-
Gwarancja 5 lat
-
Wsparcie pozakupowe
-
FV z odroczonym terminem płatności dla szkół
859,00 zł
Metody płatności:
Monitor G-Master GB2795HSU-B1 został zaprojektowany, aby pomóc Ci uwolnić swój cały gamingowy potencjał. Dzięki technologii FreeSync Premium i odświeżaniu na poziomie 280 Hz, możesz cieszyć się płynną, dynamiczną rozgrywką bez efektu rozrywania obrazu. 27” panel VA gwarantuje wyraźny i ostry obraz, a czas reakcji na poziomie 0,2 ms daje Ci przewagę w każdej rywalizacji, eliminując jakiekolwiek opóźnienia. Monitor został wyposażony w ergonomicznie regulowaną podstawę z zakresem 150mm, co pozwala idealnie dostosować wysokość ekranu do Twojej konfiguracji, zapewniając maksymalny komfort podczas długich sesji gamingowych.
Jesteśmy pewni jakości swoich monitorów do tego stopnia, że nie boimy się przyznać certyfikatu extra jakości na nasze panele.Udzielamy wyjątkowej, dodatkowej "30-dniowej promesy zero martwych pikseli" na wszystkie monitory biurkowe (niedotykowe) zakupione w iiyama-sklep. Jest ona oczywiście niezależna od bazowej wynoszącej 36 mscEwentualne wymiany realizowane są natychmiastowo i bezpłatnie w systemie drzwi do drzwi
Panel VA gwarantuje doskonały współczynnik kontrastu, dzięki czemu wszystkie niuanse między jasnymi i ciemnymi kolorami są doskonale widoczne. VA to także szerokie kąty widzenia a przede wszystkim doskonała czerń.
Szybkiczas reakcjito kwestia kluczowa w każdej rozgrywce. Dzięki niemu obraz pozostaje zawsze ostry, a wrażenia z gry niezapomniane. Absolutny MUST HAVE dla każdego rasowego gracza!
Światło niebieskie, jako część widma światła widzialnego jest czymś zupełnie naturalnym w przyrodzie, lecz naukowo udowodniono, że nadmierna ekspozycja na jego działania może powodować negatywne skutki w zdrowiu człowieka. Precyzując problemy zaczynać się mogą od suchości i pieczenia oczu aż po zwyrodnienia siatkówki i plamki żółtej. IIYAMA dba o zdrowie swoich Klientów, dlatego stosuje wbudowaną natywnie w monitor funkcję redukcji niebieskiego światła (Blue Light Reducer), która ogranicza emisję światła, które jest najbardziej niezdrowe dla oczu.
Technologia Flicker-free niweluje problem migotania dzięki zastosowaniu kontroli jasności ekranu poprzez regulację natężenia prądu (DC dimming). Funkcja redukcji niebieskiego światła ogranicza emisję światła, które jest najbardziej niezdrowe dla oczu.
Stopka z regulacją wysokości umożliwia dostosowanie położenia ekranu do własnych preferencji. Rotacja ekranu umożliwia zmianę pozycji ekranu z poziomej (pejzaż) do pionowej (portret). To funkcja szczególnie przydatna w pracy z długimi arkuszami lub tekstem.
Grasz z przyjaciółmi? Użyj głośników. Nie chcesz nikomu przeszkadzać? Podłącz słuchawki i podkręć głośność.
Ekran możesz zamocować na dowolnym uchwycie/ramieniu montażowym zgodnym ze standardem VESA.
| Przekątna | 27", 68.6cm |
| Panel | VA LED |
| Rozdzielczośćfizyczna | 1920x1080 (FullHD) |
| Format obrazu | 16:9 |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 4000:1 |
| KontrastACR | 80M:1 |
| Czas reakcji | 0.2ms |
| Kąty widzenia | ▷ 178° △ 178° |
| Powierzchnia robocza szer. x wys. | 597.9 x 336.3mm, 23.5 x 13.2" |
| Synchronizacja pozioma | 30 - 292kHz |
| Odświeżanie | 280Hz |
| Kolory | 16.7mln |
| Plamka | 0.311mm |
| HDR | tak |
| Wejście sygnału | HDMIx1DisplayPortx1 |
| Porty USB | x4 (v.3.2 (Gen 1, 5Gbit; DC5V, 900mA)) |
| HDCP | tak |
| Wyjście słuchawkowe | tak |
| Flicker free | tak |
| Redukcja niebieskiego światła | tak |
| Języki menu OSD | EN, DE, FR, ES, IT, RU, JP, CZ, NL, PL |
| Przyciski | Wskaźnik zasilania, Joystick (Menu / W górę / W dół / Lewy / Prawy), Wybór wejść, Głośność +, Głośność -, Zasilanie |
| Wbudowane głośniki | 2 x 2W |
| Udogodnienia | kompatybilny z Kensington-lock™, DDC2B, Mac OSX |
| Parametry regulowane | regulacje obrazu (kontrast, jasność, OD,ACR, tryb Eco,redukcja niebieskiego światła,Black Tuner, redukcja rozmycia ruchu, gamma), regulacje audio (głośność, wycisz), zapisz ustawienia użytkownika (tryby użytkownika), regulacje kolorów (temperatura kolorów, 6-osiowa, ustawienia użytkownika), regulacje obrazu (i-Style Colour, technologia X-Res, ostrość, zakresHDMI, tryb Direct Drive, regulacje trybu wideo, HDR), język, ustawienia (pozycja pozioma OSD, pozycja pionowa OSD, wygaszenie OSD, logo startowe, rotacja OSD,FreeSyncPremium, dioda zasilania, DDC/CI, ładowanie przez USB), informacje, przywróć |
| System zarządzania kablami | tak |
| Adaptive Sync (FreeSync) | FreeSyncPremium - HDMI: 1920 x 1080 @48-240Hz, DP: 1920 x 1080 @48-280Hz |
| Regulacja wysokości | 150mm |
| Rotacja (funkcja PIVOT) | 90° |
| Obrót stopy | 90°; ▷ 45°, ◁ 45° |
| Kąt pochylenia | 23° w górę; 5° w dół |
| Kolor | czarny, matowy |
| Standard VESA | 100 x 100mm |
| Zakres regulacji | wysokość,pivot(rotacja), pochył |
| Kable | zasilający (1.8m), USB (1.8m),HDMI(1.8m), DP (1.8m) |
| Pozostałe | skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa |
| Zasilacz | wewnętrzny |
| Zasilanie | AC AC - 100V, 240/V, 50Hz |
| Zużycie energii | 30W typowo, 0.5W stand by, 0.3W off mode |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Certyfikaty | CE, TÜV-Bauart, EAC, VCCI-B, PSE, RoHS support, ErP, WEEE, REACH, UKCA |
| Wymiary produktu szer. x wys. x gł. | 614.5 x 400.5 (550.5) x 213mm |
| Waga (bez pudła) | 5.4kg |
| Waga (z pudłem) | 7.5kg |
| Wymiary pudła szer. x wys. x gł. | 690 x 432 x 168mm |
| REACH SVHC | powyżej 0.1% ołowiu |
| Przekątna | 27" |
| Podmiot odpowiedzialny | iiyama Corporation, Wijkermeerstraat 8 2131 HA Hoofddorp The Netherlands phone: +31 204460404, email: reg@iiyama.com (GPRS Declaration) |
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się