-
Gwarancja 5 lat
-
Wsparcie pozakupowe
-
FV z odroczonym terminem płatności dla szkół
859,00 zł
Metody płatności:
Zdobądź przewagę nad konkurencją i uwolnij swój cały potencjał dzięki 27" monitorowi GB2770QSU o rozdzielczości WQHD (2560x1440). Dzięki wyjątkowo szybkiemu czasowi reakcji 0,2 ms MPRT i częstotliwości odświeżania 180 Hz, monitor zapewnia płynną rozgrywkę, Uzbrojenie w technologię AdaptiveSync pozwala na podejmowanie decyzji w ułamku sekundy, eliminując smużenie i rozmycie obrazu. Natomiast możliwość regulacji jasnych i ciemnych tonów za pomocą funkcji Black Tuner zapewnia lepszą widoczność w zacienionych obszarach, a panel w technologii IPS jest gwarantem wysokiej jakość obrazu. Dodatkowo, monitor jest wyposażony w ergonomiczną podstawę o regulowanej wysokości 150 mm, pozwalającą na dostosowanie pozycji monitora do własnych preferencji.
Jesteśmy pewni jakości swoich monitorów do tego stopnia, że nie boimy się przyznać certyfikatu extra jakości na nasze panele.Udzielamy wyjątkowej, dodatkowej "30-dniowej promesy zero martwych pikseli" na wszystkie monitory biurkowe (niedotykowe) zakupione w iiyama-sklep. Jest ona oczywiście niezależna od bazowej wynoszącej 36 mscEwentualne wymiany realizowane są natychmiastowo i bezpłatnie w systemie drzwi do drzwi
Częstotliwość odświeżania na poziomie 180Hz powoduje, że monitor jest w stanie odświeżyć sygnał do kilku razy częściej w porównaniu do standardowych monitorów. Dzięki temu uzyskiwana jest doskonała płynność obrazu oraz brak efektu smużenia nawet w czasie wyświetlania najbardziej wymagających grafik.
Szybkiczas reakcjito kwestia kluczowa w każdej rozgrywce. Dzięki niemu obraz pozostaje zawsze ostry, a wrażenia z gry niezapomniane. Absolutny MUST HAVE dla każdego rasowego gracza!
Dzięki rozdzielczości natywnej WQHD 2560 x 1440 (3,7 megapiksela) ten panel wyświetla niemal 77% więcej informacji niż w przypadku rozdzielczości Full HD
Światło niebieskie, jako część widma światła widzialnego jest czymś zupełnie naturalnym w przyrodzie, lecz naukowo udowodniono, że nadmierna ekspozycja na jego działania może powodować negatywne skutki w zdrowiu człowieka. Precyzując problemy zaczynać się mogą od suchości i pieczenia oczu aż po zwyrodnienia siatkówki i plamki żółtej. IIYAMA dba o zdrowie swoich Klientów, dlatego stosuje wbudowaną natywnie w monitor funkcję redukcji niebieskiego światła (Blue Light Reducer), która ogranicza emisję światła, które jest najbardziej niezdrowe dla oczu.
Technologia Flicker-free niweluje problem migotania dzięki zastosowaniu kontroli jasności ekranu poprzez regulację natężenia prądu (DC dimming). Funkcja redukcji niebieskiego światła ogranicza emisję światła, które jest najbardziej niezdrowe dla oczu.
Technologia AMDFreeSync/ AdaptiveSync eliminuje zacięcia w odtwarzaniu najbardziej skomplikowanych animacji i gwarantuje płynny obraz niezależnie od ilości klatek wyświetlanych na sekundę. To technologia, która synchronizuje częstotliwość odświeżania wyświetlacza z częstotliwością klatek GPU. Dzięki temu możliwe jest wyeliminowanie szarpania i rwania animacji w grach. Free Sync/ Adaptive Sync opiera się na złożonym algorytmie matematycznym, który przewiduje zdolność karty wideo do przygotowania kolejnej klatki przeznaczonej do wizualizacji, a biorąc to pod uwagę, dostosowuje częstotliwość odświeżania wyświetlacza.
Stopka z regulacją wysokości umożliwia dostosowanie położenia ekranu do własnych preferencji. Rotacja ekranu umożliwia zmianę pozycji ekranu z poziomej (pejzaż) do pionowej (portret). To funkcja szczególnie przydatna w pracy z długimi arkuszami lub tekstem.
