-
Gwarancja 5 lat
-
Wsparcie pozakupowe
-
FV z odroczonym terminem płatności dla szkół
659,00 zł
Metody płatności:
XU2763HSU-B1 to produkt dla osób świadomych ekologicznie wspierający dążenia do bardziej zrównoważonej przyszłości. Aby to osiągnąć, do pakowania tego produktu nie użyto plastiku, a sama obudowa produktu jest wykonana w 85% z materiałów pochodzących z recyklingu. Monitor posiada również certyfikat TCO i spełnia kryteria EPEAT® Silver. W trosce o zdrowie oczu, monitor spełnia wymogi certyfikatów Eye Safe i Eye Comfort. Oparty na technologii paneli IPS monitor Full HD XU2763HSU-B1 zapewnia szerokie kąty widzenia i bardzo dokładne odwzorowanie kolorów.
W oparciu o testy optyczne i badania prowadzone przez optometrystów i okulistów z całego świata,certyfikat Eye Safeoznacza, że produkt zapewnia nieprzerwaną ochronę przed niebieskim światłem, redukując wysokoenergetyczne niebieskie światło, zachowując przy tym nienaruszoną wydajność kolorów. Spełnia również wymaganiacertyfikatu Eye Comfort, potwierdzając, że produkt ma zredukowane niebieskie światło i jest wolny od migotania, w celu ochrony oczy i umożliwia użytkownikowi zmianę pozycji ciała bez pogorszenia jakości obrazu.
Jesteśmy pewni jakości swoich monitorów do tego stopnia, że nie boimy się przyznać certyfikatu extra jakości na nasze panele.Udzielamy wyjątkowej, dodatkowej "30-dniowej promesy zero martwych pikseli" na wszystkie monitory biurkowe (niedotykowe) zakupione w iiyama-sklep. Jest ona oczywiście niezależna od bazowej wynoszącej 36 mscEwentualne wymiany realizowane są natychmiastowo i bezpłatnie w systemie drzwi do drzwi
Decyzja o wyborze monitora z klasą energetyczną B oznacza efektywne oszczędzanie energii elektrycznej, nie rezygnując przy tym z doskonałej wydajności. Zaawansowana funkcja energooszczędna wykorzystuje najskuteczniejszą technologię podświetlenia LED, współpracując z wysokowydajnym filtrem kolorów, w celu utrzymania jasności i intensywnych barw, pozostawiając przy tym wydajność obrazu bez zmian.
Dziękujemy za dokonanie świadomego wyboru produktu, który stanowi krok w stronę bardziej zrównoważonej przyszłości. Aby to osiągnąć, zrezygnowaliśmy z użycia plastiku do pakowania naszego produktu, a sama obudowa składa się w 85% z materiałów pochodzących z recyklingu. Wszystkie elementy opakowania w100% nadają się do pełnego procesu recyklingu.
Ten produkt spełnia 100% kryteriów certyfikacji TCO, najbardziej wszechstronnego na świecie certyfikatu zrównoważonego rozwoju dla produktów IT. Spełnia również kryteria EPEAT® Silver obejmujące zarówno ocenę odpowiedzialności środowiskowej, jak i społecznej, określone przez EPEAT® - najważniejsze na świecie oznakowanie ekologiczne dla elektroniki. Podobnie jak każdy sprzęt elektroniczny sprzedawany w UE, jest on zgodny z dyrektywą 2002/95/WE (RoHS 1) w sprawie ograniczenia stosowania niektórych niebezpiecznych substancji. Jednakże, chociaż dyrektywa zezwala na użycie do 0,1% rtęci, ten produkt jest w 100% wolny od rtęci.
Częstotliwość odświeżania na poziomie 100Hz powoduje, że monitor jest w stanie odświeżyć sygnał do kilku razy częściej w porównaniu do standardowych monitorów. Dzięki temu uzyskiwana jest doskonała płynność obrazu oraz brak efektu smużenia nawet w czasie wyświetlania najbardziej wymagających grafik.
Monitory z serii Ultra Slim cechuje ultracienka ramka obudowy. Są więc one szczególnie polecane do tworzenia stanowisk składających się z kilku połączonych wyświetlaczy.
Światło niebieskie, jako część widma światła widzialnego jest czymś zupełnie naturalnym w przyrodzie, lecz naukowo udowodniono, że nadmierna ekspozycja na jego działania może powodować negatywne skutki w zdrowiu człowieka. Precyzując problemy zaczynać się mogą od suchości i pieczenia oczu aż po zwyrodnienia siatkówki i plamki żółtej. IIYAMA dba o zdrowie swoich Klientów, dlatego stosuje wbudowaną natywnie w monitor funkcję redukcji niebieskiego światła (Blue Light Reducer), która ogranicza emisję światła, które jest najbardziej niezdrowe dla oczu.
