-
Gwarancja 5 lat
-
Wsparcie pozakupowe
-
FV z odroczonym terminem płatności dla szkół
2 342,00 zł
Metody płatności:
ProLite T1634MC-B1S to monitor 15.6″ multi-touch wykorzystujący zapewniającą trwałość i odporność na zarysowania technologię pojemnościową przy jednoczesnym zachowaniu doskonałych parametrów obrazu. Panel IPS gwarantuje precyzyjne odwzorowanie kolorów i szerokie kąty widzenia. Elastyczna podstawa może być ustawiona pod różnymi kątami, zapewniając wygodę i ergonomię użytkowania, a zintegrowany system zarządzania kablami ukrywa wszystkie kable i przewody elektryczne, zapewniając uporządkowane miejsce pracy. Front monitora posiada klasyfikację IP65 oznaczającą, że może on pracować w pomieszczeniach o dużym zapyleniu oraz że jest odporny na działania strumienia wody. Funkcja touch-through-glass zapewnia płynną i dokładną reakcję na dotyk w interaktywnych punktach sprzedaży zainstalowanych za szybą.
Ekran możesz zamocować na dowolnym uchwycie/ramieniu montażowym zgodnym ze standardem VESA.
| Przekątna | 15.6″, 39.5cm |
| Panel | IPS LED |
| Rozdzielczośćfizyczna | 1920×1080 (FullHD) |
| Format obrazu | 16:9 |
| Jasność | 405 cd/m² z panelem dotykowym |
| Kontrast statyczny | 700:1 |
| Czas reakcji | 25ms |
| Kąty widzenia | ▷ 178° △ 178° |
| Powierzchnia robocza szer. x wys. | 344.2 x 193.6mm |
| Synchronizacja pozioma | 30 – 84KHz |
| Odświeżanie | 60Hz |
| Kolory | 16.2mln |
| Plamka | 0.179mm |
| Orientacja | pozioma, face-up |
| Interfejs dotykowy | USB |
| Grubość szkła | 2.4mm |
| Punkty dotykowe | 10 |
| Dotyk wykonywany | rysik, palcem, w rękawiczce (lateks) |
| Przepuszczalność światła | 90% |
| Technologia dotykowa | pojemnościowa |
| Twardość szkła | 7H |
| HDCP | tak |
| Ekstra | powłoka zapobiegająca odciskom palców, technologiatouch-through-glass |
| Analogowe wejścia sygnału | VGAx1 |
| Cyfrowe wejścia sygnału | HDMIx1DisplayPortx1 |
| Sterowanie | Panel sterowania TOUCHV01 |
| Blokada przycisków OSD | tak |
| Języki menu OSD | EN, DE, FR, ES, IT, CN, JP |
| Przyciski | Menu, W górę/ Jasność, W dół/ Kontrast, Wybierz, Power |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Wszystkie monitory iiyama są Plug & Play i kompatybilne z systemami Windows i Linux. Szczegóły odnośnie wsparcia systemów operacyjnych przez monitory dotykowe znajdują się w pliku dostępnym w sekcji Do pobrania. |
| Parametry regulowane | obraz (kontrast, jasność, pozycja pozioma, pozycja pionowa, faza, taktowanie, automatyczna regulacja), zaawansowane (temp. kolorów, ostrość), OSD (wygaszanie, pozycja, pozycja pozioma, pozycja pionowa, przełącznik dotyku), opcja (reset, język, wybór źródła, tryb wyświetlania, ustawienia fabryczne) |
| Funkcja „palm rejection” | tak |
| Plug&Play | DDC2B |
| Kąt pochylenia | 90° w górę; 5° w dół |
| Standard VESA | 100 x 100mm |
| Wygląd | Edge to edge glass |
| Obudowa | czarna, matowa |
| Kable | zasilający, USB,HDMI, DP |
| Instrukcje | skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa |
| Pozostałe | zasilacz |
| Zasilacz | zewnętrzny |
| Zasilanie | DC 12 V |
| Zużycie energii | 18W typowo, 1.5W stand by, 0.3W off mode |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Certyfikaty | CE, EAC, RoHS support, ErP, WEEE, cULus, REACH, UKCA |
| Wymiary produktu szer. x wys. x gł. | 381 x 285.5 x 200mm |
| Waga (bez pudła) | 3.4kg |
| Waga (z pudłem) | 5.18kg |
| Wymiary pudła szer. x wys. x gł. | 445 x 355 x 150mm |
| Odporność na kurz i wodę | IP65 (front) |
| Through-Glass | 6mm |
| REACH SVHC | powyżej 0.1% ołowiu |
| Przekątna | 16″ |
| Kod EAN | 4948570122110 |
| Podmiot odpowiedzialny | iiyama Corporation, Wijkermeerstraat 8 2131 HA Hoofddorp The Netherlands phone: +31 204460404, email: reg@iiyama.com (GPRS Declaration) |
| Karta produktu PDF | Pobierz |
| Pełna specyfikacja i instrukcja obsługi | Pobierz |
| PCAP driver for Windows XP.zip | Pobierz |
| Etykieta energetyczna UK | Pobierz |
| Etykieta energetyczna EU | Pobierz |
| Driver instruction EETI_09_2018.pdf | Pobierz |
| Rysunek techniczny | Pobierz |
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się