-
Gwarancja 5 lat
-
Wsparcie pozakupowe
-
FV z odroczonym terminem płatności dla szkół
589,00 zł
Metody płatności:
19-calowy Prolite E1980D to monitor z podświetleniem LED z czasem reakcji 5ms, wysokim kontrastem oraz funkcjami korekcji sRGB i gamma, które umożliwiają dokładne ustawienie nawet najdrobniejszych niuansów kolorów.
Jesteśmy pewni jakości swoich monitorów do tego stopnia, że nie boimy się przyznać certyfikatu extra jakości na nasze panele.Udzielamy wyjątkowej, dodatkowej "30-dniowej promesy zero martwych pikseli" na wszystkie monitory biurkowe (niedotykowe) zakupione w iiyama-sklep. Jest ona oczywiście niezależna od bazowej wynoszącej 36 mscEwentualne wymiany realizowane są natychmiastowo i bezpłatnie w systemie drzwi do drzwi
Ekran możesz zamocować na dowolnym uchwycie/ramieniu montażowym zgodnym ze standardem VESA.
| Przekątna | 19", 48cm |
| Panel | TN LED |
| Rozdzielczośćfizyczna | 1280x1024 |
| Format obrazu | 5:4 |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1000:1 |
| KontrastACR | 12M:1 |
| Czas reakcji | 5ms |
| Kąty widzenia | ▷ 170° △ 160° |
| Powierzchnia robocza szer. x wys. | 376.32 x 301.05mm, 14.8 x 11.9" |
| Synchronizacja pozioma | 24 - 83KHz |
| Kolory | 16.7mln |
| Plamka | 0.294mm |
| Wejście sygnału | VGAx1DVIx1 |
| HDCP | tak |
| Języki menu OSD | EN, DE, FR, ES, IT, PT, CN, RU, JP |
| Przyciski | Zasialnie, Menu, + , - / Eco, Auto |
| Udogodnienia | kompatybilny z Kensington-lock™, DDC2B, Mac OSX |
| Parametry regulowane | jasność (kontrast, janość, ECO, i-Style Colour, ACR), regulacje obrazu (taktowanie, faza, pozycja pozioma/pionowa), regulacja kolorów (gamma, temperatura kolorów), ustawienia menu OSD (pozycja pozioma/pionowa, czas wygaszania, język), pozostałe (przywróć ustawienia fabryczne, wybór wejścia sygnału, informacje), autokonfiguracja |
| Kąt pochylenia | 21° w górę; 4° w dół |
| Kolor | czarny, matowy |
| Standard VESA | 100 x 100mm |
| Zakres regulacji | pochył |
| Kable | zasilający,DVI |
| Pozostałe | skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa |
| Zasilacz | wewnętrzny |
| Zasilanie | AC 100 - 240V, 50/60Hz |
| Zużycie energii | 16W typowo, 0.5W stand by, 0.5W off mode |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Certyfikaty | CE, TÜV-GS, RoHS support, ErP, WEEE, REACH, UKCA |
| Power in Standby | 0.5W stand by |
| Power in OFF Mode | 0.5W off mode |
| Wymiary produktu szer. x wys. x gł. | 411 x 402 x 204.5mm |
| Waga (bez pudła) | 3.2kg |
| Waga (z pudłem) | 4.6kg |
| Wymiary pudła szer. x wys. x gł. | 474 x 427 x 122mm |
| Rozdzielczość | 1280x1024 |
| REACH SVHC | powyżej 0.1% ołowiu |
| Energy efficiency class (Regulation (EU) 2017/1369) | E |
| Przekątna | 19" |
| Podmiot odpowiedzialny | iiyama Corporation, Wijkermeerstraat 8 2131 HA Hoofddorp The Netherlands phone: +31 204460404, email: reg@iiyama.com (GPRS Declaration) |
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się