-
Gwarancja 5 lat
-
Wsparcie pozakupowe
-
FV z odroczonym terminem płatności dla szkół
389,00 zł
Metody płatności:
Pozwól sobie na wyjątkową doskonałość w grach dzięki 24’’ G2445HSU. Ten monitor oferuje najnowocześniejszą technologię paneli IPS, częstotliwość odświeżania 100 Hz i ultraszybki czas reakcji 1 ms MPRT. Przenieś swoją przygodę z grami na wyższy poziom dzięki technologii Adaptive Sync i funkcji Black Tuner, które zapewniają krystalicznie czystą widoczność nawet w najciemniejszych scenach.
Jesteśmy pewni jakości swoich monitorów do tego stopnia, że nie boimy się przyznać certyfikatu extra jakości na nasze panele.Udzielamy wyjątkowej, dodatkowej "30-dniowej promesy zero martwych pikseli" na wszystkie monitory biurkowe (niedotykowe) zakupione w iiyama-sklep. Jest ona oczywiście niezależna od bazowej wynoszącej 36 mscEwentualne wymiany realizowane są natychmiastowo i bezpłatnie w systemie drzwi do drzwi
Częstotliwość odświeżania na poziomie 100Hz powoduje, że monitor jest w stanie odświeżyć sygnał do kilku razy częściej w porównaniu do standardowych monitorów. Dzięki temu uzyskiwana jest doskonała płynność obrazu oraz brak efektu smużenia nawet w czasie wyświetlania najbardziej wymagających grafik.
Szybkiczas reakcjito kwestia kluczowa w każdej rozgrywce. Dzięki niemu obraz pozostaje zawsze ostry, a wrażenia z gry niezapomniane. Absolutny MUST HAVE dla każdego rasowego gracza!
Światło niebieskie, jako część widma światła widzialnego jest czymś zupełnie naturalnym w przyrodzie, lecz naukowo udowodniono, że nadmierna ekspozycja na jego działania może powodować negatywne skutki w zdrowiu człowieka. Precyzując problemy zaczynać się mogą od suchości i pieczenia oczu aż po zwyrodnienia siatkówki i plamki żółtej. IIYAMA dba o zdrowie swoich Klientów, dlatego stosuje wbudowaną natywnie w monitor funkcję redukcji niebieskiego światła (Blue Light Reducer), która ogranicza emisję światła, które jest najbardziej niezdrowe dla oczu.
Technologia Flicker-free niweluje problem migotania dzięki zastosowaniu kontroli jasności ekranu poprzez regulację natężenia prądu (DC dimming). Funkcja redukcji niebieskiego światła ogranicza emisję światła, które jest najbardziej niezdrowe dla oczu.
Technologia AMDFreeSync/ AdaptiveSync eliminuje zacięcia w odtwarzaniu najbardziej skomplikowanych animacji i gwarantuje płynny obraz niezależnie od ilości klatek wyświetlanych na sekundę. To technologia, która synchronizuje częstotliwość odświeżania wyświetlacza z częstotliwością klatek GPU. Dzięki temu możliwe jest wyeliminowanie szarpania i rwania animacji w grach. Free Sync/ Adaptive Sync opiera się na złożonym algorytmie matematycznym, który przewiduje zdolność karty wideo do przygotowania kolejnej klatki przeznaczonej do wizualizacji, a biorąc to pod uwagę, dostosowuje częstotliwość odświeżania wyświetlacza.
Grasz z przyjaciółmi? Użyj głośników. Nie chcesz nikomu przeszkadzać? Podłącz słuchawki i podkręć głośność.
Ekran możesz zamocować na dowolnym uchwycie/ramieniu montażowym zgodnym ze standardem VESA.
| Przekątna | 23.8", 60.5cm |
| Panel | IPS LED |
| Rozdzielczośćfizyczna | 1920x1080 (FullHD) |
| Format obrazu | 16:9 |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1300:1 |
| KontrastACR | 80M:1 |
| Czas reakcji | 1ms |
| Kąty widzenia | ▷ 178° △ 178° |
| Powierzchnia robocza szer. x wys. | 527 x 296.5mm, 20.7 x 11.7" |
| Synchronizacja pozioma | 30 - 110kHz |
| Odświeżanie | 100Hz |
| Kolory | 16.7mln |
| Plamka | 0.275mm |
| Wejście sygnału | HDMIx1DisplayPortx1 |
| Porty USB | 2x 2.0 |
| HDCP | tak |
| Wyjście słuchawkowe | tak |
| Flicker free | tak |
| Redukcja niebieskiego światła | tak |
| Języki menu OSD | EN, DE, FR, ES, IT, RU, JP, CZ, NL, PL |
| Przyciski | Zasilanie, Menu, W górę/ Prawo/ Głośność, W dół/ Lewy/ Black Tuner/ MBR/ Adaptive Sync/ Tryb nocny, Wybór wejść/ Wyjdź |
| Wbudowane głośniki | 2 x 2W |
| Udogodnienia | kompatybilny z Kensington-lock™, DDC2B, Mac OSX |
| Parametry regulowane | regulacje obrazu (kontrast, jasność, OD,ACR, Eco,Black Tuner, saturacja kolorów, MBR, Adaptive Sync), źródło sygnału, regulacje audio (głośność, wycisz), tryby użytkownika, ustawienia kolorów (6-osiowa, gamma,redukcja niebieskiego światła, temperatura kolorów, ustawienia użytkownika), regulacje obrazu (i-Style Colour, ostre i miękkie, zakres RGB, tryb wyświetlania), język, ustawienia (pozycja pozioma OSD, pozycja pionowa OSD, wygaszenie OSD, logo startowe, LED), informacje, przywróć |
| System zarządzania kablami | tak |
| Adaptive Sync (FreeSync) | Adaptive Sync - 1920 x 1080 @48-100Hz |
| Kąt pochylenia | 22° w górę; 4° w dół |
| Kolor | czarny, matowy |
| Standard VESA | 100 x 100mm |
| Zakres regulacji | pochył |
| Kable | zasilający, USB,HDMI |
| Pozostałe | skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa |
| Zasilacz | wewnętrzny |
| Zasilanie | AC 50 - 60V, 100/240Hz |
| Zużycie energii | 18W typowo, 0.5W stand by, 0.3W off mode |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Certyfikaty | CE, TÜV-Bauart, EAC, VCCI-B, PSE, RoHS support, ErP, WEEE, REACH, UKCA |
| Wymiary produktu szer. x wys. x gł. | 538.5 x 397 x 192.5mm |
| Waga (bez pudła) | 3kg |
| Waga (z pudłem) | 4.4kg |
| Wymiary pudła szer. x wys. x gł. | 615 x 126 x 405mm |
| REACH SVHC | powyżej 0.1% ołowiu |
| Przekątna | 24" |
| Podmiot odpowiedzialny | iiyama Corporation, Wijkermeerstraat 8 2131 HA Hoofddorp The Netherlands phone: +31 204460404, email: reg@iiyama.com (GPRS Declaration) |
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się