-
Gwarancja 5 lat
-
Wsparcie pozakupowe
-
FV z odroczonym terminem płatności dla szkół
1 874,00 zł
Metody płatności:
ProLite T1532MSC-B1S 15″ to monitor multi-touch oparty o technologię pojemnościową (projected capacitive), która dzięki szklanej powłoce pokrywającej ekran gwarantuje nie tylko doskonałą jakość obrazu, ale też trwałość i odporność na zarysowania. Co więcej ewentualne zarysowania ekranu nie mają wpływu na działanie funkcji dotykowej. Regulacja położenia ekranu (do 90° w górę) w połączeniu z możliwością instalacji na ścianie gwarantuje komfort użytkowania panelu i oszczędność miejsca. Przyciski obsługi umieszczone są z boku obudowy ekranu, można też je zablokować. Ponadto szklana konstrukcja od krawędzi do krawędzi tworzy przyciągające wzrok wykończenie o wysokiej przepuszczalności światła, gwarantując doskonałą klarowność obrazu i wspaniałe kolory.
Ekran możesz zamocować na dowolnym uchwycie/ramieniu montażowym zgodnym ze standardem VESA.
| Przekątna | 15″, 38cm |
| Panel | TN LED |
| Rozdzielczośćfizyczna | 1024×768 |
| Format obrazu | 4:3 |
| Jasność | 315 cdm² z panelem dotykowym |
| Kontrast statyczny | 800:1 |
| Czas reakcji | 8ms |
| Kąty widzenia | ▷ 176° △ 176° |
| Powierzchnia robocza szer. x wys. | 304.1 x 228.1mm |
| Synchronizacja pozioma | 31 – 60KHz |
| Plamka | 0.297mm |
| Interfejs dotykowy | USB |
| Punkty dotykowe | 10 |
| Dotyk wykonywany | rysik, palcem, w rękawiczce (lateks) |
| Przepuszczalność światła | 90% |
| Technologia dotykowa | pojemnościowa |
| HDCP | tak |
| Analogowe wejścia sygnału | VGAx1 |
| Cyfrowe wejścia sygnału | HDMIx1DisplayPortx1 |
| Wyjścia audio | Głośniki wbudowane |
| Blokada przycisków OSD | tak |
| Języki menu OSD | EN, DE, FR, ES, IT, CN, JP |
| Przyciski | Menu, W górę/ Jasność, W dół/ Wycisz, Wybierz, Power |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Wszystkie monitory iiyama są Plug & Play i kompatybilne z systemami Windows i Linux. Szczegóły odnośnie wsparcia systemów operacyjnych przez monitory dotykowe znajdują się w pliku dostępnym w sekcji Do pobrania. |
| Udogodnienia | kompatybilny z Kensington-lock™ |
| Parametry regulowane | obraz (kontrast, janość, ustawienie poziome, ustawienie pionowe, faza, taktowanie, autokofiguracja), zaawansowane (temperatura koloru, ostrość), OSD, (czas OSD, pozycja OSD, OSD ustawienie poziome, OSD ustawienie poziome), opcje (przywróć, język, wybierz źródło, tryb wyświetlania, głośność, wycisz, factory) |
| System zarządzania kablami | tak |
| Plug&Play | DDC2B |
| Kąt pochylenia | 90° w górę; 5° w dół |
| Standard VESA | 100 x 100mm |
| Wygląd | Edge to edge glass |
| Obudowa | czarna, matowa |
| Osłona na kable | tak |
| Kable | zasilający, USB,HDMI, Audio, DP |
| Instrukcje | skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa |
| Zasilacz | wewnętrzny |
| Zasilanie | AC 100 – 240V, 50/60Hz |
| Zużycie energii | 16W typowo, 1.5W stand by, 0.3W off mode |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Certyfikaty | CE, EAC, RoHS support, ErP, WEEE, cULus, VCCI, REACH, UKCA |
| Wymiary produktu szer. x wys. x gł. | 351 x 306.5 x 200mm |
| Waga (bez pudła) | 3.7kg |
| Produkty z serii | T1732MSC-B1S,T1732MSC-B1SAG,T1932MSC-W1SAG,T1932MSC-B1S |
| Odporność na kurz i wodę | IP54 (front) |
| REACH SVHC | powyżej 0.1% ołowiu |
| Przekątna | 15″ |
| Kod EAN | 4948570122097 |
| Podmiot odpowiedzialny | iiyama Corporation, Wijkermeerstraat 8 2131 HA Hoofddorp The Netherlands phone: +31 204460404, email: reg@iiyama.com (GPRS Declaration) |
| Karta produktu PDF | Pobierz |
| Pełna specyfikacja i instrukcja obsługi | Pobierz |
| PCAP driver for Windows XP.zip | Pobierz |
| Etykieta energetyczna EU | Pobierz |
| Etykieta energetyczna UK | Pobierz |
| Rysunek techniczny | Pobierz |
| Driver instruction EETI_09_2018.pdf | Pobierz |
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się