-
Gwarancja 5 lat
-
Wsparcie pozakupowe
-
FV z odroczonym terminem płatności dla szkół
660,00 zł
Metody płatności:
Ten zaprojektowany dla biznesu monitor z podświetleniem LED wyposażony w regulację wysokości 150mm i funkcję rotacji pozwala ustawić idealną pozycję ekranu, zapewniając ergonomię i optymalny komfort użytkownika. Czas reakcji 5 ms i wysoki kontrast sprawiają, że B1980D idealnie nadaje się do szerokiej gamy zastosowań biznesowych.Funkcje korekcji sRGB i gamma umożliwiają dokładne ustawienie nawet najdrobniejszych niuansów kolorów.
Jesteśmy pewni jakości swoich monitorów do tego stopnia, że nie boimy się przyznać certyfikatu extra jakości na nasze panele.Udzielamy wyjątkowej, dodatkowej "30-dniowej promesy zero martwych pikseli" na wszystkie monitory biurkowe (niedotykowe) zakupione w iiyama-sklep. Jest ona oczywiście niezależna od bazowej wynoszącej 36 mscEwentualne wymiany realizowane są natychmiastowo i bezpłatnie w systemie drzwi do drzwi
Stopka z regulacją wysokości umożliwia dostosowanie położenia ekranu do własnych preferencji. Rotacja ekranu umożliwia zmianę pozycji ekranu z poziomej (pejzaż) do pionowej (portret). To funkcja szczególnie przydatna w pracy z długimi arkuszami lub tekstem.
Ekran możesz zamocować na dowolnym uchwycie/ramieniu montażowym zgodnym ze standardem VESA.
| Przekątna | 19", 48cm |
| Panel | TN LED |
| Rozdzielczośćfizyczna | 1280x1024 |
| Format obrazu | 5:4 |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1000:1 |
| KontrastACR | 12M:1 |
| Czas reakcji | 5ms |
| Kąty widzenia | ▷ 170° △ 160° |
| Powierzchnia robocza szer. x wys. | 376.32 x 301.05mm, 14.8 x 11.9" |
| Synchronizacja pozioma | 24 - 80KHz |
| Odświeżanie | 60Hz |
| Kolory | 16.7mln |
| Plamka | 0.294mm |
| Wejście sygnału | VGAx1DVIx1 |
| HDCP | tak |
| Języki menu OSD | EN, DE, FR, ES, IT, PT, CN, RU, JP |
| Przyciski | Zasilanie, Menu,+ / Głośność, -/ Eco, Autokonfiguracja / Wybór sygnału |
| Udogodnienia | kompatybilny z Kensington-lock™, DDC2B, Mac OSX |
| Parametry regulowane | luminacja (kontrst, jasność, Eco, i-Style colour, ACR), konfiguracja obrazu (taktowanie, faza, ustawienie poziome, ustawienie pionowe), temperatura kolorów (gamma, temperatura kolorów), konfiguracja OSD (ustawienie poziome, ustawienie pionowe, czas, język), ekstra (przywróć, wejście, informacje), autokonfiguracja |
| System zarządzania kablami | tak |
| Regulacja wysokości | 150mm |
| Rotacja (funkcja PIVOT) | 90° |
| Obrót stopy | 90°; ▷ 45°, ◁ 45° |
| Kąt pochylenia | 23° w górę; 5° w dół |
| Kolor | biały, matowy |
| Standard VESA | 100 x 100mm |
| Zakres regulacji | wysokość,pivot(rotacja), obrót, pochył |
| Kable | zasilający,DVI |
| Pozostałe | skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa |
| Zasilacz | wewnętrzny |
| Zasilanie | AC 100 - 240V, 50/60Hz |
| Zużycie energii | 16W typowo, 0.5W stand by, 0.3W off mode |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Certyfikaty | CE, TÜV-GS, RoHS support, ErP, WEEE, REACH, UKCA |
| Wymiary produktu szer. x wys. x gł. | 411 x 397 (547) x 2109.5mm |
| Waga (bez pudła) | 4.9kg |
| Waga (z pudłem) | 6.0kg |
| Wymiary pudła szer. x wys. x gł. | 490 x 416 x 162mm |
| REACH SVHC | powyżej 0.1% ołowiu |
| Przekątna | 19" |
| Podmiot odpowiedzialny | iiyama Corporation, Wijkermeerstraat 8 2131 HA Hoofddorp The Netherlands phone: +31 204460404, email: reg@iiyama.com (GPRS Declaration) |
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się