-
Gwarancja 5 lat
-
Wsparcie pozakupowe
-
FV z odroczonym terminem płatności dla szkół
849,00 zł
Metody płatności:
Zdobądź przewagę nad konkurencją, aby uwolnić cały swój potencjał gracza dzięki 27-calowemu G2770QSU z 0.5ms MPRT i częstotliwością odświeżania 165Hz. Uzbrojony w technologię FreeSync Premium Pro możesz podejmować decyzje w ułamku sekundy zapominając zarazem o smużeniu lub rozmyciu obrazu. Możliwość regulacji jasnych i ciemnych tonów za pomocą funkcji Black Tuner zapewnia lepszą jakość widzenia w zacienionych obszarach, a panel w technologii IPS gwarantuje doskonałą jakość obrazu.
Jesteśmy pewni jakości swoich monitorów do tego stopnia, że nie boimy się przyznać certyfikatu extra jakości na nasze panele.Udzielamy wyjątkowej, dodatkowej "30-dniowej promesy zero martwych pikseli" na wszystkie monitory biurkowe (niedotykowe) zakupione w iiyama-sklep. Jest ona oczywiście niezależna od bazowej wynoszącej 36 mscEwentualne wymiany realizowane są natychmiastowo i bezpłatnie w systemie drzwi do drzwi
Częstotliwość odświeżania na poziomie 165Hz powoduje, że monitor jest w stanie odświeżyć sygnał do kilku razy częściej w porównaniu do standardowych monitorów. Dzięki temu uzyskiwana jest doskonała płynność obrazu oraz brak efektu smużenia nawet w czasie wyświetlania najbardziej wymagających grafik.
Szybkiczas reakcjito kwestia kluczowa w każdej rozgrywce. Dzięki niemu obraz pozostaje zawsze ostry, a wrażenia z gry niezapomniane. Absolutny MUST HAVE dla każdego rasowego gracza!
Dzięki rozdzielczości natywnej WQHD 2560 x 1440 (3,7 megapiksela) ten panel wyświetla niemal 77% więcej informacji niż w przypadku rozdzielczości Full HD
Światło niebieskie, jako część widma światła widzialnego jest czymś zupełnie naturalnym w przyrodzie, lecz naukowo udowodniono, że nadmierna ekspozycja na jego działania może powodować negatywne skutki w zdrowiu człowieka. Precyzując problemy zaczynać się mogą od suchości i pieczenia oczu aż po zwyrodnienia siatkówki i plamki żółtej. IIYAMA dba o zdrowie swoich Klientów, dlatego stosuje wbudowaną natywnie w monitor funkcję redukcji niebieskiego światła (Blue Light Reducer), która ogranicza emisję światła, które jest najbardziej niezdrowe dla oczu.
Technologia Flicker-free niweluje problem migotania dzięki zastosowaniu kontroli jasności ekranu poprzez regulację natężenia prądu (DC dimming). Funkcja redukcji niebieskiego światła ogranicza emisję światła, które jest najbardziej niezdrowe dla oczu.
Technologia AMDFreeSync/ AdaptiveSync eliminuje zacięcia w odtwarzaniu najbardziej skomplikowanych animacji i gwarantuje płynny obraz niezależnie od ilości klatek wyświetlanych na sekundę. To technologia, która synchronizuje częstotliwość odświeżania wyświetlacza z częstotliwością klatek GPU. Dzięki temu możliwe jest wyeliminowanie szarpania i rwania animacji w grach. Free Sync/ Adaptive Sync opiera się na złożonym algorytmie matematycznym, który przewiduje zdolność karty wideo do przygotowania kolejnej klatki przeznaczonej do wizualizacji, a biorąc to pod uwagę, dostosowuje częstotliwość odświeżania wyświetlacza.
Grasz z przyjaciółmi? Użyj głośników. Nie chcesz nikomu przeszkadzać? Podłącz słuchawki i podkręć głośność.
Ekran możesz zamocować na dowolnym uchwycie/ramieniu montażowym zgodnym ze standardem VESA.
| Przekątna | 27", 68.5cm |
| Panel | IPS LED |
| Rozdzielczośćfizyczna | 2560x1440 (WQHD) |
| Format obrazu | 16:9 |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1000:1 |
| KontrastACR | 80M:1 |
| Czas reakcji | 0.5ms |
| Kąty widzenia | ▷ 178° △ 178° |
| Powierzchnia robocza szer. x wys. | 596.7 x 335.6mm, 23.5 x 13.2" |
| Synchronizacja pozioma | 30 - 242kHz |
| Odświeżanie | 165Hz |
| Kolory | 16.7mln |
| Plamka | 0.233mm |
| HDR | tak |
| Wejście sygnału | HDMIx1DisplayPortx1 |
| Porty USB | x2 (v.3.2 (Gen 1, 5Gbit; DC5V, 900mA)) |
| HDCP | tak |
| Wyjście słuchawkowe | tak |
| Flicker free | tak |
| Redukcja niebieskiego światła | tak |
| FreeSync | tak |
| Języki menu OSD | EN, DE, FR, ES, IT, RU, JP, CZ, NL, PL |
| Przyciski | Zasilanie, Menu / Wybierz, +/ Głośność, -/ ECO, Wyjście, Wybór wejścia |
| Wbudowane głośniki | 2 x 2W |
| Udogodnienia | kompatybilny z Kensington-lock™, DDC2B, Mac OSX |
| Parametry regulowane | regulacje obrazu (kontrast, jasność, OD,ACR, Eco, red. nieb. światła, głębia czerni, saturacja kolorów, MBR, gamma ), wybór wejść, regulacje audio (głośność, wycisz), zapisz ustawienia użytkownika, ustawienia kolorów (temp. kolorów, 6-osiowa, ustawienia użytkownika), regulacje obrazu (i-Style colour, technologia X-res, ostre i miękkie, zakres RGB, tryb wyświetlania video), język, ustawienia (pozycja pozioma OSD, pozycja pionowa OSD, rotacja OSD, wygaszanie OSD, logo startowe, AMD Free Sync Premium Pro, LED), informacje, przywróć |
| System zarządzania kablami | tak |
| Obsługa technologii Adaptive Sync | FreeSyncPremium Pro - HDMI: 2560 x 1440 @40-144Hz, DP: 2560 x 1440 @40-165Hz |
| Adaptive Sync (FreeSync) | FreeSyncPremium Pro - HDMI: 2560 x 1440 @40-144Hz, DP: 2560 x 1440 @40-165Hz |
| Kąt pochylenia | 21.5° w górę; 3.5° w dół |
| Kolor | czarny, matowy |
| Standard VESA | 100 x 100mm |
| Zakres regulacji | pochył |
| Kable | zasilający, USB,HDMI, DP |
| Pozostałe | skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa |
| Zasilacz | wewnętrzny |
| Zasilanie | AC 100 - 240V, 50/60Hz |
| Zużycie energii | 35W typowo, 0.5W stand by, 0.3W off mode |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Certyfikaty | CE, TÜV-Bauart, EAC, PSE, RoHS support, ErP, WEEE, VCCI, REACH, UKCA |
| Wymiary produktu szer. x wys. x gł. | 614 x 442 x 239mm |
| Waga (bez pudła) | 4.4kg |
| REACH SVHC | powyżej 0.1% ołowiu |
| Energy efficiency class (Regulation (EU) 2017/1369) | E |
| Przekątna | 27" |
| Podmiot odpowiedzialny | iiyama Corporation, Wijkermeerstraat 8 2131 HA Hoofddorp The Netherlands phone: +31 204460404, email: reg@iiyama.com (GPRS Declaration) |
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się