-
Gwarancja 5 lat
-
Wsparcie pozakupowe
-
FV z odroczonym terminem płatności dla szkół
2 359,00 zł
Metody płatności:
ProLite X4373UHSU-B1 to 43-calowy monitor Ultra HD 4K z funkcją PbP (picture-by-picture) pozwalającą na jednoczesne wyświetlanie treści z maksymalnie czterech różnych sygnałów wejściowych. Ekran podzielony na cztery okna oferuje powierzchnię roboczą równą czterem monitorom Full HD, ale bez widocznej ramki i bez plączących się dodatkowych kabli. Panel w technologii VA gwarantuje imponujący obraz, doskonałe odwzorowanie kolorów, wyrazistość i szerokie kąty widzenia 178°. Zastosowanie technologii Flicker Free i redukcji niebieskiego światła znacznie ogranicza zmęczenie oczu, nawet po wielogodzinnej pracy. HDMI, DisplayPort, hub USB i złącze słuchawkowe zapewniają kompatybilność z różnymi urządzeniami i platformami medialnymi. Zastąp kombinację czterech monitorów z ramkami pojedynczym ekranem iiyama X4373UHSU, aby zwiększyć produktywność i utrzymać porządek zarówno na biurku jak i na ekranie.
RozdzielczośćUHD (3840x2160), zwana także 4K, charakteryzuje się czterokrotnie większą liczbą pikseli w porównaniu do powszechnie używanej rozdzielczości Full HD. To gwarancja niezwykłej ostrości i najwyższej jakości obrazu.
Jesteśmy pewni jakości swoich monitorów do tego stopnia, że nie boimy się przyznać certyfikatu extra jakości na nasze panele.Udzielamy wyjątkowej, dodatkowej "30-dniowej promesy zero martwych pikseli" na wszystkie monitory biurkowe (niedotykowe) zakupione w iiyama-sklep. Jest ona oczywiście niezależna od bazowej wynoszącej 36 mscEwentualne wymiany realizowane są natychmiastowo i bezpłatnie w systemie drzwi do drzwi
Kupując monitor iiyama X4373UHSU-B1 przez internet należy liczyć się z tym, że ekran musi przejechać czasem nawet kilkaset kilometrów w rękach kurierów. Zadbaliśmy o to, aby nasze monitory zostały wyjątkowo do tego przygotowane. Specjalnie zaprojektowane kartony z super-bezpiecznymi wypełniaczami amortyzującymi upadki czy uderzenia w transporcie gwarantują pewną dostawę Twojego nowego monitora prosto na Twoje biurko. Przetestowaliśmy to już na setkach tysięcy wysłanych kurierami monitorów. Niezależnie od naszych zabezpieczeń, zawsze radzimy obejrzeć dokładnie karton przy kurierze, aby potwierdzić brak uszkodzeń kartonu.
Podłącz swojego laptopa do monitora używając TYLKO jednego kablaUSB-C. Teraz monitor stanowić będzie centrum dowodzenia, do którego podepniesz sieć komputerową, zasilanie, klawiaturę, mysz czy inne peryferia. Notebooka zawsze podpinasz (i ładujesz!) używając tylko jednego przewoduusb-c. Rozwiązanie jest kompatybilne z komputerami PC jak i APPLE. Dodatkowo możesz używając znowu tylko jednego kabla (DisplayPort) połączyć drugi taki monitor z pierwszym szeregowo tworząc dwumonitorowy, profesjonalny zestaw do pracy z najmniejszą możliwą ilością kabli. To prawdziwy game-changer porządku na biurku :) Zobacz film jak działa DockUSB-C
Światło niebieskie, jako część widma światła widzialnego jest czymś zupełnie naturalnym w przyrodzie, lecz naukowo udowodniono, że nadmierna ekspozycja na jego działania może powodować negatywne skutki w zdrowiu człowieka. Precyzując problemy zaczynać się mogą od suchości i pieczenia oczu aż po zwyrodnienia siatkówki i plamki żółtej. IIYAMA dba o zdrowie swoich Klientów, dlatego stosuje wbudowaną natywnie w monitor funkcję redukcji niebieskiego światła (Blue Light Reducer), która ogranicza emisję światła, które jest najbardziej niezdrowe dla oczu.
