-
Gwarancja 5 lat
-
Wsparcie pozakupowe
-
FV z odroczonym terminem płatności dla szkół
1 405,00 zł
Metody płatności:
Wyposażony w wąską ramkę iiyama LH3241S to profesjonalny wyświetlacz Digital Signage oferujący czas pracy 24/7 w orientacji poziomej i pionowej. Zaopatrzony w panel Full HD gwarantuje doskonałe kąty widzenia, wysoką jasność i nasycone, żywe kolory. Z kolei za sprawą wbudowanego odtwarzacza multimedialnego możesz odtwarzać ulubioną muzykę i wyświetlać filmy, zdjęcia oraz obrazy bezpośrednio na ekranie.
Ekran możesz zamocować na dowolnym uchwycie ściennym czy sufitowym zgodnym ze standardem VESA w danym rozmiarze. Uchwyt ten zagwarantuje także możliwość montażu monitora na wózku jezdnym, elektrycznej kolumnie czy też innych konstrukcjach zgodnym z VESA
Monitor opracowany w technologii gwarantującej certyfikat 24/7 – oznacza gotowość do pracy ciągłej 24 godziny 7 dni w tygodniu. Tylko najwyższej klasy sprzęt, zbudowany na wyselekcjonowanych podzespołach może spełniać takie kryteria
Monitory z serii Ultra Slim cechuje ultracienka ramka obudowy. Są więc one szczególnie polecane do tworzenia stanowisk składających się z kilku połączonych wyświetlaczy.
| Przekątna | 31.5″, 80cm |
| Panel | IPS LED |
| Rozdzielczośćfizyczna | 1920×1080 (FullHD) |
| Format obrazu | 16:9 |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1200:1 |
| Czas reakcji | 8ms |
| Kąty widzenia | ▷ 178° △ 178° |
| Powierzchnia robocza szer. x wys. | 698.4 x 392.9mm, 27.5 x 15.5″ |
| Synchronizacja pozioma | 30 – 80KHz |
| Kolory | 16.7mln |
| Plamka | 0.364mm |
| Orientacja | pozioma, pionowa |
| Porty USB | x1 (2.0, FW update support) |
| HDCP | 2.2 |
| Analogowe wejścia sygnału | VGAx1 |
| Cyfrowe wejścia sygnału | HDMIx3 |
| Wyjścia audio | RCA (L/R) x1Głośniki wbudowane |
| Sterowanie | RJ45(LAN) x1IR x1RS-232cx1 |
| Wejścia audio | Mini jack x1 |
| Monitor control output | IR loop through x1RS-232cx1 |
| Języki menu OSD | EN, DE, FR, ES, IT, RU, JP, NL |
| Przyciski | Zasilanie |
| Parametry regulowane | obraz (zaawansowane, jasność, poziom czerni, kontrast, kolor, nasycenie, ostrość, zakres RGB, reset, dźwięk (wysokie, niskie, balans, głośniki, wyjście audio, reset), ustawienia ogólne (język menu, zegar, harmonogram,HDMICEC link, trybyHDMI, ustawienie komunikacji, ustawienia komunikacji, ekran, automatyczne wyłączenie zasilania, gotowość sieci, zarządzanie zasilaniem, auto wykrywanie sygnału, automatyczne odtwarzanie, blokada klawiatury lokalnej, ID monitora, LED, pixel shift, ustawienia fabryczne |
| Maksymalny czas pracy bez przerwy | 24/7 |
| Odtwarzanie multimediów | Tak (nieobsługiwane w pivot) |
| Szerokość ramki (boki, góra, dół) | 14.75mm, 14,75mm, 15mm |
| Standard VESA | 200 x 200mm |
| Wygląd | cienkie ramki |
| Obudowa | plastik |
| Konstrukcja bez wentylatora | tak |
| Pilot | tak |
| Kable | zasilający,HDMI,RS-232c |
| Instrukcje | skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa |
| Zasilacz | wewnętrzny |
| Zasilanie | AC 100 – 240V, 50/60Hz |
| Zużycie energii | 39W typowo, 0.5W stand by, 0.3W off mode |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Certyfikaty | CE, TÜV-Bauart, RoHS support, ErP, WEEE, REACH, UKCA |
| Wymiary produktu szer. x wys. x gł. | 725.5 x 422 x 54mm |
| Waga (bez pudła) | 5.1kg |
| Wymiary pudła szer. x wys. x gł. | 824 x 554 x 119mm |
| MTBF | 50000 godzin (wyłączając podświetlenie) |
| Warunki pracy – temperatura | 0°C – 40°C |
| Warunki składowania – temperatura | – 20°C – 60°C |
| REACH SVHC | powyżej 0.1% ołowiu |
| Przekątna | 32″ |
| Kod EAN | 4948570123506 |
| Podmiot odpowiedzialny | iiyama Corporation, Wijkermeerstraat 8 2131 HA Hoofddorp The Netherlands phone: +31 204460404, email: reg@iiyama.com (GPRS Declaration) |
| Karta produktu PDF | Pobierz |
| Pełna specyfikacja i instrukcja obsługi | Pobierz |
| Rysunek techniczny | Pobierz |
| Etykieta energetyczna UK | Pobierz |
| Etykieta energetyczna EU | Pobierz |
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się