-
Gwarancja 5 lat
-
Wsparcie pozakupowe
-
FV z odroczonym terminem płatności dla szkół
3 279,00 zł
Metody płatności:
ProLite TW3226AS-B3P to inteligentny i intuicyjny komputer z panelem dotykowym o przekątnej 31.5″, przeznaczony do środowisk o dużym natężeniu ruchu, takich jak sale konferencyjne, punkty informacyjne lub przestrzenie hotelarskie. 10-punktowa technologia dotykowa PCAP zapewnia płynną i precyzyjną interakcję. Dzięki systemowi Android 14 i wydajnemu sprzętowi umożliwia łatwą instalację aplikacji bezpośrednio na urządzeniu, co czyni go rozwiązaniem typu „wszystko w jednym”. Dzięki technologii Power over Ethernet (PoE) zarówno zasilanie, jak i dane są dostarczane za pomocą jednego kabla, co upraszcza instalację i ogranicza liczbę dodatkowych kabli.Dzięki wbudowanemu czteremikrofonowi i głośnikom o mocy 5 W model TW3226AS-B3P zapewnia płynną, nowoczesną interakcję w każdej inteligentnej przestrzeni. Dodatkowo, bezproblemowo integruje się z iiSignage², systemem zarządzania treścią (CMS) firmy iiyama, dając pełną kontrolę nad treściami i reklamami, zarówno w trybie poziomym, pionowym, jak i skierowany ku górze.
Monitor opracowany w technologii gwarantującej certyfikat 24/7 – oznacza gotowość do pracy ciągłej 24 godziny 7 dni w tygodniu. Tylko najwyższej klasy sprzęt, zbudowany na wyselekcjonowanych podzespołach może spełniać takie kryteria
Technologia Flicker-free niweluje problem migotania dzięki zastosowaniu kontroli jasności ekranu poprzez regulację natężenia prądu (DC dimming). Funkcja redukcji niebieskiego światła ogranicza emisję światła, które jest najbardziej niezdrowe dla oczu.
Ekran możesz zamocować na dowolnym uchwycie/ramieniu montażowym zgodnym ze standardem VESA.
| Przekątna | 31.5″, 80.1cm |
| Panel | VA LED |
| Rozdzielczośćfizyczna | 1920×1080 (FullHD) |
| Format obrazu | 16:9 |
| Jasność | 430 cd/m² z panelem dotykowym |
| Kontrast statyczny | 4000:1 z panelem dotykowym |
| Czas reakcji | 8ms |
| Kąty widzenia | ▷ 178° △ 178° |
| Powierzchnia robocza szer. x wys. | 698.4 x 392.8mm, 27.4 x 15,4″ |
| Kolory | 16.7mln |
| Plamka | 0.3637mm |
| Orientacja | pozioma, pionowa, face-up |
| Interfejs dotykowy | USB |
| Punkty dotykowe | 10 |
| Dotyk wykonywany | palcem, w rękawiczce (lateks), |
| Technologia dotykowa | pojemnościowa |
| Twardość szkła | 3H |
| Porty USB | x3 (1x v. 3.2 (Gen 1, 5Gbit; DC5V, 900mA), 1x 2.0 (DC5V, 500mA), 1xUSB-C(DC5V, 900mA (video output only, touch board function)) |
| HDCP | tak |
| Ekstra | Automatyczny obrót, powłoka przeciwodblaskowa, PoE |
| Cyfrowe wejścia sygnału | HDMIx1 |
| Wyjścia audio | Głośniki wbudowaneMini jack x1 |
| Cyfrowe wyjścia sygnału | HDMIx1 |
| RJ45(LAN) | x1 (PoE – IEEE802.3bt/85W) |
| Flicker free | tak |
| Przyciski | Włącznik zasilania, przycisk/głośności +, przycisk/głośności – |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Wszystkie monitory iiyama są Plug & Play i kompatybilne z systemami Windows i Linux. Szczegóły odnośnie wsparcia systemów operacyjnych przez monitory dotykowe znajdują się w pliku dostępnym w sekcji Do pobrania. |
| WiFi | IEEE802.11ax/ac/a/b/g/n |
| Maksymalny czas pracy bez przerwy | 24/7 |
| Tryb kiosk | tak |
| System zarządzania kablami | tak |
| Zintegrowane oprogramowanie | Android 14 |
| Standard VESA | 100 x 100mm |
| Wygląd | Edge to edge glass |
| Obudowa | czarna, matowa |
| Osłona na kable | tak |
| Kable | zasilający |
| Instrukcje | skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa |
| Pozostałe | Zasilacz sieciowy, uchwyt ścienny (pokrywa, śruby pokrywy, wtyczki) + śruby, podkładki EVA, poziomica |
| Zasilacz | zewnętrzny |
| Zasilanie | DC 12 V |
| Zużycie energii | 36.34W typowo, 0.5W stand by, 0.3W off mode |
| Certyfikaty | CE, EAC, RoHS support, ErP, WEEE, REACH, UKCA |
| Wymiary produktu szer. x wys. x gł. | 735 x 436 x 35mm |
| Waga (bez pudła) | 7.7kg |
| Waga (z pudłem) | 12.4kg |
| Wymiary pudła szer. x wys. x gł. | 833 x 508 x 126mm |
| MTBF | 50000 godzin |
| CPU | Rockchip RK3576 Octa-core A72*4 + A53*4 up to 2.2GHz |
| GPU | ARM-G52 MC3 |
| Storage | 32Gb eMMC |
| Memory | 4GB LPDDR4X |
| Bluetooth | 5.3 |
| Applications | Aplikacje: aplikacja blokująca, zarządzanie czasem ponownego uruchomienia, zarządzanie czasem włączania/wyłączania zasilania, kalkulator, kalendarz, Chrome, alarm/zegar/timer/stoper, zarządzanie plikami i folderami, organizowanie albumów, Gmail, Google,iiSignage², odtwarzanie plików audio, Sklep Play, preferencje systemowe, dyktafon, odtwarzanie wideo |
| REACH SVHC | powyżej 0.1% ołowiu |
| Przekątna | 32″ |
| Microphone | x1 (Standard Quad Microphone) |
| Kod EAN | 4948570125708 |
| Podmiot odpowiedzialny | iiyama Corporation, Wijkermeerstraat 8 2131 HA Hoofddorp The Netherlands phone: +31 204460404, email: reg@iiyama.com (GPRS Declaration) |
| Karta produktu PDF | Pobierz |
| Pełna specyfikacja i instrukcja obsługi | Pobierz |
| Rysunek techniczny | Pobierz |
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się