Technologia Flicker-free niweluje problem migotania dzięki zastosowaniu kontroli jasności ekranu poprzez regulację natężenia prądu (DC dimming). Funkcja redukcji niebieskiego światła ogranicza emisję światła, które jest najbardziej niezdrowe dla oczu.
Grasz z przyjaciółmi? Użyj głośników. Nie chcesz nikomu przeszkadzać? Podłącz słuchawki i podkręć głośność.
Ekran możesz zamocować na dowolnym uchwycie/ramieniu montażowym zgodnym ze standardem VESA.
| Przekątna | 42.5", 108cm |
| Panel | matryca VA |
| Rozdzielczośćfizyczna | 3840x2160 (4K) |
| Format obrazu | 16:9 |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 4000:1 |
| KontrastACR | 80M:1 |
| Czas reakcji | 3ms |
| Kąty widzenia | ▷ 178° △ 178° |
| Powierzchnia robocza szer. x wys. | 941.18 x 529.42mm, 37.1 x 20.8" |
| Synchronizacja pozioma | 30 - 135KHz |
| Odświeżanie | 60Hz |
| Kolory | 1.07B |
| Plamka | 0.245mm |
| HDR | tak |
| Wejście sygnału | DisplayPortx1HDMIx2mDPx1 |
| Porty USB | x4 (v.3.2 (Gen 1, 5Gbit) x2, v.2.0 x2) |
| HDCP | tak |
| Wyjście słuchawkowe | tak |
| Ekstra | uchwyt na słuchawki |
| Wyjścia sygnału | DisplayPortx1 |
| Flicker free | tak |
| Redukcja niebieskiego światła | tak |
| Języki menu OSD | EN, DE, FR, ES, IT, PT, RU, JP, NL, PL |
| Przyciski | Wybór wejścia, Góra, Dół, Menu, Zasilanie |
| Wbudowane głośniki | 2 x 7W |
| Udogodnienia | kompatybilny z Kensington-lock™, DDC/CI, DDC2B, Mac OSX |
| Parametry regulowane | regulacje obrazu (jasność, kontrast, tryb ECO, Blue Light Reducer, kontrast podwyższony, over drive, głębia czerni), ustawienia obrazu (regulacje trybu wideo, ostre i miękkie, technologia X-Res), ustawienia kolorów (gamma, 6-axis, temp. kolorów, i-style colour), PiP/PbP (tryb PiP/PbP, wejście Sub Win 1/2/3/4, rozmiarPiP, położeniePiP, zamień), wybór wejścia, regulacja audio (głośność, wycisz, wejście audio), konfiguracja OSD (pozycja pozioma, pozycja pionowa, wygaszanie OSD, język), ekstra ( przywróć,HDR, zakresHDMI, DDC/CI, logo startowe, LED,Daisy Chain, informacje) |
| Kąt pochylenia | 10° w górę; 2° w dół |
| Kolor | czarny, matowy |
| Standard VESA | 200 x 100mm |
| Zakres regulacji | pochył |
| Pilot | tak |
| Kable | zasilający, USB,HDMI, DP |
| Pozostałe | skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa |
| Zasilacz | wewnętrzny |
| Zasilanie | AC 100 - 240V, 50/60Hz |
| Zużycie energii | 92W typowo, 0.5W stand by, 0.5W off mode |
| Zużycie energii w trybie pracy | 92W |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Certyfikaty | CE, TÜV-Bauart, EAC, PSE, RoHS support, ErP, WEEE, VCCI, REACH, UKCA |
| Power in Standby | 0.5W stand by |
| Power in OFF Mode | 0.5W off mode |
| Wymiary produktu szer. x wys. x gł. | 977.5 x 621.5 x 251mm |
| Waga (bez pudła) | 14.5kg |
| Waga (z pudłem) | 19kg |
| Wymiary pudła szer. x wys. x gł. | 1071 x 760 x 240mm |
| Przekątna obszaru widocznego | 108cm; "; (43" segment) |
| Producent | iiyama |
| Model | ProLite X4373UHSU-B1 |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| REACH SVHC | powyżej 0.1% ołowiu |
| Waga (bez stopy) | 12.7kg |
| Energy efficiency class (Regulation (EU) 2017/1369) | G |
| Przekątna | 43" |
| Podmiot odpowiedzialny | iiyama Corporation, Wijkermeerstraat 8 2131 HA Hoofddorp The Netherlands phone: +31 204460404, email: reg@iiyama.com (GPRS Declaration) |
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się