-
Gwarancja 5 lat
-
Wsparcie pozakupowe
-
FV z odroczonym terminem płatności dla szkół
1 589,00 zł
Metody płatności:
ProLite XB3288UHSU to 32-calowy monitor w rozdzielczości 4K, który może wyświetlać 4 razy więcej informacji niż ekran Full HD. Sprawdzi się w przypadku szerokiego zakresu zastosowań wymagających ponadprzeciętnego obszaru widzenia, takich jak przygotowywanie materiałów do druku, rysowanie CAD/CAM, wirtualizacja danych czy projektowania graficznego i stron internetowych. Matryca VA zapewnia doskonałe odwzorowanie kolorów, wysoki poziom kontrastu i szerokie kąty widzenia. HDMI, DisplayPort i gniazdo słuchawkowe zapewniają kompatybilność z różnymi urządzeniami i platformami medialnymi. Podstawa o wysokości 150 mm wyposażona w funkcje pivot i swivel zapewnia dużą uniwersalność ustawienia i komfort użytkowania.
RozdzielczośćUHD (3840x2160), zwana także 4K, charakteryzuje się czterokrotnie większą liczbą pikseli w porównaniu do powszechnie używanej rozdzielczości Full HD. To gwarancja niezwykłej ostrości i najwyższej jakości obrazu.
Jesteśmy pewni jakości swoich monitorów do tego stopnia, że nie boimy się przyznać certyfikatu extra jakości na nasze panele.Udzielamy wyjątkowej, dodatkowej "30-dniowej promesy zero martwych pikseli" na wszystkie monitory biurkowe (niedotykowe) zakupione w iiyama-sklep. Jest ona oczywiście niezależna od bazowej wynoszącej 36 mscEwentualne wymiany realizowane są natychmiastowo i bezpłatnie w systemie drzwi do drzwi
Panel VA gwarantuje doskonały współczynnik kontrastu, dzięki czemu wszystkie niuanse między jasnymi i ciemnymi kolorami są doskonale widoczne. VA to także szerokie kąty widzenia a przede wszystkim doskonała czerń.
Światło niebieskie, jako część widma światła widzialnego jest czymś zupełnie naturalnym w przyrodzie, lecz naukowo udowodniono, że nadmierna ekspozycja na jego działania może powodować negatywne skutki w zdrowiu człowieka. Precyzując problemy zaczynać się mogą od suchości i pieczenia oczu aż po zwyrodnienia siatkówki i plamki żółtej. IIYAMA dba o zdrowie swoich Klientów, dlatego stosuje wbudowaną natywnie w monitor funkcję redukcji niebieskiego światła (Blue Light Reducer), która ogranicza emisję światła, które jest najbardziej niezdrowe dla oczu.
Technologia Flicker-free niweluje problem migotania dzięki zastosowaniu kontroli jasności ekranu poprzez regulację natężenia prądu (DC dimming). Funkcja redukcji niebieskiego światła ogranicza emisję światła, które jest najbardziej niezdrowe dla oczu.
Technologia AMDFreeSync/ AdaptiveSync eliminuje zacięcia w odtwarzaniu najbardziej skomplikowanych animacji i gwarantuje płynny obraz niezależnie od ilości klatek wyświetlanych na sekundę. To technologia, która synchronizuje częstotliwość odświeżania wyświetlacza z częstotliwością klatek GPU. Dzięki temu możliwe jest wyeliminowanie szarpania i rwania animacji w grach. Free Sync/ Adaptive Sync opiera się na złożonym algorytmie matematycznym, który przewiduje zdolność karty wideo do przygotowania kolejnej klatki przeznaczonej do wizualizacji, a biorąc to pod uwagę, dostosowuje częstotliwość odświeżania wyświetlacza.
Grasz z przyjaciółmi? Użyj głośników. Nie chcesz nikomu przeszkadzać? Podłącz słuchawki i podkręć głośność.
Ekran możesz zamocować na dowolnym uchwycie/ramieniu montażowym zgodnym ze standardem VESA.
| Przekątna | 31.5", 80cm |
| Panel | VA LED |
| Rozdzielczośćfizyczna | 3840x2160 (4K) |
| Format obrazu | 16:9 |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 3000:1 |
| KontrastACR | 80M:1 |
| Czas reakcji | 3ms |
| Kąty widzenia | ▷ 178° △ 178° |
| Powierzchnia robocza szer. x wys. | 698.4 x 392.9mm, 27.5 x 15.5" |
| Synchronizacja pozioma | 30 - 135KHz |
| Odświeżanie | 60Hz |
| Kolory | 1.07B |
| Plamka | 0.181mm |
| HDR | tak |
| Wejście sygnału | DisplayPortx1HDMIx2 |
| Porty USB | x2 (v. 3.2 (Gen 1, 5Gbit; DC5V, 900mA)) |
| HDCP | tak |
| Wyjście słuchawkowe | tak |
| Flicker free | tak |
| Redukcja niebieskiego światła | tak |
| FreeSync | tak |
| Języki menu OSD | EN, DE, FR, IT, RU, JP, CZ, NL, PL |
| Przyciski | Joystick: Przełącznik zasilania/Menu, W górę/Wybór wejścia, W dół, W lewo/Tryb Eco, W prawo/Głośność |
| Wbudowane głośniki | 2 x 3W |
| Udogodnienia | kompatybilny z Kensington-lock™, DDC/CI, Mac OSX |
| Parametry regulowane | obraz (jasność, kontrast, głębia czerni, ostrość, OD,ACR, tryb ECO, technologia X-res), kolor (ciepłe, standard, zimne, i-Style colour, redukcja niebieskiego światła), wybór wejść, audio (głośność, wycisz), PiP/PbP (tryb PiP/PbP, wejście Sub Win, rozmiarPiP, położeniePiP, zamień, wejście audio), język, ustawienia OSD (pozycja pozioma OSD, pozycja pionowa OSD, tło menu OSD, wygaszenie OSD, informacja), ustawienia (wersja DP, zakresHDMIRGB,HDR,FreeSync, logo startowe, LED, przywróć) |
| System zarządzania kablami | tak |
| Obsługa technologii Adaptive Sync | @38~60Hz |
| Adaptive Sync (FreeSync) | @38~60Hz |
| Regulacja wysokości | 150mm |
| Obrót stopy | 90°; ▷ 45°, ◁ 45° |
| Kąt pochylenia | 23° w górę; 35° w dół |
| Kolor | czarny, matowy |
| Standard VESA | 100 x 100mm |
| Zakres regulacji | wysokość, obrót, pochył |
| Kable | zasilający, USB,HDMI, DP |
| Pozostałe | skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa |
| Zasilacz | wewnętrzny |
| Zasilanie | AC 100 - 240V, 50/60Hz |
| Zużycie energii | 44W typowo, 0.5W stand by, 0.5W off mode |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Certyfikaty | CE, TÜV-Bauart, EAC, VCCI-B, PSE, RoHS support, ErP, WEEE, REACH, UKCA |
| Wymiary produktu szer. x wys. x gł. | 730 x 455.5 (605.5) x 239.5mm |
| Waga (bez pudła) | 8.8kg |
| Waga (z pudłem) | 11kg |
| Wymiary pudła szer. x wys. x gł. | 810 x 510 x 176mm |
| REACH SVHC | powyżej 0.1% ołowiu |
| Waga (bez stopy) | 6.1kg |
| Przekątna | 32" |
| Podmiot odpowiedzialny | iiyama Corporation, Wijkermeerstraat 8 2131 HA Hoofddorp The Netherlands phone: +31 204460404, email: reg@iiyama.com (GPRS Declaration) |
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się