-
Gwarancja 5 lat
-
Wsparcie pozakupowe
-
FV z odroczonym terminem płatności dla szkół
2 249,00 zł
Metody płatności:
Interaktywny panel dotykowy ProLite TW2424AS-B1 to doskonały wybór dla, w których monitor jest intensywnie użytkowany. Panel IPS, zintegrowany ze smukłą i elegancką ramką, zapewnia zarówno doskonałe odwzorowanie kolorów z szerokimi kątami widzenia, jak i zauważalnie ostrzejszy obraz. Technologia dotykowa In-cell 10tp PCAP zapewnia płynne i naturalne wrażenia dotykowe. Monitor może pracować w orientacji poziomej, pionowej i skierowany do góry przez 24/7. Dzięki preinstalowanemu systemowi operacyjnemu Android 12, możliwe jest łatwe dostosowanie monitora do własnych potrzeb poprzez instalacje aplikacji bezpośrednio na nim. W połączeniu z pamięcią 32 GB, połączeniem Wi-Fi, złączami LAN (RJ45) i Bluetooth sprawia to, że monitor szczególnie nadaje się do systemów POS lub punktów informacyjnych w sklepach detalicznych, a także do praktycznie nieograniczonych zastosowań inteligentnego domu.
Dzięki systemowi Android z łatwością można dostosować ekran do własnych potrzeb, instalując na nim dedykowane aplikacje.
Ekran możesz zamocować na dowolnym uchwycie ściennym czy sufitowym zgodnym ze standardem VESA w danym rozmiarze. Uchwyt ten zagwarantuje także możliwość montażu monitora na wózku jezdnym, elektrycznej kolumnie czy też innych konstrukcjach zgodnym z VESA
Monitor opracowany w technologii gwarantującej certyfikat 24/7 – oznacza gotowość do pracy ciągłej 24 godziny 7 dni w tygodniu. Tylko najwyższej klasy sprzęt, zbudowany na wyselekcjonowanych podzespołach może spełniać takie kryteria
Technologia Flicker-free niweluje problem migotania dzięki zastosowaniu kontroli jasności ekranu poprzez regulację natężenia prądu (DC dimming). Funkcja redukcji niebieskiego światła ogranicza emisję światła, które jest najbardziej niezdrowe dla oczu.
| Przekątna | 23.8″, 60.5cm |
| Panel | IPS LED |
| Rozdzielczośćfizyczna | 1920×1080 (FullHD) |
| Format obrazu | 16:9 |
| Jasność | 250 cd/m² z panelem dotykowym |
| Kontrast statyczny | 1000:1 |
| Czas reakcji | 14ms |
| Kąty widzenia | ▷ 178° △ 178° |
| Powierzchnia robocza szer. x wys. | 527 x 296.5mm, 20.7 x 10.6″ |
| Synchronizacja pozioma | 31 – 83.kHz |
| Kolory | 16.7mln |
| Plamka | 0.275mm |
| Zapobieganie wypaleniu obrazu | tak |
| Orientacja | pozioma, pionowa, face-up |
| Interfejs dotykowy | USB |
| Punkty dotykowe | 10 (HID, obsługiwany tylko przez zintegrowany system operacyjny, zewnętrzny system operacyjny obsługuje tylko pojedynczy dotyk) |
| Dotyk wykonywany | palcem, w rękawiczce (lateks), |
| Technologia dotykowa | pojemnościowa |
| Twardość szkła | 3H |
| Porty USB | x3 (2x 2.0 (DC5V, 500mA), 1x v. 3.2 (Gen 1, 5Gbit; DC5V, 900mA) |
| HDCP | tak |
| Ekstra | automatyczny obrót, 2x5W głośniki, mikrofon, powłoka przeciwodblaskowa |
| Cyfrowe wejścia sygnału | HDMIx1 |
| Wyjścia audio | Głośniki wbudowaneMini jack x1 |
| Cyfrowe wyjścia sygnału | USB-Cx1 |
| Wejścia audio | Mini jack x1 |
| Blokada przycisków OSD | tak |
| RJ45(LAN) | x1 |
| Flicker free | tak |
| Przyciski | Głośność +, głośność -, przełącznik zasilania |
| WiFi | IEEE802.11a/b/g/n/ac |
| Maksymalny czas pracy bez przerwy | 24/7 |
| Zintegrowane oprogramowanie | Android 12 z GMS |
| Standard VESA | 100 x 100mm |
| Wygląd | cienkie ramki |
| Obudowa | czarna, matowa |
| Osłona na kable | tak |
| Kable | zasilający |
| Instrukcje | skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa |
| Pozostałe | adapter AC |
| Zasilacz | zewnętrzny |
| Zasilanie | DC 12 V |
| Zużycie energii | 19W typowo, 0.5W stand by, 0.3W off mode |
| Certyfikaty | CE, EAC, RoHS support, ErP, WEEE, REACH, UKCA |
| Wymiary produktu szer. x wys. x gł. | 549.5 x 336 x 28mm |
| Waga (bez pudła) | 4.23kg |
| Waga (z pudłem) | 6.15kg |
| Wymiary pudła szer. x wys. x gł. | 580 x 375 x 126mm |
| MTBF | 50000 godzin (wyłączając podświetlenie) |
| Powiązane produkty | TW1023ASC-B1P,TW1523AS-B1P,TW2223AS-B1 |
| Produkty z serii | TW2424AS-W1 |
| CPU | Rockchip RK3399 Hexa-core A72*2 + A53*4 |
| GPU | T860 MP4 |
| Storage | 32Gb eMMC |
| Memory | 4Gb LPDDR4 |
| Bluetooth | 5.2 |
| Applications | Blokowanie aplikacji, zarządzanie czasem restartu, zarządzanie włączaniem/wyłączaniem zasilania, kalkulator, kalendarz, Chrome, alarm/zegar, minutnik, Stopwatch, zarządzanie plikami, organizowanie albumów, Gmail, odtwarzanie plików audio, Sklep Play, wyszukiwarka, preferencje systemowe, rejestrator dźwięku, odtwarzanie wideo |
| REACH SVHC | powyżej 0.1% ołowiu |
| Przekątna | 24″ |
| Microphone | x1 |
| Kod EAN | 4948570122943 |
| Podmiot odpowiedzialny | iiyama Corporation, Wijkermeerstraat 8 2131 HA Hoofddorp The Netherlands phone: +31 204460404, email: reg@iiyama.com (GPRS Declaration) |
| Karta produktu PDF | Pobierz |
| Pełna specyfikacja i instrukcja obsługi | Pobierz |
| Rysunek techniczny | Pobierz |
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się