-
Gwarancja 5 lat
-
Wsparcie pozakupowe
-
FV z odroczonym terminem płatności dla szkół
1 639,00 zł
Metody płatności:
Monitor dotykowy ProLite TW1025LASC-B1PNR jest idealnym wyborem dla środowisk o wysokim stopniu wykorzystania, takich jak rezerwacje pomieszczeń, punkty informacyjne lub inne zastosowania korporacyjne i hotelarskie. 10-punktowa technologia dotykowa Optical Bonded Projective Capacitive (PCAP) zapewnia płynną i dokładną reakcję na dotyk oraz mniejsze odbicie światła, a ponadto wyświetlacz jest chroniony przed wilgocią. Dzięki preinstalowanemu systemowi operacyjnemu Android 12, możliwe jest łatwe dostosowanie monitora poprzez instalowanie aplikacji bezpośrednio na nim. Technologia Power over Ethernet (POE) pozwala na zapewnienie zarówno połączenia danych, jak i zasilania za pomocą jednego kabla, upraszczając wszystkie instalacje.Dzięki czytnikowi NFC/RFID, monitor pozwala na bezprzewodową komunikację z urządzeniami lub tagami znajdującymi się w pobliżu, a pasek LED RGB w jasny i intuicyjny sposób wskazuje status dostępności pomieszczeń. Wraz z wbudowaną 5-megapikselową kamerą, mikrofonem i głośnikami oferuje nieograniczone możliwości interaktywnej instalacji.
Dzięki systemowi Android z łatwością można dostosować ekran do własnych potrzeb, instalując na nim dedykowane aplikacje.
Dzięki zintegrowanej kamerze internetowej monitor staje się kompletnym rozwiązaniem do komunikacji online. Dodatkowo podczas rozmowy możesz używać ekranu dotykowego, aby w łatwy sposób kontrolować prezentację i dodawać adnotacje.
Ekran możesz zamocować na dowolnym uchwycie ściennym czy sufitowym zgodnym ze standardem VESA w danym rozmiarze. Uchwyt ten zagwarantuje także możliwość montażu monitora na wózku jezdnym, elektrycznej kolumnie czy też innych konstrukcjach zgodnym z VESA
Monitor opracowany w technologii gwarantującej certyfikat 24/7 – oznacza gotowość do pracy ciągłej 24 godziny 7 dni w tygodniu. Tylko najwyższej klasy sprzęt, zbudowany na wyselekcjonowanych podzespołach może spełniać takie kryteria
| Przekątna | 10.1″, 25.5cm |
| Panel | IPS LED |
| Rozdzielczośćfizyczna | 1280×800 |
| Format obrazu | 16:10 |
| Jasność | 390 cd/m² z panelem dotykowym |
| Kontrast statyczny | 1000:1 |
| Czas reakcji | 25ms |
| Kąty widzenia | ▷ 160° △ 160° |
| Powierzchnia robocza szer. x wys. | 218.4 x 137.2mm, 8.5 x 5.4″ |
| Kolory | 16.7mln |
| Plamka | 0.1692mm |
| Orientacja | pozioma, pionowa, face-up |
| Interfejs dotykowy | USB |
| Grubość szkła | 1.85mm |
| Punkty dotykowe | 10 |
| Dotyk wykonywany | palcem, w rękawiczce (lateks), |
| Przepuszczalność światła | 86% |
| Technologia dotykowa | pojemnościowa |
| Twardość szkła | 6H |
| Porty USB | x3 (1x v. 3.2 (Gen 1, 5Gbit; DC5V, 900mA), 1x 2.0 (DC5V, 500mA), 1 x Mini with OTG (DC5V, 500mA)) |
| Ekstra | automatyczny obrót, kamera internetowa (5 megapikseli), gniazdo kart SD, powłoka zapobiegająca odciskom palców, powłoka przeciwodblaskowa, PoE, czytnik NFC/RFID, pasek świetlny RGB Led, uchwyt ścienny |
| Wyjścia audio | Głośniki wbudowaneMini jack x1 |
| RJ45(LAN) | x1 (PoE – IEEE802.3af/15.4W) |
| Przyciski | Wyłącznik zasilania |
| WiFi | IEEE802.11b/g/n |
| Maksymalny czas pracy bez przerwy | 24/7 |
| Tryb kiosk | tak |
| System zarządzania kablami | tak |
| Zintegrowane oprogramowanie | Android 12 |
| Standard VESA | 75 x 75mm |
| Wygląd | Edge to edge glass |
| Obudowa | czarna, matowa |
| Osłona na kable | tak |
| Instrukcje | skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa |
| Pozostałe | Zasilacz sieciowy, wymienne wtyczki (UE/UK) |
| Zasilacz | zewnętrzny |
| Zasilanie | DC 12 V |
| Zużycie energii | 18W typowo, 0.5W stand by, 0.3W off mode |
| Certyfikaty | CE, EAC, RoHS support, ErP, WEEE, REACH, UKCA |
| Wymiary produktu szer. x wys. x gł. | 259.5 x 178.5 x 28mm |
| Waga (bez pudła) | 1.1kg |
| Wymiary pudła szer. x wys. x gł. | 363 x 225 x 65mm |
| Hardware | NFC (ARM Cortex–M3 256KB, 34Mbps (high speed)), RFID (125kHZ, 9600kbit/s), ISO 14443A/B, Mifare Classic 4K/8K/Ultralight, Sony Felica |
| CPU | Rockchip RK3399 Hexa-core A72*2 + A53*4 |
| GPU | T860 MP4 |
| Storage | 32Gb eMMC |
| Memory | 4GB DDR4 |
| Bluetooth | 5.2 |
| Applications | Applications: lock application, manage restart time, manage poer on/off time, calculator, calendar, camera, Chrome, alarm/clock/timer/stopwatch, manage files & folders, organize albums, Gmail, Google, led light bar, play audio files, Play store, system peferences, sound recorder, play video |
| REACH SVHC | powyżej 0.1% ołowiu |
| Przekątna | 10″ |
| Microphone | x1 |
| Kod EAN | 4948570124275 |
| Podmiot odpowiedzialny | iiyama Corporation, Wijkermeerstraat 8 2131 HA Hoofddorp The Netherlands phone: +31 204460404, email: reg@iiyama.com (GPRS Declaration) |
| Karta produktu PDF | Pobierz |
| Pełna specyfikacja i instrukcja obsługi | Pobierz |
| Rysunek techniczny | Pobierz |
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się