-
Gwarancja 5 lat
-
Wsparcie pozakupowe
-
FV z odroczonym terminem płatności dla szkół
2 108,00 zł
Metody płatności:
ProLite TW1625LASC-B3PNR to inteligentny i intuicyjny 15,6” monitor doykowy, zaprojektowany z myślą o środowiskach o dużym natężeniu ruchu, takich jak sale konferencyjne, punkty informacyjne czy przestrzenie hotelowe. Jego 10-punktowa technologia dotykowa PCAP z Optical Bonding zapewnia płynne i precyzyjne działanie z minimalnym odblaskiem, jednocześnie chroniąc wyświetlacz przed wilgocią i kondensacją. Zasilany systemem Android 14 umożliwia łatwą instalację aplikacji bezpośrednio na urządzeniu, oferując kompleksowe rozwiązanie all-in-one. Dzięki technologii Power over Ethernet (PoE), zarówno zasilanie, jak i dane przesyłane są przez jeden kabel, upraszczając instalację i redukując liczbę kabli.Zintegrowany czytnik NFC/RFID umożliwia bezdotykową interakcję z kompatybilnymi urządzeniami, co jest idealne do szybkiego zameldowania w pokojach, autoryzacji pracowników lub uruchamiania automatycznych akcji, takich jak rozpoczęcie prezentacji. RGB LED bar w ramce pokazuje dostępność pokoi w zasięgu wzroku. Dzięki wbudowanej kamerze 5 MP, mikrofonowi i głośnikom, TW1625LASC-B3PNR zapewnia bezproblemową, nowoczesną interakcję w każdej inteligentnej przestrzeni. Dodatkowo, bezproblemowo integruje się z iiSignage², systemem zarządzania treścią (CMS) firmy iiyama, dając pełną kontrolę nad treściami i reklamami, zarówno w trybie poziomym, pionowym, jak i skierowany ku górze.
Monitor opracowany w technologii gwarantującej certyfikat 24/7 – oznacza gotowość do pracy ciągłej 24 godziny 7 dni w tygodniu. Tylko najwyższej klasy sprzęt, zbudowany na wyselekcjonowanych podzespołach może spełniać takie kryteria
Ekran możesz zamocować na dowolnym uchwycie/ramieniu montażowym zgodnym ze standardem VESA.
| Przekątna | 15.6″, 34.4cm |
| Panel | technologia panelu IPS, LED |
| Rozdzielczośćfizyczna | 1920×1080 (FullHD) |
| Format obrazu | 16:9 |
| Jasność | 390 cd/m² z panelem dotykowym |
| Kontrast statyczny | 1000:1 |
| Czas reakcji | 20ms |
| Kąty widzenia | ▷ 178° △ 178° |
| Powierzchnia robocza szer. x wys. | 344.16 x 193.5mm, 13.5 x 7.6″ |
| Kolory | 16.7mln |
| Plamka | 0.1792mm |
| Orientacja | pozioma, pionowa, face-up |
| Interfejs dotykowy | USB |
| Grubość szkła | 2.05mm |
| Punkty dotykowe | 10 |
| Dotyk wykonywany | palcem, w rękawiczce (lateks), |
| Przepuszczalność światła | 86% |
| Technologia dotykowa | pojemnościowa |
| Twardość szkła | 6H |
| Porty USB | x3 (1x v. 3.2 (Gen 1, 5Gbit; DC5V, 900mA), 1x 2.0 (DC5V, 500mA), 1 xUSB-C(DC5V, 900mA)) |
| Ekstra | automatyczny obrót, kamera internetowa (5 megapikseli), gniazdo kart SD, powłoka zapobiegająca odciskom palców, powłoka przeciwodblaskowa, PoE, czytnik NFC/RFID, pasek świetlny RGB Led, uchwyt ścienny |
| Wyjścia audio | Głośniki wbudowaneMini jack x1 |
| RJ45(LAN) | x1 (PoE – IEEE802.3at/30W) |
| Przyciski | Wyłącznik zasilania |
| WiFi | IEEE802.11ax/ac/a/b/g/n |
| Maksymalny czas pracy bez przerwy | 24/7 |
| Tryb kiosk | tak |
| System zarządzania kablami | tak |
| Zintegrowane oprogramowanie | Android 14 |
| Standard VESA | 75 x 75mm |
| Wygląd | Edge to edge glass |
| Obudowa | czarna, matowa |
| Osłona na kable | tak |
| Instrukcje | skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa |
| Pozostałe | Zasilacz sieciowy, wymienne wtyczki (UE/UK) |
| Zasilacz | zewnętrzny |
| Zasilanie | DC 12 V |
| Zużycie energii | 11W typowo, 0.5W stand by, 0.5W off mode |
| Certyfikaty | CE, EAC, RoHS support, ErP, WEEE, REACH, UKCA |
| Wymiary produktu szer. x wys. x gł. | 397 x 256 x 28.5mm |
| Waga (bez pudła) | 2kg |
| Waga (z pudłem) | 3kg |
| Wymiary pudła szer. x wys. x gł. | 495 x 305 x 75mm |
| Hardware | NFC (NXP PN7160), RFID (125kHZ,ISO/IEC 11784/11785,EM4100, TK4100/GK4100) |
| CPU | Rockchip RK3576 Octo-core A53*4 + A72*4 up to 2.2GHz |
| Storage | 32Gb eMMC |
| Memory | 4GB DDR4 |
| Bluetooth | 5.3 |
| Applications | Aplikacje: blokada aplikacji, zarządzanie czasem restartu, zarządzanie czasem włączenia/wyłączenia, kalkulator, kalendarz, aparat, Chrome, alarm/zegar/timer/stoper, zarządzanie plikami i folderami, porządkowanie albumów, Gmail, Google, pasek świetlny led, odtwarzanie plików audio, sklep Play, preferencje systemowe, rejestrator dźwięku, odtwarzanie wideo |
| REACH SVHC | powyżej 0.1% ołowiu |
| Przekątna | 15.6″, 34.4cm |
| Microphone | x1 |
| Kod EAN | 4948570125692 |
| Podmiot odpowiedzialny | iiyama Corporation, Wijkermeerstraat 8 2131 HA Hoofddorp The Netherlands phone: +31 204460404, email: reg@iiyama.com (GPRS Declaration) |
| Karta produktu PDF | Pobierz |
| Pełna specyfikacja i instrukcja obsługi | Pobierz |
| TW1025LASC-B1PNR LED control.zip | Pobierz |
| Rysunek techniczny | Pobierz |
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się