-
Gwarancja 5 lat
-
Wsparcie pozakupowe
-
FV z odroczonym terminem płatności dla szkół
1 781,00 zł
Metody płatności:
ProLite TF1633MSC-B1 wykorzystuje projekcyjną pojemnościową technologię dotykową, wbudowaną w przyciągającą wzrok ramkę ze szkłem od krawędzi do krawędzi. Ekran gwarantuje wysoką trwałość, odporność na zarysowania, wyrazistość i doskonałą jakość obrazu. Wyposażony w technologię IPS panel i rozdzielczość Full HD (1920×1080), oferuje naturalne, bardzo dokładne kolory i szerokie kąty widzenia. Zintegrowany system zarządzania kablami ukrywa wszystkie przewody. Oprócz doskonałej jakości obrazu, ekran posiada stopień ochrony IP54, co oznacza, że ekran i ramka są odporne na kurz i wodę od przodu. Idealne rozwiązanie dla integratorów kiosków i sklepów stacjonarnych.
Ekran możesz zamocować na dowolnym uchwycie ściennym czy sufitowym zgodnym ze standardem VESA w danym rozmiarze. Uchwyt ten zagwarantuje także możliwość montażu monitora na wózku jezdnym, elektrycznej kolumnie czy też innych konstrukcjach zgodnym z VESA
Światło niebieskie, jako część widma światła widzialnego jest czymś zupełnie naturalnym w przyrodzie, lecz naukowo udowodniono, że nadmierna ekspozycja na jego działania może powodować negatywne skutki w zdrowiu człowieka. Precyzując problemy zaczynać się mogą od suchości i pieczenia oczu aż po zwyrodnienia siatkówki i plamki żółtej. IIYAMA dba o zdrowie swoich Klientów, dlatego stosuje wbudowaną natywnie w monitor funkcję redukcji niebieskiego światła (Blue Light Reducer), która ogranicza emisję światła, które jest najbardziej niezdrowe dla oczu.
| Przekątna | 15.6″, 39.5cm |
| Panel | IPS LED |
| Rozdzielczośćfizyczna | 1920×1080 (FullHD) |
| Format obrazu | 16:9 |
| Jasność | 385 cd/m² z panelem dotykowym |
| Kontrast statyczny | 1000:1 |
| Czas reakcji | 5ms |
| Kąty widzenia | ▷ 178° △ 178° |
| Powierzchnia robocza szer. x wys. | 344.2 x 193.6mm, 13.6 x 7.6″ |
| Synchronizacja pozioma | 30 – 68KHz |
| Odświeżanie | 60Hz |
| Kolory | 16.7mln |
| Plamka | 0.179mm |
| Punkty dotykowe | 10 |
| Dotyk wykonywany | rysik, palcem, w rękawiczce (lateks) |
| Przepuszczalność światła | 85% |
| Technologia dotykowa | pojemnościowa |
| Porty USB | x2 (2.0 (DC5V, 500mA)) |
| HDCP | tak |
| Cyfrowe wejścia sygnału | HDMIx1DisplayPortx1 |
| Wyjścia audio | Głośniki wbudowane |
| Blokada przycisków OSD | tak |
| Redukcja niebieskiego światła | tak |
| Języki menu OSD | EN, DE, FR, ES, IT, PT, CN, RU, JP, CZ, NL, PL |
| Przyciski | Zasilanie, Menu, Głośność +, Głośność -, Wyjście |
| Udogodnienia | kompatybilny z Kensington-lock™ |
| Parametry regulowane | jasność (kontrast, jasność, i-Style Colour,ACR, OD), format obrazu, temperatura kolorów, konfiguracja OSD (pozycja pozioma OSD, pozycja pionowa OSD, czas wygaszenia, język, aktywacja dotykiem), ekstra (wybór wejścia, DDC/CI, przywróć, logo startowe, LED, głośność, informacje) |
| Funkcja „palm rejection” | tak |
| System zarządzania kablami | tak |
| Plug&Play | DDC2B |
| Kąt pochylenia | 90° w górę; 5° w dół |
| Standard VESA | 100 x 100mm |
| Wygląd | Edge to edge glass |
| Obudowa | czarna, matowa |
| Konstrukcja bez wentylatora | tak |
| Osłona na kable | tak |
| Kable | zasilający, USB,HDMI |
| Instrukcje | skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa |
| Pozostałe | zasilacz |
| Zasilacz | zewnętrzny |
| Zasilanie | DC 12 V |
| Zużycie energii | 12W typowo, 8W stand by, 0.5W off mode |
| Klasa efektywności energetycznej | C |
| Certyfikaty | CE, TÜV-Bauart, EAC, RoHS support, ErP, WEEE, REACH, UKCA |
| Wymiary produktu szer. x wys. x gł. | 389 x 246.5 x 45.5mm |
| Waga (bez pudła) | 2kg |
| Waga (z pudłem) | 3.9kg |
| Wymiary pudła szer. x wys. x gł. | 475 x 343 x 169mm |
| MTBF | 50 000 godzin (wyłączając podświetlenie) |
| Produkty z serii | T1633MSC-B1 |
| Odporność na kurz i wodę | IP54 (front) |
| Polecane do | retail |
| REACH SVHC | powyżej 0.1% ołowiu |
| Przekątna | 16″ |
| Kod EAN | 4948570122530 |
| Podmiot odpowiedzialny | iiyama Corporation, Wijkermeerstraat 8 2131 HA Hoofddorp The Netherlands phone: +31 204460404, email: reg@iiyama.com (GPRS Declaration) |
| Karta produktu PDF | Pobierz |
| Pełna specyfikacja i instrukcja obsługi | Pobierz |
| Etykieta energetyczna UK | Pobierz |
| Etykieta energetyczna EU | Pobierz |
| T1633MC-1 CE_TUV.pdf | Pobierz |
| Rysunek techniczny | Pobierz |
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się