłki | tak |
| Plug&Play | DDC2B |
| Standard VESA | 100 x 100mm |
| Wygląd | Open Frame |
| Obudowa | czarna |
| Pilot | tak |
| Kable | zasilający, USB,HDMI, DP |
| Instrukcje | skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa |
| Pozostałe | AC adapter, external control pad |
| Zasilacz | zewnętrzny |
| Zasilanie | DC 12 V |
| Zużycie energii | 10W typowo, 0.55W stand by, 0.5W off mode |
| Zużycie energii w trybie pracy | 11W |
| Klasa efektywności energetycznej | B |
| Roczne zużycie energii | 16kWh/rok* |
| Certyfikaty | CE, EAC, RoHS support, ErP, WEEE, cULus, REACH |
| Power in Standby | 0.55W stand by |
| Power in OFF Mode | 0.5W off mode |
| Wymiary produktu szer. x wys. x gł. | 308.5 x 248 x 41.5mm |
| Waga (bez pudła) | 2.1kg |
| Waga (z pudłem) | 3.9kg |
| Wymiary pudła szer. x wys. x gł. | 435 x 355 x 165mm |
| Przekątna obszaru widocznego | 31cm; 12.1″; (12″ segment) |
| Pozostałe | OMK3-1 |
| Powiązane produkty | OMK3-1 |
| Ramiona / stojaki / uchwyty | OMK3-1 |
| Producent | iiyama |
| Model | ProLite TF1215MC-B1 |
| Rozdzielczość | 1024 x 768 |
| Odporność na kurz i wodę | IP65 (front) |
| Wodoszczelny | tak |
| Warunki składowania – temperatura | – 20°C – 60°C |
| Through-Glass | 6mm |
| Warunki pracy – temperatura (-°/+°) | -20°C – 60°C |
| Energy efficiency class (Regulation (EU) 2017/1369) | F |
| Przekątna | 12″ |
| Kod EAN | 4948570118007 |
| Podmiot odpowiedzialny | iiyama Corporation, Wijkermeerstraat 8 2131 HA Hoofddorp The Netherlands phone: +31 204460404, email: reg@iiyama.com (GPRS Declaration) |
| Karta produktu PDF | Pobierz |
| Pełna specyfikacja i instrukcja obsługi | Pobierz |
| Etykieta energetyczna UK | Pobierz |
| Rysunek techniczny | Pobierz |
| Driver instruction EETI_09_2018.pdf | Pobierz |
| Etykieta energetyczna EU | Pobierz |
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się