-
Gwarancja 5 lat
-
Wsparcie pozakupowe
-
FV z odroczonym terminem płatności dla szkół
2 200,00 zł
Metody płatności:
T1732MSC-B1SAG to 17-calowy monitor multi-touch oparty o technologię pojemnościową (projected capacitive), która dzięki szklanej powłoce pokrywającej ekran gwarantuje nie tylko doskonałą jakość obrazu, ale też trwałość i odporność na zarysowania. Co więcej ewentualne zarysowania ekranu nie mają wpływu na działanie funkcji dotykowej. Regulacja położenia ekranu (do 90° w górę) w połączeniu z możliwością instalacji na ścianie gwarantuje komfort użytkowania panelu i oszczędność miejsca. Przyciski obsługi umieszczone są z boku obudowy ekranu, można też je zablokować. Obudowa monitora nie ma ramki zasłaniającej ekran z przodu – jest on jedną gładką, szklaną taflą na całej swej powierzchni. Łatwo więc utrzymać go w czystości. Powłoka antyrefleksyjna zapobiega odbijaniu się światła od ekranu i zapewnia optymalną widoczność nawet w warunkach wysokiego nasłonecznienia.
Powłoka antyrefleksyjna, którą dodatkowo pokryty jest cały ekran tego monitora niemal całkowicie eliminuje problem załamywania się światła na jego powierzchni i dodatkowo zabezpiecza go przed zabrudzeniami i zarysowaniami. Nie widać tak bardzo na niej odcisków palców czy kurzu.
Ekran możesz zamocować na dowolnym uchwycie/ramieniu montażowym zgodnym ze standardem VESA.
| Przekątna | 17″, 43cm |
| Panel | TN LED |
| Rozdzielczośćfizyczna | 1280×1024 |
| Format obrazu | 5:4 |
| Jasność | 215 cdm² z panelem dotykowym |
| Kontrast statyczny | 1000:1 |
| Czas reakcji | 5ms |
| Kąty widzenia | ▷ 170° △ 160° |
| Powierzchnia robocza szer. x wys. | 338 x 270.5mm, 13.3 x 10.6″ |
| Synchronizacja pozioma | 31 – 80KHz |
| Kolory | 16.7mln |
| Plamka | 0.264mm |
| Interfejs dotykowy | USB |
| Punkty dotykowe | 10 |
| Dotyk wykonywany | rysik, palcem, w rękawiczce (latex) |
| Przepuszczalność światła | 85% |
| Technologia dotykowa | pojemnościowa |
| HDCP | tak |
| Analogowe wejścia sygnału | VGAx1 |
| Cyfrowe wejścia sygnału | HDMIx1DisplayPortx1 |
| Wyjścia audio | Głośniki wbudowane |
| Wejścia audio | Mini jack x1 |
| Blokada przycisków OSD | tak |
| Języki menu OSD | EN, DE, FR, ES, IT, CN, JP |
| Przyciski | Menu, W górę/ Jasność, W dół/ Wycisz, Wybierz, Power |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Wszystkie monitory iiyama są Plug & Play i kompatybilne z systemami Windows i Linux. Szczegóły odnośnie wsparcia systemów operacyjnych przez monitory dotykowe znajdują się w pliku dostępnym w sekcji Do pobrania. |
| Udogodnienia | kompatybilny z Kensington-lock™ |
| Parametry regulowane | kontrast, jasność, autokonfiguracja, pozycja pozioma, pozycja pionowa, taktowanie, faza, pozycja menu OSD w pionie i poziomie, czas wygaszania menu OSD, przywróć, wejście sygnału, język menu OSD, temperatura kolorów, głośność, wycisz |
| System zarządzania kablami | tak |
| Plug&Play | DDC2B |
| Kąt pochylenia | 90° w górę; 5° w dół |
| Standard VESA | 100 x 100mm |
| Wygląd | Edge to edge glass |
| Obudowa | czarna, matowa |
| Osłona na kable | tak |
| Kable | zasilający, USB,HDMI, Audio, DP |
| Instrukcje | skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa |
| Zasilacz | wewnętrzny |
| Zasilanie | AC 100 – 240V, 50/60Hz |
| Zużycie energii | 20W typowo, 1.5W stand by, 0.3W off mode |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Certyfikaty | CE, EAC, RoHS support, ErP, WEEE, cULus, VCCI, REACH, UKCA |
| Wymiary produktu szer. x wys. x gł. | 387 x 378 x 240mm |
| Waga (bez pudła) | 4.9kg |
| Produkty z serii | T1532MSC-B1S,T1732MSC-B1S,T1932MSC-W1SAG,T1932MSC-B1S |
| Odporność na kurz i wodę | IP54 (front) |
| REACH SVHC | powyżej 0.1% ołowiu |
| Przekątna | 17″ |
| Kod EAN | 4948570122158 |
| Podmiot odpowiedzialny | iiyama Corporation, Wijkermeerstraat 8 2131 HA Hoofddorp The Netherlands phone: +31 204460404, email: reg@iiyama.com (GPRS Declaration) |
| Karta produktu PDF | Pobierz |
| Pełna specyfikacja i instrukcja obsługi | Pobierz |
| PCAP driver for Windows XP.zip | Pobierz |
| Rysunek techniczny | Pobierz |
| Etykieta energetyczna EU | Pobierz |
| Driver instruction EETI_09_2018.pdf | Pobierz |
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się