Grasz z przyjaciółmi? Użyj głośników. Nie chcesz nikomu przeszkadzać? Podłącz słuchawki i podkręć głośność.
Ekran możesz zamocować na dowolnym uchwycie/ramieniu montażowym zgodnym ze standardem VESA.
| Przekątna | 27", 68.6cm |
| Panel | Fast IPS |
| Rozdzielczośćfizyczna | 2560x1440 (WQHD) |
| Format obrazu | 16:9 |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1200:1 |
| KontrastACR | 80M:1 |
| Czas reakcji | 0.2ms |
| Kąty widzenia | ▷ 178° △ 178° |
| Powierzchnia robocza szer. x wys. | 596.7 x 335.7mm, 20.7 x 11.7" |
| Synchronizacja pozioma | 30 - 217.4kHz |
| Odświeżanie | 180Hz |
| Kolory | 16.7mln |
| Plamka | 0.233mm |
| Wejście sygnału | HDMIx1DisplayPortx1 |
| Porty USB | x4 (v.3.2 Gen 1 (5Gbps, DC5V, 900mA)) |
| HDCP | tak |
| Wyjście słuchawkowe | tak |
| Ekstra | i-style Colour |
| Flicker free | tak |
| Redukcja niebieskiego światła | tak |
| Języki menu OSD | EN, DE, FR, ES, IT, PT, RU, JP, CZ, NL, PL |
| Przyciski | Wybór wejścia / Wyjdź, + / Głośność, - / i-Style Colour, Menu, Zasilanie |
| Wbudowane głośniki | 2 x 2W |
| Udogodnienia | kompatybilny z Kensington-lock™, DDC2B, Mac OSX |
| Parametry regulowane | regulacje obrazu (kontrast, jasność, OD,ACR, Eco,Black Tuner, MBR, Gamma), wybór wejść (źródło sygnału), regulacje audio (głośność, wycisz), ustawienia fabryczne (tryby użytkownika), ustawienia kolorów (temperatura kolorów, 6-osiowa, ustawienia użytkownika), regulacje obrazu (i-Style Colour, technologia X-Res, ostre i miękkie, zakresHDMI, tryb Direct Drive, regulacje trybu wideo), język, ustawienia OSD (pozycja pozioma OSD, pozycja pionowa OSD, wygaszenie OSD, logo startowe, rotacja OSD, Adaptive Sync, LED, DDC/CI, USB BC), informacje, przywróć |
| System zarządzania kablami | tak |
| Obsługa technologii Adaptive Sync | HDMI: 2560 x 1440 @48-144Hz, DP: 2560 x 1440 @48-180Hz |
| Adaptive Sync (FreeSync) | HDMI: 2560 x 1440 @48-144Hz, DP: 2560 x 1440 @48-180Hz |
| Regulacja wysokości | 150mm |
| Rotacja (funkcja PIVOT) | 90° |
| Obrót stopy | 90°; ▷ 45°, ◁ 45° |
| Kąt pochylenia | 21.5° w górę; 3.5° w dół |
| Kolor | czarny, matowy |
| Standard VESA | 100 x 100mm |
| Zakres regulacji | obrót, pochył,pivot(rotacja w obie strony) |
| Kable | zasilający, USB,HDMI, DP |
| Pozostałe | skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa |
| Zasilacz | wewnętrzny |
| Zasilanie | AC 100 - 240V, 50/60Hz |
| Zużycie energii | 21W typowo, 0.5W stand by, 0.3W off mode |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Certyfikaty | CE, TÜV-Bauart, EAC, PSE, RoHS support, ErP, WEEE, VCCI, REACH, UKCA, Eyesafe 2.0 |
| Wymiary produktu szer. x wys. x gł. | 613 x 438 x 192.5mm |
| Waga (bez pudła) | 5.7kg |
| Waga (z pudłem) | 7.9kg |
| Wymiary pudła szer. x wys. x gł. | 690 x 432 x 168mm |
| REACH SVHC | powyżej 0.1% ołowiu |
| Przekątna | 27" |
| Podmiot odpowiedzialny | iiyama Corporation, Wijkermeerstraat 8 2131 HA Hoofddorp The Netherlands phone: +31 204460404, email: reg@iiyama.com (GPRS Declaration) |
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się