-
Gwarancja 5 lat
-
Wsparcie pozakupowe
-
FV z odroczonym terminem płatności dla szkół
6 570,00 zł
Metody płatności:
Twórz dynamiczne, przyciągające uwagę treści, zaprojektowane tak, aby przykuwać uwagę odbiorców. LH7565UHSB o jasności 800 cd/m² może być używany w orientacji poziomej lub pionowej w środowiskach pracujących 24/7 bez żadnych zakłóceń. Jego wszechstronność można dostosować do potrzeb wyświetlania w danej branży. Wbudowany system operacyjny Android 11 umożliwia łatwe dostosowanie wyświetlacza do własnych potrzeb i płynne uruchamianie różnych aplikacji zewnętrznych firm, w tym wielu platform CMS.Wbudowany system iiSignage² (Content Management System) zapewnia całkowitą kontrolę nad komunikatami i reklamami w sposób całkowice zdalny i bezpieczny. Funkcja Signal FailOver zapewnia aktywne wyświetlanie treści za pośrednictwem wybranych wejść w środowiskach o krytycznym znaczeniu. Wbudowany (i usuwalny) moduł WiFi sprawia, że ta seria jest gotowa do zdalnego dostarczania treści za pośrednictwem sieci.Aplikacja EShare umożliwia efektywną współpracę w przedsiębiorstwie lub szkole. Możesz teraz rozpocząć bezprzewodowe udostępnianie treści łatwiej niż kiedykolwiek wcześniej.
Dzięki systemowi Android z łatwością można dostosować ekran do własnych potrzeb, instalując na nim dedykowane aplikacje.
FailOverto funkcja, która automatycznie wykrywa źródła wejściowe. Gdy nie ma sygnału na domyślnym wejściu, automatycznie przełączy się na następne dostępne wejście.FailOverpozwala klientom nadać priorytet wielu wejściom (w tym przeglądarkom, odtwarzaczom multimediów i niestandardowym) i zapewnia, że treści są zawsze aktywnie wyświetlane.
RozdzielczośćUHD (3840×2160), zwana także 4K, charakteryzuje się czterokrotnie większą liczbą pikseli w porównaniu do powszechnie używanej rozdzielczości Full HD. To gwarancja niezwykłej ostrości i najwyższej jakości obrazu.
Ekran możesz zamocować na dowolnym uchwycie ściennym czy sufitowym zgodnym ze standardem VESA w danym rozmiarze. Uchwyt ten zagwarantuje także możliwość montażu monitora na wózku jezdnym, elektrycznej kolumnie czy też innych konstrukcjach zgodnym z VESA
Monitor opracowany w technologii gwarantującej certyfikat 24/7 – oznacza gotowość do pracy ciągłej 24 godziny 7 dni w tygodniu. Tylko najwyższej klasy sprzęt, zbudowany na wyselekcjonowanych podzespołach może spełniać takie kryteria
Dzięki bardzo wysokiej jasności, panel idealnie nadaje się do zastosowania w mocno oświetlonych pomieszczeniach – takich jak na przykład wystawy sklepowe. Treści wyświetlane na ekranie są doskonale czytelne, nawet jeśli światło pada na nie bezpośrednio. Wyświetlacz sam dostosowuje podświetlenie ekranu do zmieniających się warunków zewnętrznych, dzięki czemu obraz jest zawsze jasny i klarowny.
iiSignage²to najnowsza platforma online do zarządzania treściami digital signage, która umożliwia ich łatwą prezentację oraz bezpieczne zarządzanie podłączonymi wyświetlaczami. System do zarządzania treścią (CMS) daje Ci całkowitą kontrolę nad wyświetlanym przekazem, w sposób zdalny i bezpieczny. Nie ważne czy wyświetlasz menu w restauracji, które zmienia się automatycznie dostosowując do pory dnia czy treści reklamowe w swoim sklepie czy salonie. Nieważne czy masz podłączone do konta 2 czy 150 monitorów – z jednego miejsca kontrolujesz je wszystkie. To prawdziwy gamechanger w zarządzaniu kontentem na monitorach wielkoformatowych – dodatkowo o, całkowicie ZA DARMO dla monitorów iiyama! (zobacz film prezentujący podstawowe funkcje systemuTUTAJoraz stronę poświęconą temu systemowiTUTAJ)
Monitory z serii Ultra Slim cechuje ultracienka ramka obudowy. Są więc one szczególnie polecane do tworzenia stanowisk składających się z kilku połączonych wyświetlaczy.
AplikacjaEShareobsługuje technologie AirPlay, Chromecast i Miracast, aby ułatwić streamowanie zawartości z Twojego urządzenia na duży ekran. Aplikacja kliencka dostępna jest do pobrania za darmo na wszystkie platformy (link). Umożliwi Ci udostępnienie ekranu komputera pc, macbooka, tabletu, telefonu w formie całego ekranu , rozszerzonego ekranu lub udostępnionego okna. Umożliwia tez zwrotną komunikację dla innych odbiorców treści, którzy na swoich urządzeniach mogą oglądać z blika prezentowane na ekranie treści.
