-
Gwarancja 5 lat
-
Wsparcie pozakupowe
-
FV z odroczonym terminem płatności dla szkół
1 249,00 zł
Metody płatności:
32’’ GB3271QSU z rozdzielczością WQHD (2560x1440) oferuje dużą przestrzeń na ekranie dla bardziej realistycznych wrażeń z gry i dlatego idealnie sprawdza się w grach kooperacyjnych. Panel IPS gwarantuje żywe kolory i szerokie kąty widzenia, wspierając rozgrywkę ramię w ramię z przyjacielem. Uzbrojony w technologię FreeSync Premium możesz podejmować decyzje w ułamku sekundy i zapomnieć o efektach smużenia lub rozmazania obrazu. Możliwość regulacji jasnych i ciemnych tonów za pomocą funkcji Black Tuner zapewnia lepszą jakość widzenia w zacienionych obszarach.
Jesteśmy pewni jakości swoich monitorów do tego stopnia, że nie boimy się przyznać certyfikatu extra jakości na nasze panele.Udzielamy wyjątkowej, dodatkowej "30-dniowej promesy zero martwych pikseli" na wszystkie monitory biurkowe (niedotykowe) zakupione w iiyama-sklep. Jest ona oczywiście niezależna od bazowej wynoszącej 36 mscEwentualne wymiany realizowane są natychmiastowo i bezpłatnie w systemie drzwi do drzwi
Częstotliwość odświeżania na poziomie 165Hz powoduje, że monitor jest w stanie odświeżyć sygnał do kilku razy częściej w porównaniu do standardowych monitorów. Dzięki temu uzyskiwana jest doskonała płynność obrazu oraz brak efektu smużenia nawet w czasie wyświetlania najbardziej wymagających grafik.
Szybkiczas reakcjito kwestia kluczowa w każdej rozgrywce. Dzięki niemu obraz pozostaje zawsze ostry, a wrażenia z gry niezapomniane. Absolutny MUST HAVE dla każdego rasowego gracza!
Dzięki rozdzielczości natywnej WQHD 2560 x 1440 (3,7 megapiksela) ten panel wyświetla niemal 77% więcej informacji niż w przypadku rozdzielczości Full HD
Światło niebieskie, jako część widma światła widzialnego jest czymś zupełnie naturalnym w przyrodzie, lecz naukowo udowodniono, że nadmierna ekspozycja na jego działania może powodować negatywne skutki w zdrowiu człowieka. Precyzując problemy zaczynać się mogą od suchości i pieczenia oczu aż po zwyrodnienia siatkówki i plamki żółtej. IIYAMA dba o zdrowie swoich Klientów, dlatego stosuje wbudowaną natywnie w monitor funkcję redukcji niebieskiego światła (Blue Light Reducer), która ogranicza emisję światła, które jest najbardziej niezdrowe dla oczu.
Technologia Flicker-free niweluje problem migotania dzięki zastosowaniu kontroli jasności ekranu poprzez regulację natężenia prądu (DC dimming). Funkcja redukcji niebieskiego światła ogranicza emisję światła, które jest najbardziej niezdrowe dla oczu.
Technologia AMDFreeSync/ AdaptiveSync eliminuje zacięcia w odtwarzaniu najbardziej skomplikowanych animacji i gwarantuje płynny obraz niezależnie od ilości klatek wyświetlanych na sekundę. To technologia, która synchronizuje częstotliwość odświeżania wyświetlacza z częstotliwością klatek GPU. Dzięki temu możliwe jest wyeliminowanie szarpania i rwania animacji w grach. Free Sync/ Adaptive Sync opiera się na złożonym algorytmie matematycznym, który przewiduje zdolność karty wideo do przygotowania kolejnej klatki przeznaczonej do wizualizacji, a biorąc to pod uwagę, dostosowuje częstotliwość odświeżania wyświetlacza.
Grasz z przyjaciółmi? Użyj głośników. Nie chcesz nikomu przeszkadzać? Podłącz słuchawki i podkręć głośność.
