-
Gwarancja 5 lat
-
Wsparcie pozakupowe
-
FV z odroczonym terminem płatności dla szkół
1 689,00 zł
Metody płatności:
ProLite T1531SR-B1S powstał w oparciu o najnowszą pięcioprzewodową technologię rezystancyjną. Monitor wyposażono w analogowe wejście D-Sub i cyfrowe HDMI i DisplayPort, a ekran dotykowy można podłączyć przez USB, co zapewnia dużą elastyczność. Regulacja położenia ekranu (do 90° w górę) w połączeniu z możliwością instalacji na ścianie gwarantuje komfort użytkowania panelu i oszczędność miejsca. ProLite T1531SR-B1S może być używany w różnych środowiskach, a szczególnie polecany jest do sklepów, restauracji i środowisk przemysłowych.
Panel VA gwarantuje doskonały współczynnik kontrastu, dzięki czemu wszystkie niuanse między jasnymi i ciemnymi kolorami są doskonale widoczne. VA to także szerokie kąty widzenia a przede wszystkim doskonała czerń.
Ekran możesz zamocować na dowolnym uchwycie/ramieniu montażowym zgodnym ze standardem VESA.
| Przekątna | 15″, 38cm |
| Panel | VA LED |
| Rozdzielczośćfizyczna | 1024×768 |
| Format obrazu | 4:3 |
| Jasność | 280 cd/m² z panelem dotykowym |
| Kontrast statyczny | 2500:1 |
| Czas reakcji | 18ms |
| Kąty widzenia | ▷ 176° △ 176° |
| Powierzchnia robocza szer. x wys. | 304 x 228mm |
| Synchronizacja pozioma | 31.5 – 60.KHz |
| Plamka | 0.297mm |
| Interfejs dotykowy | USB |
| Punkty dotykowe | 1 |
| Dotyk wykonywany | rysik, palcem, w rękawiczce |
| Przepuszczalność światła | 80% |
| Technologia dotykowa | rezystancyjna |
| HDCP | tak |
| Analogowe wejścia sygnału | VGAx1 |
| Cyfrowe wejścia sygnału | HDMIx1DisplayPortx1 |
| Wyjścia audio | Głośniki wbudowane |
| Wejścia audio | Mini jack x1 |
| Języki menu OSD | EN, DE, FR, ES, IT, CN, JP |
| Przyciski | Menu, W górę/ Jasność, W dół/ Wycisz, Wybierz, Power |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Wszystkie monitory iiyama są Plug & Play i kompatybilne z systemami Windows i Linux. Szczegóły odnośnie wsparcia systemów operacyjnych przez monitory dotykowe znajdują się w pliku dostępnym w sekcji Do pobrania. |
| Udogodnienia | kompatybilny z Kensington-lock™ |
| Parametry regulowane | obraz (kontrast, janość, ustawienie poziome, ustawienie pionowe, faza, taktowanie, autokofiguracja), zaawansowane (temperatura koloru, ostrość), OSD, (czas OSD, pozycja OSD, OSD ustawienie poziome, OSD ustawienie poziome), opcje (przywróć, język, wybierz źródło, tryb wyświetlania, głośność, wycisz, factory) |
| System zarządzania kablami | tak |
| Plug&Play | DDC2B |
| Kąt pochylenia | 90° w górę; 5° w dół |
| Standard VESA | 100 x 100mm |
| Obudowa | czarna, matowa |
| Osłona na kable | tak |
| Kable | zasilający, USB,HDMI, Audio, DP |
| Instrukcje | skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa |
| Zasilacz | wewnętrzny |
| Zasilanie | AC 100 – 240V, 50/60Hz |
| Zużycie energii | 16W typowo, 1.5W stand by, 0.3W off mode |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Certyfikaty | CE, EAC, RoHS support, ErP, WEEE, cULus, VCCI, REACH, UKCA |
| Wymiary produktu szer. x wys. x gł. | 351 x 306.5 x 200mm |
| Waga (bez pudła) | 4.1kg |
| Produkty z serii | T1731SR-B1S,T1931SR-B1S |
| Odporność na kurz i wodę | IP54 (front) |
| REACH SVHC | powyżej 0.1% ołowiu |
| Przekątna | 15″ |
| Kod EAN | 4948570122073 |
| Podmiot odpowiedzialny | iiyama Corporation, Wijkermeerstraat 8 2131 HA Hoofddorp The Netherlands phone: +31 204460404, email: reg@iiyama.com (GPRS Declaration) |
| Karta produktu PDF | Pobierz |
| Pełna specyfikacja i instrukcja obsługi | Pobierz |
| Rysunek techniczny | Pobierz |
| Etykieta energetyczna EU | Pobierz |
| Etykieta energetyczna UK | Pobierz |
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się