-
Gwarancja 5 lat
-
Wsparcie pozakupowe
-
FV z odroczonym terminem płatności dla szkół
639,00 zł
Metody płatności:
Zakrzywiony panel VA 1500R z częstotliwością odświeżania 165 Hz, czasem reakcji 1 ms MPRT i rozdzielczością 1920 x 1080 gwarantuje doskonałą jakość obrazu oraz komfortowe i bardzo realistyczne wrażenia wizualne.Dzięki możliwości dostosowania ustawień ekranu za pomocą predefiniowanych i niestandardowych trybów gry i funkcji Black Tuner dostrzeżesz najmniejsze szczegóły i przejmiesz kontrolę nawet w przypadku ciemnych scen.
Jesteśmy pewni jakości swoich monitorów do tego stopnia, że nie boimy się przyznać certyfikatu extra jakości na nasze panele.Udzielamy wyjątkowej, dodatkowej "30-dniowej promesy zero martwych pikseli" na wszystkie monitory biurkowe (niedotykowe) zakupione w iiyama-sklep. Jest ona oczywiście niezależna od bazowej wynoszącej 36 mscEwentualne wymiany realizowane są natychmiastowo i bezpłatnie w systemie drzwi do drzwi
Panel VA gwarantuje doskonały współczynnik kontrastu, dzięki czemu wszystkie niuanse między jasnymi i ciemnymi kolorami są doskonale widoczne. VA to także szerokie kąty widzenia a przede wszystkim doskonała czerń.
Kupując monitor iiyama G2766HSU-B1 przez internet należy liczyć się z tym, że ekran musi przejechać czasem nawet kilkaset kilometrów w rękach kurierów. Zadbaliśmy o to, aby nasze monitory zostały wyjątkowo do tego przygotowane. Specjalnie zaprojektowane kartony z super-bezpiecznymi wypełniaczami amortyzującymi upadki czy uderzenia w transporcie gwarantują pewną dostawę Twojego nowego monitora prosto na Twoje biurko. Przetestowaliśmy to już na setkach tysięcy wysłanych kurierami monitorów. Niezależnie od naszych zabezpieczeń, zawsze radzimy obejrzeć dokładnie karton przy kurierze, aby potwierdzić brak uszkodzeń kartonu.
Częstotliwość odświeżania na poziomie 165Hz powoduje, że monitor jest w stanie odświeżyć sygnał do kilku razy częściej w porównaniu do standardowych monitorów. Dzięki temu uzyskiwana jest doskonała płynność obrazu oraz brak efektu smużenia nawet w czasie wyświetlania najbardziej wymagających grafik.
Szybkiczas reakcjito kwestia kluczowa w każdej rozgrywce. Dzięki niemu obraz pozostaje zawsze ostry, a wrażenia z gry niezapomniane. Absolutny MUST HAVE dla każdego rasowego gracza!
Zainspirowane przez ludzkie oko, zakrzywienie ekranu gwarantuje o wiele więcej realnych doświadczeń pozwalając Tobie prawdziwie zanurzyć się w grze. Według ekspertów immersja użytkownika w scenariusz gry czy nawet w biznesowe dane wyświetlane na ekranie powoduje wzrost skupienia, mniejsze rozpraszanie się a co za tym idzie wydajności i skuteczność przy pracy czy też lepsze wyniki w prowadzonej rozgrywce.
Światło niebieskie, jako część widma światła widzialnego jest czymś zupełnie naturalnym w przyrodzie, lecz naukowo udowodniono, że nadmierna ekspozycja na jego działania może powodować negatywne skutki w zdrowiu człowieka. Precyzując problemy zaczynać się mogą od suchości i pieczenia oczu aż po zwyrodnienia siatkówki i plamki żółtej. IIYAMA dba o zdrowie swoich Klientów, dlatego stosuje wbudowaną natywnie w monitor funkcję redukcji niebieskiego światła (Blue Light Reducer), która ogranicza emisję światła, które jest najbardziej niezdrowe dla oczu.
Technologia Flicker-free niweluje problem migotania dzięki zastosowaniu kontroli jasności ekranu poprzez regulację natężenia prądu (DC dimming). Funkcja redukcji niebieskiego światła ogranicza emisję światła, które jest najbardziej niezdrowe dla oczu.
Technologia AMDFreeSync/ AdaptiveSync eliminuje zacięcia w odtwarzaniu najbardziej skomplikowanych animacji i gwarantuje płynny obraz niezależnie od ilości klatek wyświetlanych na sekundę. To technologia, która synchronizuje częstotliwość odświeżania wyświetlacza z częstotliwością klatek GPU. Dzięki temu możliwe jest wyeliminowanie szarpania i rwania animacji w grach. Free Sync/ Adaptive Sync opiera się na złożonym algorytmie matematycznym, który przewiduje zdolność karty wideo do przygotowania kolejnej klatki przeznaczonej do wizualizacji, a biorąc to pod uwagę, dostosowuje częstotliwość odświeżania wyświetlacza.
Grasz z przyjaciółmi? Użyj głośników. Nie chcesz nikomu przeszkadzać? Podłącz słuchawki i podkręć głośność.