Technologia Flicker-free niweluje problem migotania dzięki zastosowaniu kontroli jasności ekranu poprzez regulację natężenia prądu (DC dimming). Funkcja redukcji niebieskiego światła ogranicza emisję światła, które jest najbardziej niezdrowe dla oczu.
Technologia AMDFreeSync/ AdaptiveSync eliminuje zacięcia w odtwarzaniu najbardziej skomplikowanych animacji i gwarantuje płynny obraz niezależnie od ilości klatek wyświetlanych na sekundę. To technologia, która synchronizuje częstotliwość odświeżania wyświetlacza z częstotliwością klatek GPU. Dzięki temu możliwe jest wyeliminowanie szarpania i rwania animacji w grach. Free Sync/ Adaptive Sync opiera się na złożonym algorytmie matematycznym, który przewiduje zdolność karty wideo do przygotowania kolejnej klatki przeznaczonej do wizualizacji, a biorąc to pod uwagę, dostosowuje częstotliwość odświeżania wyświetlacza.
Grasz z przyjaciółmi? Użyj głośników. Nie chcesz nikomu przeszkadzać? Podłącz słuchawki i podkręć głośność.
Ekran możesz zamocować na dowolnym uchwycie/ramieniu montażowym zgodnym ze standardem VESA.
| Przekątna | 27", 68.6cm |
| Panel | IPS LED |
| Rozdzielczośćfizyczna | 1920x1080 (FullHD) |
| Format obrazu | 16:9 |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1300:1 |
| KontrastACR | 80M:1 |
| Czas reakcji | 3ms |
| Kąty widzenia | ▷ 178° △ 178° |
| Powierzchnia robocza szer. x wys. | 597.8 x 336.3mm, 23.5 x 13.2" |
| Synchronizacja pozioma | 45 - 100kHz |
| Odświeżanie | 100Hz |
| Kolory | 16.7mln |
| Plamka | 0.311mm |
| Wejście sygnału | HDMIx1DisplayPortx1 |
| Porty USB | x2 (v. 3.2 Gen 1 (5Gbps, DC5V, 900mA)) |
| HDCP | tak |
| Wyjście słuchawkowe | tak |
| Ekstra | i-style Colour |
| Flicker free | tak |
| Redukcja niebieskiego światła | tak |
| FreeSync | tak |
| Języki menu OSD | EN, DE, FR, IT, RU, JP, CZ, NL, PL |
| Przyciski | Zasilanie, Menu, W górę/Prawo/Głośność, W dół/Lewo/Eco, Wybór wejścia/Wyjście |
| Wbudowane głośniki | 2 x 2W |
| Udogodnienia | kompatybilny z Kensington-lock™, DDC/CI, DDC2B, Mac OSX |
| Parametry regulowane | regulacje obrazu (jsność, kontrast, i-Style colour,ACR, ECO, OD, technologia X-Res), ustawienia kolorów (gamma, zakres RGB, temp. kolorów), ustawienia obrazu (regulacje trybu wideo,redukcja niebieskiego światła, ostre i miękkie), ustawienia OSD (pozycja pozioma, pozycja pionowa, czas wygaszenia, tło, obrót, język), ekstra (przywróć, DDC/CI, LED, logo startowe, Adaptive Sync, informacje), wybór wejścia, regulacje audio (głośność, wycisz) |
| System zarządzania kablami | tak |
| Obsługa technologii Adaptive Sync | tak |
| Adaptive Sync (FreeSync) | tak |
| Kąt pochylenia | 20° w górę; 4° w dół |
| Kolor | czarny, matowy |
| Standard VESA | 100 x 100mm |
| Wygląd | bezramkowy z 3 stron |
| Zakres regulacji | pochył |
| Kable | zasilający, USB,HDMI |
| Pozostałe | skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa |
| Zasilacz | wewnętrzny |
| Zasilanie | AC 50 - 60V, 100/240Hz |
| Zużycie energii | 10.5W default , 0.5W stand by, 0.3W off mode |
| Klasa efektywności energetycznej | B |
| Certyfikaty | TCO Certified, CE, TÜV-Bauart, EAC, VCCI-B, PSE, RoHS support, ErP, WEEE, REACH, UKCA |
| Wymiary produktu szer. x wys. x gł. | 612 x 448.5 x 190mm |
| Waga (bez pudła) | 4.3kg |
| REACH SVHC | powyżej 0.1% ołowiu |
| Przekątna | 27" |
| Podmiot odpowiedzialny | iiyama Corporation, Wijkermeerstraat 8 2131 HA Hoofddorp The Netherlands phone: +31 204460404, email: reg@iiyama.com (GPRS Declaration) |
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się