-
Gwarancja 5 lat
-
Wsparcie pozakupowe
-
FV z odroczonym terminem płatności dla szkół
1 639,00 zł
Metody płatności:
ProLite TW1623AS-B3P to inteligentny i intuicyjny komputer z panelem dotykowym o przekątnej 15.6″, przeznaczony do środowisk o dużym natężeniu ruchu, takich jak sale konferencyjne, punkty informacyjne lub przestrzenie hotelarskie. 10-punktowa technologia dotykowa PCAP zapewnia płynną i precyzyjną interakcję. Dzięki systemowi Android 13 i wydajnemu sprzętowi umożliwia łatwą instalację aplikacji bezpośrednio na urządzeniu, co czyni go rozwiązaniem typu „wszystko w jednym”. Dzięki technologii Power over Ethernet (PoE) zarówno zasilanie, jak i dane są dostarczane za pomocą jednego kabla, co upraszcza instalację i ogranicza liczbę dodatkowych kabli.Dzięki wbudowanemu mikrofonowi i głośnikomTW1623AS-B3P zapewnia płynną, nowoczesną interakcję w każdej inteligentnej przestrzeni. Dodatkowo, bezproblemowo integruje się z iiSignage², systemem zarządzania treścią (CMS) firmy iiyama, dając pełną kontrolę nad treściami i reklamami, zarówno w trybie poziomym, pionowym, jak i skierowany ku górze.
Dzięki systemowi Android z łatwością można dostosować ekran do własnych potrzeb, instalując na nim dedykowane aplikacje.
Ekran możesz zamocować na dowolnym uchwycie ściennym czy sufitowym zgodnym ze standardem VESA w danym rozmiarze. Uchwyt ten zagwarantuje także możliwość montażu monitora na wózku jezdnym, elektrycznej kolumnie czy też innych konstrukcjach zgodnym z VESA
Monitor opracowany w technologii gwarantującej certyfikat 24/7 – oznacza gotowość do pracy ciągłej 24 godziny 7 dni w tygodniu. Tylko najwyższej klasy sprzęt, zbudowany na wyselekcjonowanych podzespołach może spełniać takie kryteria
| Przekątna | 15.6″, 39.5cm |
| Panel | technologia panelu IPS, LED |
| Rozdzielczośćfizyczna | 1920×1080 (FullHD) |
| Format obrazu | 16:9 |
| Jasność | 385 cd/m² z panelem dotykowym |
| Kontrast statyczny | 1000:1 |
| Czas reakcji | 30ms |
| Kąty widzenia | ▷ 170° △ 160° |
| Powierzchnia robocza szer. x wys. | 344.2 x 193.6mm, 13.5 x 7.6″ |
| Kolory | 16.7mln |
| Plamka | 0.1792mm |
| Orientacja | pozioma, pionowa, face-up |
| Interfejs dotykowy | USB |
| Grubość szkła | 1.8mm |
| Punkty dotykowe | 10 |
| Dotyk wykonywany | palcem, w rękawiczce (lateks), |
| Przepuszczalność światła | 86% |
| Technologia dotykowa | pojemnościowa |
| Twardość szkła | 6H |
| Porty USB | x3 |
| HDCP | tak |
| Ekstra | Automatyczny obrót, gniazdo kart SD, powłoka zapobiegająca odciskom palców, powłoka przeciwodblaskowa, PoE |
| Wyjścia audio | Głośniki wbudowaneMini jack x1 |
| Cyfrowe wyjścia sygnału | HDMIx1 |
| RJ45(LAN) | x1 (PoE – IEEE802.3at/30W) |
| Przyciski | Włącznik zasilania, przycisk/głośności +, przycisk/głośności – |
| WiFi | IEEE802.11a//b/g/n/ac |
| Maksymalny czas pracy bez przerwy | 24/7 |
| Tryb kiosk | tak |
| System zarządzania kablami | tak |
| Zintegrowane oprogramowanie | Android 13 |
| Standard VESA | 100 x 100mm |
| Wygląd | Edge to edge glass |
| Obudowa | czarna, matowa |
| Osłona na kable | tak |
| Instrukcje | skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa |
| Pozostałe | Zasilacz sieciowy, wymienne wtyczki (UE/UK) |
| Zasilacz | zewnętrzny |
| Zasilanie | DC 12 V |
| Zużycie energii | 9W typowo, 0.5W stand by, 0.3W off mode |
| Certyfikaty | CE, EAC, RoHS support, ErP, WEEE, REACH, UKCA |
| Wymiary produktu szer. x wys. x gł. | 387 x 244 x 30,5mm |
| Waga (bez pudła) | 1.5kg |
| Waga (z pudłem) | 2.45kg |
| Wymiary pudła szer. x wys. x gł. | 477 x 298 x 75mm |
| CPU | Rockchip RK3568 Quad-core A55 up to 2.0GHz |
| GPU | Mali-G52 |
| Storage | 32Gb eMMC |
| Memory | 4GB LPDDR4X |
| Bluetooth | 5.2 |
| Applications | Aplikacje: aplikacja blokująca, zarządzanie czasem ponownego uruchomienia, zarządzanie czasem włączania/wyłączania zasilania, kalkulator, kalendarz, Chrome, alarm/zegar/timer/stoper, zarządzanie plikami i folderami, organizowanie albumów, Gmail, Google, iiSignage2, odtwarzanie plików audio, Sklep Play, preferencje systemowe, dyktafon, odtwarzanie wideo |
| REACH SVHC | powyżej 0.1% ołowiu |
| Przekątna | 16″ |
| Microphone | x1 |
| Kod EAN | 4948570126934 |
| Podmiot odpowiedzialny | iiyama Corporation, Wijkermeerstraat 8 2131 HA Hoofddorp The Netherlands phone: +31 204460404, email: reg@iiyama.com (GPRS Declaration) |
| Karta produktu PDF | Pobierz |
| Pełna specyfikacja i instrukcja obsługi | Pobierz |
| Rysunek techniczny | Pobierz |
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się