-
Gwarancja 5 lat
-
Wsparcie pozakupowe
-
FV z odroczonym terminem płatności dla szkół
2 589,00 zł
Metody płatności:
8.3 miliona pikseli (3840 x 2160) rozmieszczonych na matrycy VA sprawia, że G-Master G4380UHSU jest idealnym ekranem dla graczy PC, którzy chcą przejść na poziom 4K. Monitor wyposażony w czas reakcji 0.4 ms MPRT i częstotliwość odświeżania 144Hz przez DisplayPort, pozwala podejmować decyzje w ułamku sekundy i zapomnieć o efektach smużenia czy problemach z rozmazaniem obrazu.Funkcja Black Tuner zapewnia większy komfort oglądania obrazów w zacienionych obszarach, a dzięki FreeSync Premium na pokładzie możesz mieć pewność, że Twoje ulubione gry będą od teraz wyglądać niezwykle wyraziście i realistycznie.
RozdzielczośćUHD (3840x2160), zwana także 4K, charakteryzuje się czterokrotnie większą liczbą pikseli w porównaniu do powszechnie używanej rozdzielczości Full HD. To gwarancja niezwykłej ostrości i najwyższej jakości obrazu.
Jesteśmy pewni jakości swoich monitorów do tego stopnia, że nie boimy się przyznać certyfikatu extra jakości na nasze panele.Udzielamy wyjątkowej, dodatkowej "30-dniowej promesy zero martwych pikseli" na wszystkie monitory biurkowe (niedotykowe) zakupione w iiyama-sklep. Jest ona oczywiście niezależna od bazowej wynoszącej 36 mscEwentualne wymiany realizowane są natychmiastowo i bezpłatnie w systemie drzwi do drzwi
Panel VA gwarantuje doskonały współczynnik kontrastu, dzięki czemu wszystkie niuanse między jasnymi i ciemnymi kolorami są doskonale widoczne. VA to także szerokie kąty widzenia a przede wszystkim doskonała czerń.
Częstotliwość odświeżania na poziomie 144Hz powoduje, że monitor jest w stanie odświeżyć sygnał do kilku razy częściej w porównaniu do standardowych monitorów. Dzięki temu uzyskiwana jest doskonała płynność obrazu oraz brak efektu smużenia nawet w czasie wyświetlania najbardziej wymagających grafik.
Szybkiczas reakcjito kwestia kluczowa w każdej rozgrywce. Dzięki niemu obraz pozostaje zawsze ostry, a wrażenia z gry niezapomniane. Absolutny MUST HAVE dla każdego rasowego gracza!
Światło niebieskie, jako część widma światła widzialnego jest czymś zupełnie naturalnym w przyrodzie, lecz naukowo udowodniono, że nadmierna ekspozycja na jego działania może powodować negatywne skutki w zdrowiu człowieka. Precyzując problemy zaczynać się mogą od suchości i pieczenia oczu aż po zwyrodnienia siatkówki i plamki żółtej. IIYAMA dba o zdrowie swoich Klientów, dlatego stosuje wbudowaną natywnie w monitor funkcję redukcji niebieskiego światła (Blue Light Reducer), która ogranicza emisję światła, które jest najbardziej niezdrowe dla oczu.
Technologia Flicker-free niweluje problem migotania dzięki zastosowaniu kontroli jasności ekranu poprzez regulację natężenia prądu (DC dimming). Funkcja redukcji niebieskiego światła ogranicza emisję światła, które jest najbardziej niezdrowe dla oczu.
Technologia AMDFreeSync/ AdaptiveSync eliminuje zacięcia w odtwarzaniu najbardziej skomplikowanych animacji i gwarantuje płynny obraz niezależnie od ilości klatek wyświetlanych na sekundę. To technologia, która synchronizuje częstotliwość odświeżania wyświetlacza z częstotliwością klatek GPU. Dzięki temu możliwe jest wyeliminowanie szarpania i rwania animacji w grach. Free Sync/ Adaptive Sync opiera się na złożonym algorytmie matematycznym, który przewiduje zdolność karty wideo do przygotowania kolejnej klatki przeznaczonej do wizualizacji, a biorąc to pod uwagę, dostosowuje częstotliwość odświeżania wyświetlacza.