Ekran możesz zamocować na dowolnym uchwycie/ramieniu montażowym zgodnym ze standardem VESA.
| Przekątna | 27", 68.5cm |
| Panel | VA LED |
| Rozdzielczośćfizyczna | 1920x1080 (FullHD) |
| Format obrazu | 16:9 |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 3000:1 |
| KontrastACR | 80M:1 |
| Czas reakcji | 1ms |
| Kąty widzenia | ▷ 178° △ 178° |
| Powierzchnia robocza szer. x wys. | 597.8 x 336.3mm, 20.5 x 11.5" |
| Synchronizacja pozioma | 30 - 184kHz |
| Odświeżanie | 165Hz |
| Kolory | 16.7mln |
| Plamka | 0.311mm |
| HDR | tak |
| Wejście sygnału | DisplayPortx1HDMIx2 |
| Porty USB | 2x 2.0 |
| HDCP | tak |
| Wyjście słuchawkowe | tak |
| Flicker free | tak |
| Redukcja niebieskiego światła | tak |
| FreeSync | tak |
| Języki menu OSD | EN, DE, FR, ES, IT, RU, JP, CZ, NL, PL |
| Przyciski | Power, kontroler joysticka: menu, w górę / kolor i-style, w dół / wybór wejścia, w lewo / Eco, w prawo / głośność |
| Wbudowane głośniki | 2 x 2W |
| Udogodnienia | kompatybilny z Kensington-lock™, DDC2B, Mac OSX |
| Parametry regulowane | regulacja obrazu (kontrast, jasność, OD,ACR, ECO, red. niebieskiego światła, głębia czerni, saturacja kolorów, MBR, gamma), wybór wejść (automatyczny, ręczny), audio (głośność, wyciszenie), zapisz ustawienia użytkownika, ustawienia kolorów (temp. kolorów, 6-Axis, ustawienie użytkownika), ustawienia obrazu (kolor i-Style, ostre i miękkie, zakresHDMIRGB, tryb wyświetlania), język, ustawienia (pozycja pozioma OSD, pozycja pionowa OSD, obrót OSD, wygaszanie OSD, logo startowe, AMDFreeSyncPremium), informacje, przywróćregulacja obrazu (kontrast, jasność, OD,ACR, ECO, red. niebieskiego światła, głębia czerni, saturacja kolorów, MBR, gamma), wybór wejść (automatyczny, ręczny), audio (głośność, wyciszenie), zapisz ustawienia użytkownika, ustawienia kolorów (temp. kolorów, 6-Axis, ustawienie użytkownika), ustawienia obrazu (kolor i-Style, ostre i miękkie, zakresHDMIRGB, tryb wyświetlania), język, ustawienia (pozycja pozioma OSD, pozycja pionowa OSD, obrót OSD, wygaszanie OSD, logo startowe, AMDFreeSyncPremium), informacje, przywróć |
| System zarządzania kablami | tak |
| Obsługa technologii Adaptive Sync | FreeSyncPremium - 1920 x 1080 @40-165Hz |
| Adaptive Sync (FreeSync) | FreeSyncPremium - 1920 x 1080 @40-165Hz |
| Zakrzywiony ekran | tak |
| Kąt pochylenia | 22° w górę; 5° w dół |
| Kolor | czarny, matowy |
| Standard VESA | 100 x 100mm |
| Zakres regulacji | pochył |
| Kable | zasilający, USB,HDMI |
| Pozostałe | skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa |
| Zasilacz | wewnętrzny |
| Zasilanie | AC 100 - 240V, 50/60Hz |
| Zużycie energii | 28W typowo, 0.5W stand by, 0.3W off mode |
| Zużycie energii w trybie pracy | 26W |
| Klasa efektywności energetycznej | A |
| Roczne zużycie energii | 38kWh/rok* |
| Certyfikaty | CE, TÜV-Bauart, EAC, RoHS support, ErP, WEEE, REACH, UKCA |
| Power in Standby | 0.5W stand by |
| Power in OFF Mode | 0.5W off mode |
| Wymiary produktu szer. x wys. x gł. | 610.5 x 438 x 240mm |
| Waga (bez pudła) | 5kg |
| Waga (z pudłem) | 6.4kg |
| Wymiary pudła szer. x wys. x gł. | 692 x 454 x 162mm |
| Przekątna obszaru widocznego | 69cm; 27 "; ( 27" segment) |
| Pozostałe | DSG3001C-R1 |
| MTBF | 50000 godzin |
| Powiązane produkty | G-Master GB3466WQSU-B1,G-Master GB3266QSU-B1,G-Master GB2466HSU-B1 |
| Ramiona / stojaki / uchwyty | DSG3001C-R1 |
| Producent | iiyama |
| Model | G-Master G2766HSU-B1 |
| Rozdzielczość | 1920x1080 (FullHD) |
| REACH SVHC | powyżej 0.1% ołowiu |
| Energy efficiency class (Regulation (EU) 2017/1369) | F |
| Przekątna | 27" |
| Podmiot odpowiedzialny | iiyama Corporation, Wijkermeerstraat 8 2131 HA Hoofddorp The Netherlands phone: +31 204460404, email: reg@iiyama.com (GPRS Declaration) |
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się