-
Gwarancja 5 lat
-
Wsparcie pozakupowe
-
FV z odroczonym terminem płatności dla szkół
1 599,00 zł
Metody płatności:
Panel VA 1500R z częstotliwością odświeżania 180Hz, MPRT 0.3 ms i rozdzielczością 3440 x 1440, gwarantuje doskonałą jakość obrazu oraz komfortowe i bardzo realistyczne wrażenia wizualne.Stopa z regulacją wysokości zapewnia całkowitą elastyczność dla uzyskania idealnej pozycji ekranu. Funkcja Black Tuner daje Ci całkowitą kontrolę nad ciemnymi scenami i sprawia, że szczegóły są zawsze wyraźnie widoczne.
Jesteśmy pewni jakości swoich monitorów do tego stopnia, że nie boimy się przyznać certyfikatu extra jakości na nasze panele.Udzielamy wyjątkowej, dodatkowej "30-dniowej promesy zero martwych pikseli" na wszystkie monitory biurkowe (niedotykowe) zakupione w iiyama-sklep. Jest ona oczywiście niezależna od bazowej wynoszącej 36 mscEwentualne wymiany realizowane są natychmiastowo i bezpłatnie w systemie drzwi do drzwi
Panel VA gwarantuje doskonały współczynnik kontrastu, dzięki czemu wszystkie niuanse między jasnymi i ciemnymi kolorami są doskonale widoczne. VA to także szerokie kąty widzenia a przede wszystkim doskonała czerń.
Częstotliwość odświeżania na poziomie 180Hz powoduje, że monitor jest w stanie odświeżyć sygnał do kilku razy częściej w porównaniu do standardowych monitorów. Dzięki temu uzyskiwana jest doskonała płynność obrazu oraz brak efektu smużenia nawet w czasie wyświetlania najbardziej wymagających grafik.
Zainspirowane przez ludzkie oko, zakrzywienie ekranu gwarantuje o wiele więcej realnych doświadczeń pozwalając Tobie prawdziwie zanurzyć się w grze. Według ekspertów immersja użytkownika w scenariusz gry czy nawet w biznesowe dane wyświetlane na ekranie powoduje wzrost skupienia, mniejsze rozpraszanie się a co za tym idzie wydajności i skuteczność przy pracy czy też lepsze wyniki w prowadzonej rozgrywce.
Światło niebieskie, jako część widma światła widzialnego jest czymś zupełnie naturalnym w przyrodzie, lecz naukowo udowodniono, że nadmierna ekspozycja na jego działania może powodować negatywne skutki w zdrowiu człowieka. Precyzując problemy zaczynać się mogą od suchości i pieczenia oczu aż po zwyrodnienia siatkówki i plamki żółtej. IIYAMA dba o zdrowie swoich Klientów, dlatego stosuje wbudowaną natywnie w monitor funkcję redukcji niebieskiego światła (Blue Light Reducer), która ogranicza emisję światła, które jest najbardziej niezdrowe dla oczu.
Technologia Flicker-free niweluje problem migotania dzięki zastosowaniu kontroli jasności ekranu poprzez regulację natężenia prądu (DC dimming). Funkcja redukcji niebieskiego światła ogranicza emisję światła, które jest najbardziej niezdrowe dla oczu.
RozdzielczośćUWQHD (3440 x 1440) zapewnia powierzchnię wcześniej uzyskiwaną tylko w przypadku połączenia kliku ekranów. W końcu masz widok na całe pole walki!
Grasz z przyjaciółmi? Użyj głośników. Nie chcesz nikomu przeszkadzać? Podłącz słuchawki i podkręć głośność.
Ekran możesz zamocować na dowolnym uchwycie/ramieniu montażowym zgodnym ze standardem VESA.
| Przekątna | 34", 86.4cm |
| Panel | VA LED |
| Rozdzielczośćfizyczna | 3440x1440 (UWQHD) |
| Format obrazu | 21:9 |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 4000:1 |
| KontrastACR | 80M:1 |
| Czas reakcji | 0.3ms |
| Kąty widzenia | ▷ 178° △ 178° |
| Powierzchnia robocza szer. x wys. | 797.22 x 333.72mm, 31.4 x 13.1" |
| Synchronizacja pozioma | 48 - 180kHz |
| Odświeżanie | 180Hz |
| Kolory | 16.7mln |
| Plamka | 0.232mm |
| HDR | tak |
| Wejście sygnału | DisplayPortx2HDMIx2 |
| Porty USB | x4 (v.3.2 (Gen 1, 5Gbit; DC5V, 900mA)) |
| HDCP | tak |
| Wyjście słuchawkowe | tak |
| Flicker free | tak |
| Redukcja niebieskiego światła | tak |
| Języki menu OSD | EN, DE, FR, ES, IT, PT, RU, JP, CZ, NL, PL |
| Przyciski | joystick: Menu (Centrum), W górę, W dół, W lewo (i-Style Colour), W prawo (Tryb nocny) & przyciski: Wybór wejścia, Głośność +, Głośność -. Zasilanie |
| Wbudowane głośniki | 2 x 2W |
| Udogodnienia | kompatybilny z Kensington-lock™, DDC2B, Mac OSX |
| Parametry regulowane | regulacje obrazu (kontrast, jasność, OD,ACR, tryb nocny,redukcja niebieskiego światła,Black Tuner, MBR, gamma), wybór wejść (źródło sygnału), regulacje audio (głośność, wycisz), zapisz ustawienia użytkownika (tryby użytkownika), temperatura kolorów (temperatura kolorów, 6-osiowa, ustawienia użytkownika), regulacje obrazu (i-Style Colour, technologia x-res, ostre i miękkie, zakresHDMI, tryb direct drive, regulacja trybu wideo, język, ustawienia (pozycja pozioma OSD, pozycja pionowa OSD, wygaszenie OSD, logo startowe,HDR,FreeSyncPremium, LED, DDC/CI, USB BC), informacje, przywróć |
| Adaptive Sync (FreeSync) | FreeSyncPremium - HDMI: 3440 x 1440 @48-100Hz, DP: 3440 x 1440 @48-180Hz |
| Zakrzywiony ekran | tak |
| Regulacja wysokości | 150mm |
| Kąt pochylenia | 23° w górę; 5° w dół |
| Kolor | czarny, matowy |
| Standard VESA | 100 x 100mm |
| Zakres regulacji | wysokość, pochył |
| Kable | zasilający (1.8m), USB (1.8m),HDMI(1.8m), DP |
| Pozostałe | skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa |
| Zasilacz | wewnętrzny |
| Zasilanie | AC 100 - 240V, 50/60Hz |
| Zużycie energii | 54W typowo, 0.5W stand by, 0.3W off mode |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Certyfikaty | CE, TÜV-Bauart, EAC, PSE, RoHS support, ErP, WEEE, VCCI, REACH, UKCA |
| Wymiary produktu szer. x wys. x gł. | 809.5 x 435 (585) x 290mm |
| Waga (bez pudła) | 9.4kg |
| Waga (z pudłem) | 12.4kg |
| Wymiary pudła szer. x wys. x gł. | 900 x 480 x 236mm |
| REACH SVHC | powyżej 0.1% ołowiu |
| Waga (bez stopy) | 6.7kg |
| Przekątna | 34" |
| Podmiot odpowiedzialny | iiyama Corporation, Wijkermeerstraat 8 2131 HA Hoofddorp The Netherlands phone: +31 204460404, email: reg@iiyama.com (GPRS Declaration) |
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się