-
Gwarancja 5 lat
-
Wsparcie pozakupowe
-
FV z odroczonym terminem płatności dla szkół
1 299,00 zł
Metody płatności:
Ciesz się wyjątkowo płynną rozgrywką dzięki odświeżaniu 240Hz i szybkiemu czasowi reakcji 1ms MPRT. Każdy ruch jest natychmiastowy, każda akcja precyzyjna! GB3290QSU oferuje rozdzielczość QHD, zapewniając wyraźny i żywy obraz, który ożywia każdy detal Twoich gier. FreeSync Premium i VRR (Variable Refresh Rate) sprawiają, że monitor dostosowuje się do zmieniającej się liczby klatek na sekundę, eliminując rozrywanie obrazu oraz zacięcia, dzięki czemu rozgrywka jest płynna nawet na konsolach. Funkcja Black Tuner ujawnia ukryte detale w ciemnych scenach, dzięki czemu nigdy nie przegapisz przeciwnika.Dla większej wygody monitor wyposażono w regulowany stojak (do 15 cm) oraz cztery porty USB, co ułatwia podłączanie urządzeń i tworzenie komfortowego, uporządkowanego stanowiska do gry.
Częstotliwość odświeżania na poziomie 240Hz powoduje, że monitor jest w stanie odświeżyć sygnał do kilku razy częściej w porównaniu do standardowych monitorów. Dzięki temu uzyskiwana jest doskonała płynność obrazu oraz brak efektu smużenia nawet w czasie wyświetlania najbardziej wymagających grafik. To absolutnie najwyższy poziom matryc LED.
Szybkiczas reakcjito kwestia kluczowa w każdej rozgrywce. Dzięki niemu obraz pozostaje zawsze ostry, a wrażenia z gry niezapomniane. Absolutny MUST HAVE dla każdego rasowego gracza!
Dzięki rozdzielczości natywnej WQHD 2560 x 1440 (3,7 megapiksela) ten panel wyświetla niemal 77% więcej informacji niż w przypadku rozdzielczości Full HD
Światło niebieskie, jako część widma światła widzialnego jest czymś zupełnie naturalnym w przyrodzie, lecz naukowo udowodniono, że nadmierna ekspozycja na jego działania może powodować negatywne skutki w zdrowiu człowieka. Precyzując problemy zaczynać się mogą od suchości i pieczenia oczu aż po zwyrodnienia siatkówki i plamki żółtej. IIYAMA dba o zdrowie swoich Klientów, dlatego stosuje wbudowaną natywnie w monitor funkcję redukcji niebieskiego światła (Blue Light Reducer), która ogranicza emisję światła, które jest najbardziej niezdrowe dla oczu.
Technologia Flicker-free niweluje problem migotania dzięki zastosowaniu kontroli jasności ekranu poprzez regulację natężenia prądu (DC dimming). Funkcja redukcji niebieskiego światła ogranicza emisję światła, które jest najbardziej niezdrowe dla oczu.
Grasz z przyjaciółmi? Użyj głośników. Nie chcesz nikomu przeszkadzać? Podłącz słuchawki i podkręć głośność.
Ekran możesz zamocować na dowolnym uchwycie/ramieniu montażowym zgodnym ze standardem VESA.
| Przekątna | 31.5", 80cm |
| Panel | IPS LED |
| Rozdzielczośćfizyczna | 2560x1440 (WQHD) |
| Format obrazu | 16:9 |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1000:1 |
| KontrastACR | 80M:1 |
| Czas reakcji | 1ms |
| Kąty widzenia | ▷ 178° △ 178° |
| Powierzchnia robocza szer. x wys. | 698.1 x 392.7mm, 27.5 x 15.5" |
| Synchronizacja pozioma | 30 - 360kHz |
| Odświeżanie | 240Hz |
| Kolory | 16.7mln |
| Plamka | 0.273mm |
| HDR | tak |
| Wejście sygnału | DisplayPortx1HDMIx2 |
| Porty USB | x4 ((2x Type A v.3.2 Gen 1 (5Gbps, 4.5W), 2x Type C (5Gbps, 7.5W)) |
| HDCP | tak |
| Wyjście słuchawkowe | tak |
| Ekstra | i-style Colour |
| Flicker free | tak |
| Redukcja niebieskiego światła | tak |
| Języki menu OSD | EN, DE, FR, ES, IT, PT, RU, JP, CZ, NL, PL |
| Przyciski | Zasilanie, Menu, Regulacje / Głośność, Regulacje / Skrót, Wybór wejść, Wyjście |
| Wbudowane głośniki | 2 x 4.5W |
| Udogodnienia | kompatybilny z Kensington-lock™, DDC2B, Mac OSX |
| Parametry regulowane | regulacja obrazu (kontrast, jasność, OD,HDR,FreeSyncPremium,ACR, tryb nocny,redukcja niebieskiego światła, redukcja rozmycia ruchu, gamma), wybór wejścia (źródło sygnału), regulacje audio (głośność, wyciszenie), ustawienia użytkownika (tryby użytkownika), ustawienia kolorów (6-osiowe, temperatura kolorów, ustawienia użytkownika,black tuner, i-Style Colour, technologia x-res, ostrość, zakresHDMI, direct drive), regulacje obrazu (regulacja trybu wideo), język, menu ustawień (pozycja h. OSD, pozycja v. OSD, tło OSD, czas OSD, logo startowe, zasilanie LED, DDC/CI, ładowanie USB,HDMI2.1, kompresja DSC), przywróć |
| System zarządzania kablami | tak |
| Adaptive Sync (FreeSync) | FreeSyncPremium - HDMI: 2560 x 1440 @48-240Hz, DP: 2560 x 1440 @48-240Hz |
| Regulacja wysokości | 150mm |
| Obrót stopy | 90°; ▷ 45°, ◁ 45° |
| Kąt pochylenia | 23° w górę; 5° w dół |
| Kolor | czarny, matowy |
| Standard VESA | 100 x 100mm |
| Zakres regulacji | wysokość, obrót, pochył |
| Kable | USB (1.5m),HDMI(1.5m), DP (1.8m) |
| Pozostałe | skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa |
| Zasilacz | wewnętrzny |
| Zasilanie | AC 100 - 240V, 50/60Hz |
| Zużycie energii | 40W typowo, 0.5W stand by, 0.3W off mode |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Certyfikaty | CE, TÜV-Bauart, VCCI-B, PSE, RoHS support, ErP, WEEE, REACH, UKCA |
| Wymiary produktu szer. x wys. x gł. | 714 x 458 (608) x 290mm |
| Waga (bez pudła) | 9.2kg |
| Waga (z pudłem) | 11.9kg |
| Wymiary pudła szer. x wys. x gł. | 795 x 506 x 185mm |
| REACH SVHC | powyżej 0.1% ołowiu |
| Waga (bez stopy) | 6.5kg |
| Przekątna | 32" |
| Podmiot odpowiedzialny | iiyama Corporation, Wijkermeerstraat 8 2131 HA Hoofddorp The Netherlands phone: +31 204460404, email: reg@iiyama.com (GPRS Declaration) |
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się