-
Gwarancja 5 lat
-
Wsparcie pozakupowe
-
FV z odroczonym terminem płatności dla szkół
2 589,00 zł
Metody płatności:
Wejdź do świata gamingu z monitorem G-Master G4380UHSU. Jego 43” ekran o rozdzielczości UHD (3840×2160) zapewnia ostry, szczegółowy obraz. Idealnie rozwiązanie dla osób, które oczekują wyraźnego i przestronnego widoku. Szybki czas reakcji 0,3ms MPRT oraz odświeżanie 144Hz gwarantują płynną, responsywną rozgrywkę z minimalnym rozmyciem ruchu i efektem ghostingu. Matryca VA oferuje wysoki kontrast i głęboką czerń, a funkcja Black Tuner poprawia widoczność w ciemniejszych obszarach ekranu, ułatwiając dostrzeżenie przeciwników i utrzymanie kontroli. Niezależnie od tego, czy rywalizujesz w dynamicznych tytułach, czy eksplorujesz szczegółowe otwarte światy, ten monitor łączy jakość obrazu i szybkość, które idealnie dopasują się do Twojego zestawu.
RozdzielczośćUHD (3840x2160), zwana także 4K, charakteryzuje się czterokrotnie większą liczbą pikseli w porównaniu do powszechnie używanej rozdzielczości Full HD. To gwarancja niezwykłej ostrości i najwyższej jakości obrazu.
Częstotliwość odświeżania na poziomie 144Hz powoduje, że monitor jest w stanie odświeżyć sygnał do kilku razy częściej w porównaniu do standardowych monitorów. Dzięki temu uzyskiwana jest doskonała płynność obrazu oraz brak efektu smużenia nawet w czasie wyświetlania najbardziej wymagających grafik.
Światło niebieskie, jako część widma światła widzialnego jest czymś zupełnie naturalnym w przyrodzie, lecz naukowo udowodniono, że nadmierna ekspozycja na jego działania może powodować negatywne skutki w zdrowiu człowieka. Precyzując problemy zaczynać się mogą od suchości i pieczenia oczu aż po zwyrodnienia siatkówki i plamki żółtej. IIYAMA dba o zdrowie swoich Klientów, dlatego stosuje wbudowaną natywnie w monitor funkcję redukcji niebieskiego światła (Blue Light Reducer), która ogranicza emisję światła, które jest najbardziej niezdrowe dla oczu.
Technologia Flicker-free niweluje problem migotania dzięki zastosowaniu kontroli jasności ekranu poprzez regulację natężenia prądu (DC dimming). Funkcja redukcji niebieskiego światła ogranicza emisję światła, które jest najbardziej niezdrowe dla oczu.
Technologia AMDFreeSync/ AdaptiveSync eliminuje zacięcia w odtwarzaniu najbardziej skomplikowanych animacji i gwarantuje płynny obraz niezależnie od ilości klatek wyświetlanych na sekundę. To technologia, która synchronizuje częstotliwość odświeżania wyświetlacza z częstotliwością klatek GPU. Dzięki temu możliwe jest wyeliminowanie szarpania i rwania animacji w grach. Free Sync/ Adaptive Sync opiera się na złożonym algorytmie matematycznym, który przewiduje zdolność karty wideo do przygotowania kolejnej klatki przeznaczonej do wizualizacji, a biorąc to pod uwagę, dostosowuje częstotliwość odświeżania wyświetlacza.
Grasz z przyjaciółmi? Użyj głośników. Nie chcesz nikomu przeszkadzać? Podłącz słuchawki i podkręć głośność.
Ekran możesz zamocować na dowolnym uchwycie/ramieniu montażowym zgodnym ze standardem VESA.
| Przekątna | 42.5", 108cm |
| Panel | VA LED |
| Rozdzielczośćfizyczna | 3840x2160 (4K) |
| Format obrazu | 16:9 |
| Jasność | 550 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 4000:1 |
| KontrastACR | 80M:1 |
| Czas reakcji | 0.3ms |
| Kąty widzenia | ▷ 178° △ 178° |
| Powierzchnia robocza szer. x wys. | 941.2 x 529.4mm, 37.1 x 20.8" |
| Synchronizacja pozioma | 30 - 335kHz |
| Odświeżanie | 144Hz |
| Kolory | 1.07B |
| Plamka | 0.245mm |
| HDR | tak |
| Wejście sygnału | DisplayPortx2HDMIx2 |
| Porty USB | x4 ((2x Type A v.3.2 Gen 1 (5Gbps, 4.5W), 2x Type C (5Gbps, 7.5W)) |
| HDCP | tak |
| Wyjście słuchawkowe | tak |
| Ekstra | i-style Colour |
| Flicker free | tak |
| Redukcja niebieskiego światła | tak |
| Języki menu OSD | EN, DE, FR, ES, IT, PT, RU, JP, CZ, NL, PL |
| Przyciski | Wskaźnik Zasilania, Kontrolka Pilota, Wybór Wejść, +/Głośność, -/Skrót, Menu, Zasilanie |
| Wbudowane głośniki | 2 x 7W |
| Udogodnienia | kompatybilny z Kensington-lock™, DDC/CI, DDC2B, Mac OSX |
| Parametry regulowane | regulacje obrazu (kontrast, jasność, OD,HDR, AdaptiveSync,ACR,redukcja niebieskiego światła, redukcja rozmycia ruchu, gamma), wybór wejść (źródło sygnału), regulacje audio (głośność, wycisz), zapisz ustawienia użytkownika (tryby użytkownika), temperatura kolorów (6-osiowa, temperatura kolorów, ustawienia użytkownika, black tuner), regulacje obrazu (i-Style Colour, technologia x-res, ostrość, zakresHDMI, tryb direct drive, regulacje trybu audio), język, ustawienia menu (pozycja pozioma OSD, pozycja pionowa OSD, wygaszenie OSD, logo startowe OSD, dioda zasilania, sterowanie DDC/CI, ładowanie USB, HDMI2.1, kompresja DSC), informacje, przywróć |
| System zarządzania kablami | tak |
| Adaptive Sync (FreeSync) | DP: 3840 x 2160 @48-120Hz |
| Kąt pochylenia | 10° w górę; 2° w dół |
| Kolor | czarny, matowy |
| Standard VESA | 200 x 100mm |
| Zakres regulacji | pochył |
| Pilot | tak |
| Kable | zasilający (1.8m), USB (1.8m),HDMI(1.8m), DP (1.8m) |
| Pozostałe | skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa |
| Zasilacz | wewnętrzny |
| Zasilanie | AC 100 - 240V, 50/60Hz |
| Zużycie energii | 89W typowo, 0.5W stand by, 0.3W off mode |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Certyfikaty | CE, TÜV-Bauart, EAC, PSE, RoHS support, ErP, WEEE, VCCI, REACH, UKCA |
| Wymiary produktu szer. x wys. x gł. | 977.5 x 621.5 x 251mm |
| Waga (bez pudła) | 14.8kg |
| Waga (z pudłem) | 20kg |
| Wymiary pudła szer. x wys. x gł. | 1071 x 760 x 240mm |
| REACH SVHC | powyżej 0.1% ołowiu |
| Waga (bez stopy) | 13.0kg |
| Przekątna | 43" |
| Podmiot odpowiedzialny | iiyama Corporation, Wijkermeerstraat 8 2131 HA Hoofddorp The Netherlands phone: +31 204460404, email: reg@iiyama.com (GPRS Declaration) |
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się