| Przekątna | 74.5″, 189cm |
| Panel | IPS LED |
| Rozdzielczośćfizyczna | 3840×2160 (4K) |
| Format obrazu | 16:9 |
| Jasność | 800 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1200:1 |
| Czas reakcji | 8ms |
| Kąty widzenia | ▷ 178° △ 178° |
| Powierzchnia robocza szer. x wys. | 1650 x 928mm, 65 x 36.5″ |
| Synchronizacja pozioma | 28 – 160kHz |
| Kolory | 1.07G (8 Bits+FRC) (NTSC 72%) |
| Plamka | 0.429mm |
| Orientacja | pozioma, pionowa |
| Porty USB | 2x 2.0 |
| HDCP | v.2.2 |
| Cyfrowe wejścia sygnału | HDMIx2DisplayPortx1 |
| Wyjścia audio | Głośniki wbudowaneMini jack x1 |
| Sterowanie | RJ45(LAN) x1RS-232cx1 (2.5mm sub-mini jack) |
| Języki menu OSD | EN, DE, FR, ES, IT, CN, RU, JP, CZ, NL, PL, SV, FI, DA, NB |
| Przyciski | Zasilanie |
| WiFi | tak (Wbudowany, 802.11ac) |
| Parametry regulowane | obraz (jasność, kontrast, ostrość, poziom czerni, ton, kolor, redukcja szumów, selekcja gamma, temperatura koloru, kontrola koloru, powiększ, reset ustawień obrazu), ekran (tryb powiększenia, niestandardowe powiększenie, reset ustawień ekranu), dźwięk (balas, wysokie tony, niskie tony, głośność, maksymalna głośność, minimalna głośność, wyciszenie, reset ustawień dźwięku, synchronizacja wyjścia audio, ustawienia głośnika,), konfiguracja 1 (stan włącz., oszczędzanie panelu, RS232 routing, źródło uruchomienia, WOL, reset konfiguracji, ustawienia fabryczne), konfiguracja 2 (wygaszenie OSD, pozycja pozioma OSD, pozycja pionowa OSD, obrót, informacja OSD, logo i animacje, ustawienia logo, ustawienia animacji, ID monitora, Group ID, informacje monitora, wersja DP, DP monitors, wersjaHDMI, reset konfiguracji), opcje zaawansowane (no signal image, kontrola pilota, dioda zasilania, nakładanie, wyłącznik czasowy, harmonogram,HDMIz One Wire,HDMIz One Wire Power Off, auto wykrywanie sygnału, język, przeźroczystość menu OSD, oszczędzanie energii, ustawienia SDM, reset opcji zaawansowanych), ustawienia Android (sieć i internet, aplikacje i notyfikacje, wyświetlacz, signage display, ochrona, język i wejście, data i godzina, o urządzeniu) |
| Maksymalny czas pracy bez przerwy | 24/7 |
| Odtwarzanie multimediów | tak |
| Zintegrowane oprogramowanie | Android 11 OS,iiSignage², iiControl, iiShare,FailOver,EShare |
| Plug&Play | DDC2B |
| FailOver | tak |
| Szerokość ramki (boki, góra, dół) | 14.9mm, 14.9mm, 14.9mm |
| Standard VESA | 600 x 400mm |
| Wygląd | cienkie ramki |
| Obudowa | metal |
| Konstrukcja bez wentylatora | tak |
| Pilot | tak |
| Kable | zasilający (1.8m),HDMI(1.8m),RS-232c(1.8m) |
| Instrukcje | skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa |
| Pozostałe | Naklejki na otwory montażowe, druciane klamry |
| Zasilacz | wewnętrzny |
| Zasilanie | AC 100 – 240V, 50/60Hz |
| Zużycie energii | 107W typowo, 0.5W stand by, 0.3W off mode |
| Zużycie energii w trybie pracy | 107W |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Certyfikaty | CE, TÜV-Bauart, RoHS support, ErP, WEEE, REACH, UKCA |
| Power in OFF Mode | 0.3W off mode |
| Wymiary produktu szer. x wys. x gł. | 1679.5 x 958.5 x 55mm |
| Waga (bez pudła) | 29kg |
| Waga (z pudłem) | 40.5kg |
| Wymiary pudła szer. x wys. x gł. | 1883 x 1140 x 186mm |
| Przekątna obszaru widocznego | 189cm; 74.5″; (75″ segment) |
| MTBF | 50.000 godzin (wyłączając podświetlenie) |
| Powiązane produkty | LH4365UHSB-B1,LH5065UHSB-B1AG,LH5565UHSB-B1,LH8665UHSB-B1,LH6565UHSB-B1 |
| Hardware | CPU: A73*4+A53*4, GPU: G52 MP8, RAM: 4GB, ROM: 32GB |
| Warunki pracy – temperatura | 0°C – 40°C |
| Warunki składowania – temperatura | – 20°C – 60°C |
| Energy efficiency class (Regulation (EU) 2017/1369) | E |
| Przekątna | 75″ |
| Kod EAN | 4948570123599 |
| Podmiot odpowiedzialny | iiyama Corporation, Wijkermeerstraat 8 2131 HA Hoofddorp The Netherlands phone: +31 204460404, email: reg@iiyama.com (GPRS Declaration) |
| Karta produktu PDF | Pobierz |
| Pełna specyfikacja i instrukcja obsługi | Pobierz |
| Rysunek techniczny | Pobierz |
| Etykieta energetyczna EU | Pobierz |
| Etykieta energetyczna UK | Pobierz |
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się