-
Gwarancja 5 lat
-
Wsparcie pozakupowe
-
FV z odroczonym terminem płatności dla szkół
2 484,00 zł
Metody płatności:
ProLite T2234MSC-B1S ze wbudowaną ramką ze szkłem od krawędzi do krawędzi, wykorzystuje 10-punktową technologię dotykową Projective Capacitive. Wyposażony w technologię IPS, oferuje wyjątkowe odwzorowanie kolorów i szerokie kąty widzenia, dzięki czemu jest idealnym wyświetlaczem do wykorzystania w przypadku Digital Signage, integratorów kiosków, sprzedaży detalicznej w sklepach, gier lub interaktywnych prezentacji. Oprócz doskonałej jakości obrazu monitor posiada stopień ochrony IP65, co oznacza, że jest odporny na kurz i wodę oraz technologię Touch-Through-Glass zapewniającą płynną i dokładną reakcję na dotyk.
Ekran możesz zamocować na dowolnym uchwycie/ramieniu montażowym zgodnym ze standardem VESA.
| Przekątna | 21.5″, 54.6cm |
| Panel | IPS LED |
| Rozdzielczośćfizyczna | 1920×1080 (FullHD) |
| Format obrazu | 16:9 |
| Jasność | 305 cdm² z panelem dotykowym |
| Kontrast statyczny | 1000:1 |
| Czas reakcji | 8ms |
| Kąty widzenia | ▷ 178° △ 178° |
| Powierzchnia robocza szer. x wys. | 476.0 x 267.7mm, 18.7 x 10.5″ |
| Synchronizacja pozioma | 30.0 – 84.0KHz |
| Kolory | 16.7mln |
| Plamka | 0.247mm |
| Orientacja | pozioma, pionowa, face-up |
| Interfejs dotykowy | USB |
| Grubość szkła | 2.5mm |
| Punkty dotykowe | 10 |
| Dotyk wykonywany | rysik, palcem, w rękawiczce (lateks) |
| Przepuszczalność światła | 87% |
| Technologia dotykowa | pojemnościowa |
| Twardość szkła | 7H |
| HDCP | tak |
| Ekstra | powłoka zapobiegająca odciskom palców, technologiatouch-through-glass |
| Analogowe wejścia sygnału | VGAx1 |
| Cyfrowe wejścia sygnału | HDMIx1DisplayPortx1 |
| Wyjścia audio | Głośniki wbudowane |
| Blokada przycisków OSD | tak |
| Języki menu OSD | EN, DE, FR, ES, IT, CN, JP |
| Przyciski | Menu, W górę/ Jasność, W dół/ Wycisz, Wybierz, Power |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Wszystkie monitory iiyama są Plug & Play i kompatybilne z systemami Windows i Linux. Szczegóły odnośnie wsparcia systemów operacyjnych przez monitory dotykowe znajdują się w pliku dostępnym w sekcji Do pobrania. |
| Parametry regulowane | obraz (kontrast, jakość, ustawienie poziome, ustawienie pionowe, faza, taktowanie, autokofiguracja), zaawansowane (temperatura koloru, ostrość), OSD, (czas OSD, pozycja OSD, OSD ustawienie poziome, OSD ustawienie poziome, Touch Switch), opcje (przywróć, język, wybierz źródło, tryb wyświetlania, głośność, wycisz, factory) |
| Funkcja „palm rejection” | tak |
| System zarządzania kablami | tak |
| Plug&Play | DDC2B |
| Kąt pochylenia | 90° w górę; 5° w dół |
| Standard VESA | 100 x 100mm |
| Obudowa | czarna, matowa |
| Osłona na kable | tak |
| Kable | zasilający, USB,HDMI, Audio, DP |
| Instrukcje | skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa |
| Pozostałe | AC adapter |
| Zasilacz | zewnętrzny |
| Zasilanie | DC 12 V |
| Zużycie energii | 21W typowo, 1.5W stand by, 0.3W off mode |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Certyfikaty | CE, EAC, RoHS support, ErP, WEEE, cULus, VCCI, REACH, UKCA |
| Wymiary produktu szer. x wys. x gł. | 517.5 x 374 x 239.5mm |
| Waga (bez pudła) | 5.9kg |
| Powiązane produkty | RC TOUCHV01 |
| Odporność na kurz i wodę | IP65 (front) |
| Through-Glass | 6mm |
| REACH SVHC | powyżej 0.1% ołowiu |
| Przekątna | 22″ |
| Kod EAN | 4948570122226 |
| Podmiot odpowiedzialny | iiyama Corporation, Wijkermeerstraat 8 2131 HA Hoofddorp The Netherlands phone: +31 204460404, email: reg@iiyama.com (GPRS Declaration) |
| Karta produktu PDF | Pobierz |
| Pełna specyfikacja i instrukcja obsługi | Pobierz |
| PCAP driver for Windows XP.zip | Pobierz |
| Rysunek techniczny | Pobierz |
| Etykieta energetyczna EU | Pobierz |
| Driver instruction EETI_09_2018.pdf | Pobierz |
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się