Ekran możesz zamocować na dowolnym uchwycie/ramieniu montażowym zgodnym ze standardem VESA.
| Przekątna | 31.5", 80cm |
| Panel | IPS LED |
| Rozdzielczośćfizyczna | 2560x1440 (WQHD) |
| Format obrazu | 16:9 |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1200:1 |
| KontrastACR | 80M:1 |
| Czas reakcji | 1ms |
| Kąty widzenia | ▷ 178° △ 178° |
| Powierzchnia robocza szer. x wys. | 698.1 x 392.7mm, 27.5 x 15.5" |
| Synchronizacja pozioma | 30 - 242kHz |
| Odświeżanie | 165Hz |
| Kolory | 16.7mln |
| Plamka | 0.272mm |
| Wejście sygnału | DisplayPortx2HDMIx2 |
| Porty USB | x4 (v.3.2 (Gen 1, 5Gbit; DC5V, 900mA)) |
| HDCP | tak |
| Wyjście słuchawkowe | tak |
| Ekstra | pilot |
| Flicker free | tak |
| Redukcja niebieskiego światła | tak |
| FreeSync | tak |
| Języki menu OSD | EN, DE, FR, IT, RU, JP, CZ, NL, PL |
| Przyciski | Zasilanie, Menu, W prawo/Głośność, w lewo/ i-Styl, Wejście/Wyjście |
| Wbudowane głośniki | 2 x 3W |
| Udogodnienia | kompatybilny z Kensington-lock™, DDC2B, Mac OSX |
| Parametry regulowane | regulacja obrazu (jasność, kontrast, głębia czerni, ostrość, OD,ACR, ECO, technologia X-Res, MBR), ustawienia kolorów (ciepły, normalny, chłodny, zapisz ustawienia kolorów użytkownika,redukcja niebieskiego światła, gamma), wybór wejścia, audio ( głośność, wyciszenie), tryb i-Style (tryb i-Style, zapisz ustawienia użytkownika), język, ustawienia OSD (pozycja pozioma OSD, pozycja pionowa OSD, tło menu OSD, wygaszanie OSD, informacje), ustawienia (ustawienia trybu wideo, zakresHDMIRGB, Direct Drive, AMDFreeSyncPremium,HDR, logo startowe, LED, przywróć) |
| System zarządzania kablami | tak |
| Obsługa technologii Adaptive Sync | FreeSyncPremium - HDMI: 2560 x 1440 @48-144Hz, DP: 2560 x 1440 @48-165Hz |
| Adaptive Sync (FreeSync) | FreeSyncPremium - HDMI: 2560 x 1440 @48-144Hz, DP: 2560 x 1440 @48-165Hz |
| Regulacja wysokości | 120mm |
| Kąt pochylenia | 22° w górę; 3° w dół |
| Kolor | czarny, matowy |
| Standard VESA | 100 x 100mm |
| Zakres regulacji | wysokość, pochył |
| Pilot | tak |
| Kable | zasilający, USB,HDMI, DP |
| Pozostałe | skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa |
| Zużycie energii | 45W typowo, 0.5W stand by |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Certyfikaty | CE, TÜV-Bauart, EAC, PSE, RoHS support, ErP, WEEE, VCCI, REACH, UKCA |
| Wymiary produktu szer. x wys. x gł. | 714 x 454.5 (574.5) x 230mm |
| Waga (bez pudła) | 11.3kg |
| Waga (z pudłem) | 14.1kg |
| Wymiary pudła szer. x wys. x gł. | 795 x 506 x 225mm |
| REACH SVHC | powyżej 0.1% ołowiu |
| Waga (bez stopy) | 7.3kg |
| Energy efficiency class (Regulation (EU) 2017/1369) | F |
| Przekątna | 32" |
| Podmiot odpowiedzialny | iiyama Corporation, Wijkermeerstraat 8 2131 HA Hoofddorp The Netherlands phone: +31 204460404, email: reg@iiyama.com (GPRS Declaration) |
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się