-
Gwarancja 5 lat
-
Wsparcie pozakupowe
-
FV z odroczonym terminem płatności dla szkół
11 728,00 zł
Metody płatności:
Ten monitor typu open frame o rozdzielczości 4K UHD (3840×2160) został wyposażony w technologię pojemnościową z 15 punktami dotykowymi, która gwarantuje płynną i dokładną reakcję na dotyk. To idealny ekran dla integratorów kiosków i doskonały do zastosowania jako zabudowany szkłem wyświetlacz w punktach sprzedaży. Jest wyposażony w metalową obudowę, posiada klasyfikację 60950-1 wydaną na podstawie badania metodą spadającej kuli. Jego szklana powierzchnia typu edge-to-edge jest odporna na zarysowania. Nadaje się doskonale do wymagających środowisk i trybu pracy 24/7. Opcjonalne zewnętrzne wsporniki montażowe: OMK4-2.
RozdzielczośćUHD (3840×2160), zwana także 4K, charakteryzuje się czterokrotnie większą liczbą pikseli w porównaniu do powszechnie używanej rozdzielczości Full HD. To gwarancja niezwykłej ostrości i najwyższej jakości obrazu.
Ekran możesz zamocować na dowolnym uchwycie ściennym czy sufitowym zgodnym ze standardem VESA w danym rozmiarze. Uchwyt ten zagwarantuje także możliwość montażu monitora na wózku jezdnym, elektrycznej kolumnie czy też innych konstrukcjach zgodnym z VESA
Monitor opracowany w technologii gwarantującej certyfikat 24/7 – oznacza gotowość do pracy ciągłej 24 godziny 7 dni w tygodniu. Tylko najwyższej klasy sprzęt, zbudowany na wyselekcjonowanych podzespołach może spełniać takie kryteria
Powłoka antyrefleksyjna, którą dodatkowo pokryty jest cały ekran tego monitora niemal całkowicie eliminuje problem załamywania się światła na jego powierzchni i dodatkowo zabezpiecza go przed zabrudzeniami i zarysowaniami. Nie widać tak bardzo na niej odcisków palców czy kurzu.
| Przekątna | 55″, 139cm |
| Panel | IPS LED |
| Rozdzielczośćfizyczna | 3840×2160 (4K) |
| Format obrazu | 16:9 |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1100:1 |
| Czas reakcji | 8ms |
| Kąty widzenia | ▷ 178° △ 178° |
| Powierzchnia robocza szer. x wys. | 1212 x 683mm, 47.7 x 26.89″ |
| Synchronizacja pozioma | 30 – 83KHz |
| Odświeżanie | 60Hz |
| Kolory | 16.7mln |
| Plamka | 0.315mm |
| Zapobieganie wypaleniu obrazu | tak |
| Orientacja | pozioma, pionowa, face-up |
| Interfejs dotykowy | USB |
| Grubość szkła | 4mm |
| Punkty dotykowe | 15 |
| Dotyk wykonywany | rysik, palcem, w rękawiczce (lateks) |
| Przepuszczalność światła | 84% |
| Technologia dotykowa | pojemnościowa |
| Twardość szkła | 7H |
| HDCP | tak |
| Ekstra | uchwyty, dotyk przez szkło, czujnik temperatury ze sterowanym wentylatorem |
| Analogowe wejścia sygnału | VGAx1 |
| Cyfrowe wejścia sygnału | HDMIx2DisplayPortx1 |
| Wyjścia audio | Głośniki wbudowaneMini jack x1 |
| Sterowanie | RJ45(LAN) x1RS-232cx1 |
| Wejścia audio | Mini jack x1 |
| Języki menu OSD | EN, DE, FR, ES, IT, RU, NL, PL |
| Przyciski | Zasilanie, Menu, Wyjście, W górę, W dół |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Wszystkie monitory iiyama są Plug & Play i kompatybilne z systemami Windows i Linux. Szczegóły odnośnie wsparcia systemów operacyjnych przez monitory dotykowe znajdują się w pliku dostępnym w sekcji Do pobrania. |
| Parametry regulowane | podświetlenie, kontrast, jasność, ostrość, pozycja pozioma / pionowa, taktowanie, chroma, regulacja ekranu, temp. kolorów, tryb obrazu, wysokie tony, basy, balans, głośność, wycisz, głośnik, źródło dźwięku, format obrazu, funkcja dotyku, reset, wygaszanie OSD, pozycja OSD pozioma / pionowa, język, harmonogram, oszczędzanie energii, ustawienia sterowania, ustawienia sieci, zaawansowane, informacje, reset |
| Maksymalny czas pracy bez przerwy | 24/7 |
| Funkcja „palm rejection” | tak |
| 60950 test spadającej piłki | tak |
| Plug&Play | DDC2B |
| Szerokość ramki (boki, góra, dół) | 29.7mm, 33.2mm, 33.2mm |
| Standard VESA | 600 x 400mm |
| Wygląd | Edge to edge glass,Open Frame |
| Obudowa | metal |
| Osłona na kable | tak |
| Mocowanie mini PC | VESA 100 x 100, NUC INTEL |
| Kable | zasilający, USB,HDMI, DP |
| Instrukcje | skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa |
| Zasilacz | wewnętrzny |
| Zasilanie | AC 100 – 240V, 50/60Hz |
| Zużycie energii | 155W typowo, 1.5W stand by, 0.3W off mode |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Certyfikaty | CE, EAC, RoHS support, ErP, WEEE, cULus, REACH, UKCA |
| Wymiary produktu szer. x wys. x gł. | 1271.5 x 749.4 x 68mm |
| Ilość na palecie | 10pcs |
| Waga (bez pudła) | 41kg |
| Waga (z pudłem) | 46.5kg |
| Wymiary pudła szer. x wys. x gł. | 1400 x 930 x 245mm |
| Pozostałe | OMK4-2 |
| MTBF | 50000 godzin (wyłączając podświetlenie) |
| Ramiona / stojaki / uchwyty | OMK4-2 |
| Produkty z serii | TF3239MSC-B1AG,TF3239MSC-W1AG,TF4339MSC-B1AG,TF4939UHSC-B1AG,TF6539UHSC-B1AG |
| Odporność na kurz i wodę | IP54 (front) |
| Dokładność dotyku | +- 3mm |
| Warunki pracy – temperatura | 0°C – 40°C |
| Warunki składowania – temperatura | – 20°C – 60°C |
| Through-Glass | 6mm |
| Wymiary palety szer. x wys. x gł. | 1420 x 1245 x 1986mm |
| REACH SVHC | powyżej 0.1% ołowiu |
| Energy efficiency class (Regulation (EU) 2017/1369) | G |
| Przekątna | 55″ |
| Kod EAN | 4948570118076 |
| Podmiot odpowiedzialny | iiyama Corporation, Wijkermeerstraat 8 2131 HA Hoofddorp The Netherlands phone: +31 204460404, email: reg@iiyama.com (GPRS Declaration) |
| Karta produktu PDF | Pobierz |
| Pełna specyfikacja i instrukcja obsługi | Pobierz |
| Mac OS Driver for OS version 10 and 11_UPDD_06_00_729.zip | Pobierz |
| Rysunek techniczny | Pobierz |
| Etykieta energetyczna EU | Pobierz |
| TFxx39_RS232_Protocol_20211222.pdf | Pobierz |
| Etykieta energetyczna UK | Pobierz |
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się