Grasz z przyjaciółmi? Użyj głośników. Nie chcesz nikomu przeszkadzać? Podłącz słuchawki i podkręć głośność.
Ekran możesz zamocować na dowolnym uchwycie/ramieniu montażowym zgodnym ze standardem VESA.
| Przekątna | 42.5", 108cm |
| Panel | VA LED |
| Rozdzielczośćfizyczna | 3840x2160 (4K) |
| Format obrazu | 16:9 |
| Jasność | 550 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 4000:1 |
| KontrastACR | 80M:1 |
| Czas reakcji | 0.4ms |
| Kąty widzenia | ▷ 178° △ 178° |
| Powierzchnia robocza szer. x wys. | 941.18 x 529.42mm, 37.1 x 20.8" |
| Synchronizacja pozioma | 30 - 135KHz |
| Odświeżanie | 144Hz |
| Kolory | 1.07B |
| Plamka | 0.245mm |
| HDR | tak |
| Wejście sygnału | DisplayPortx2HDMIx2 |
| Porty USB | x4 (v.3.2 (Gen 1, 5Gbit; DC5V, 900mA) x1, v.3.2 (Gen 1, 5Gbit; DC5V, 1.5A) x1, v.2.0 (DC5V, 500mA) x2) |
| HDCP | tak |
| Wyjście słuchawkowe | tak |
| Ekstra | uchwyt na słuchawki |
| Flicker free | tak |
| Redukcja niebieskiego światła | tak |
| FreeSync | tak |
| Języki menu OSD | EN, DE, FR, ES, IT, PT, RU, JP, CZ, NL, PL |
| Przyciski | Wybór wejścia, +/Głośność, -/i-Style Colour, Menu, Zasilanie |
| Wbudowane głośniki | 2 x 7W |
| Udogodnienia | kompatybilny z Kensington-lock™, DDC/CI, DDC2B, Mac OSX |
| Parametry regulowane | regulacja obrazu (kontrast, jasność, OD,ACR, ECO, redukcja światła niebieskiego,black tuner, MBR, gamma), wybór wejścia, ustawienia audio (głośność, wyciszenie), zachowaj ustawienia użytkownika, regulacje kolorów (temperatura kolorów, 6-osiowa, ustawienia użytkownika), ustawienia obrazu (i-Style Colour, technologia X-Res, ostre i miękkie, zakresHDMI, tryb napędu bezpośredniego), regulacja obrazu, język, menu ustawień (pozycja pozioma OSD, pozycja pionowa OSD, czas wygaszania OSD, logo otwarcia,HDR,FreeSyncPremium, LED, DDC/CI, tryb czuwania USB), informacje, przywróć |
| Obsługa technologii Adaptive Sync | DP: 3840 x 2160 @48-120Hz |
| Adaptive Sync (FreeSync) | DP: 3840 x 2160 @48-120Hz |
| Kąt pochylenia | 10° w górę; 2° w dół |
| Kolor | czarny, matowy |
| Standard VESA | 200 x 100mm |
| Zakres regulacji | pochył |
| Pilot | tak |
| Kable | zasilający, USB,HDMI, DP |
| Pozostałe | skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa |
| Zasilacz | wewnętrzny |
| Zasilanie | AC 100 - 240V, 50/60Hz |
| Zużycie energii | 85W typowo |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Certyfikaty | CE, TÜV-Bauart, EAC, PSE, RoHS support, ErP, WEEE, VCCI, REACH, UKCA |
| Wymiary produktu szer. x wys. x gł. | 977.5 x 621.5 x 251mm |
| Waga (bez pudła) | 14.9kg |
| Waga (z pudłem) | 20.5kg |
| Wymiary pudła szer. x wys. x gł. | 1071 x 760 x 240mm |
| REACH SVHC | powyżej 0.1% ołowiu |
| Waga (bez stopy) | 13.1kg |
| Energy efficiency class (Regulation (EU) 2017/1369) | F |
| Przekątna | 43" |
| Podmiot odpowiedzialny | iiyama Corporation, Wijkermeerstraat 8 2131 HA Hoofddorp The Netherlands phone: +31 204460404, email: reg@iiyama.com (GPRS Declaration) |
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się